Podejrzenie łamania zasad.

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Podejrzenie łamania zasad.

Postby Sasza » Sat Mar 31, 2012 11:20 am

A we Vlo w między czasie było jeszcze coś takiego:

3571-0.18: dwudziestolatek mówi: "OOC: 3571-0.16: dwudziestoletni mężczyzna mówi do ciebie: "OOC - czy to jest celowy zabieg, zeby znać wszystkie twoje postaci? Ten sam model zachowania,. To nudne. Koniec OOC." - jeśli ci się nie podoba zachowanie tej postaci, to zgłoś je proszę do PD z podejrzeniem naruszenia Najważniejszej Zasady. Pozdrawiam serdecznie."
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: Podejrzenie łamania zasad.

Postby kaloryfer » Tue Apr 03, 2012 6:24 pm

Sasza wrote:A we Vlo w między czasie było jeszcze coś takiego:

3571-0.18: dwudziestolatek mówi: "OOC: 3571-0.16: dwudziestoletni mężczyzna mówi do ciebie: "OOC - czy to jest celowy zabieg, zeby znać wszystkie twoje postaci? Ten sam model zachowania,. To nudne. Koniec OOC." - jeśli ci się nie podoba zachowanie tej postaci, to zgłoś je proszę do PD z podejrzeniem naruszenia Najważniejszej Zasady. Pozdrawiam serdecznie."


Podbijam.
Ta sama postać (Sam z Vlotryan):

3574-3.08: Sam mówi: "Praca przy projekcie kielni została zakończona 3574-1.12. Gdy była 3574-1.27, 3574-3.03 i teraz mówiłeś do mnie, ale nadal mi nie zapłaciłeś."

Dokładny zegarek to naruszenie zasad.
Styl gry tej osoby mi się nie podoba, i dlatego proszę o jego zbanowanie.
Lena Katina
Posts: 152
Joined: Wed Oct 04, 2006 7:52 pm

Re: Podejrzenie łamania zasad.

Postby Lena Katina » Tue Apr 03, 2012 6:37 pm

kaloryfer wrote:Dokładny zegarek to naruszenie zasad.
Styl gry tej osoby mi się nie podoba, i dlatego proszę o jego zbanowanie.


Jak dokładny zegarek może być naruszeniem zasad, to moje pierwsze pytanie. Co prawda trochę to nieklimatyczne, ale chciałabym usłyszeć Twoją argumentację w jaki sposób ten ktoś złamał zasady.

Drugiej linijki chyba nie muszę komentować.
Vincelli Perbelli - Zwycięstwo Poprzez Zniszczenie
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Podejrzenie łamania zasad.

Postby Sasza » Tue Apr 03, 2012 6:57 pm

Nie naruszył żadnych zasad. Może graczowi brakuje trochę wyobraźni, ale to własnie w grze trzeba mu dać dobre przykłady odgrywania takich sytuacji.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Pies
Programming Dept. Member
Posts: 383
Joined: Sat Nov 29, 2008 1:32 pm
Location: https://314es.pl/irc
Contact:

Re: Podejrzenie łamania zasad.

Postby Pies » Tue Apr 03, 2012 8:22 pm

Sasza wrote:Nie naruszył żadnych zasad.


Eeee.... To za co niby ban? Pokażcie jak się gra, a nie bananami chcecie rzucać i grozić. Nie wiem jak wy, ale ja na początku też nie grałem zbyt wybitnie, czyżbym był w mniejszości?
dwudziestoletni mężczyzna wrote:"OOC: Jak ci się nie podoba, to nie graj. Ta gra nie szuka więcej graczy."

kaloryfer wrote:This game already has a lot of problems, new players would only bring new ones.
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Podejrzenie łamania zasad.

Postby Sasza » Wed Apr 04, 2012 4:57 am

Piesu, nie jesteś w mniejszości, przeczytaj dwa razy wątek ze zrozumieniem oraz swój post. Hehe

Ps. Trzeba pamiętać o tym, aby nikt nie dopuścił kaloryfera do pomocy w PD, bo nas wszystkich zbanuje. ;-)
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Podejrzenie łamania zasad.

Postby in vitro... » Wed Apr 04, 2012 4:34 pm

Sprawa rozwiązana. Oskarżony oraz wszyscy w promieniu 2 lokacji dostali perma bana. Dziękujemy za zgłoszenie i polecamy się na przyszłość.

A tak na serio to pewnie nowy gracz, trzeba go uświadomić, żeby tak nie robił. Jeśli dalej będzie wklejał teksty z gry, to możecie go zgłosić.
cantr się posypał
samtu
Posts: 1
Joined: Wed Apr 04, 2012 5:38 pm

Re: Podejrzenie łamania zasad.

Postby samtu » Wed Apr 04, 2012 5:40 pm

W związku ze skomasowanym atakiem, zarówno w grze jak i na forum, na moje postaci, chciałem zrezygnować z gry.
Na razie.
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Podejrzenie łamania zasad.

Postby Sasza » Wed Apr 04, 2012 5:56 pm

No własnie widziałem. Bardzo szkoda, bo niestety miałeś okazję trafić na postacię nieudolnych graczy, którzy zamiast cię wspomóc na początku gry, to narzekali że niegrałeś pod ich dyktando. Powinieneś napisać o tych graczach na forum lub do PD, albo ich olać, bo powinni tych kretynów ukarać, a nie ciebie za zaangażowanie w grze.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Podejrzenie łamania zasad.

Postby Leinades » Wed Apr 04, 2012 6:39 pm

Nie wiem czy to był dobry pomysł... Toż mógł udawać przygłupa, co? W pewnej osadzie tak go traktowaliśmy i nie psuł nam zabawy z gry, a nawet było ciekawie... A zawsze to jakaś odmienność. Nie miał zbyt dużej kreatywności, ale mógł grać. Zawsze to jakiś dodatkowy gracz.
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Podejrzenie łamania zasad.

Postby poziomek90 » Wed Apr 04, 2012 6:50 pm

Jakie to romantyczne. Zrobić konto na forum, by pochwalić się wykasowaniem konta w grze. Epic
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Podejrzenie łamania zasad.

Postby Greek » Wed Apr 04, 2012 7:27 pm

W twoim przypadku, poziomku drogi, zgodziłbym się nawet abyś utworzył na forum pięć multikont.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
kamil1313
Posts: 456
Joined: Mon Apr 13, 2009 11:41 am

Re: Podejrzenie łamania zasad.

Postby kamil1313 » Wed Apr 04, 2012 8:14 pm

Jak dla mnie to jest to samo co i dokładna waga. Nie wkurza was, że większość Cantryczyków ma w oczach wagę z dokładnością co do grama i wiedzą, że na przetopienie 547 gramów rudy żelaza potrzeba dokładnie 1983 gramów wapienia, z czego brakuje jeszcze 879? Albo że w ciągu jednego dnia są w stanie wytworzyć dokładnie 118,7 gramów tegoż żelaza? Mnie to od prawie zawsze irytowało i starałem się określać "na oko" - pół kilograma, kilogram... Przecież skoro potrafi odmierzyć wapień z dokładnością do grama, to czemu nie czas co do minuty?
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: Podejrzenie łamania zasad.

Postby kaloryfer » Wed Apr 04, 2012 8:20 pm

@ odchodzący i jego kumple
Było nie łamać zasad.

kamil1313 wrote:Jak dla mnie to jest to samo co i dokładna waga. Nie wkurza was, że większość Cantryczyków ma w oczach wagę z dokładnością co do grama i wiedzą, że na przetopienie 547 gramów rudy żelaza potrzeba dokładnie 1983 gramów wapienia, z czego brakuje jeszcze 879? Albo że w ciągu jednego dnia są w stanie wytworzyć dokładnie 118,7 gramów tegoż żelaza? Mnie to od prawie zawsze irytowało i starałem się określać "na oko" - pół kilograma, kilogram... Przecież skoro potrafi odmierzyć wapień z dokładnością do grama, to czemu nie czas co do minuty?


Do wagi w oczach już się przyzwyczailiśmy :roll:
User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Re: Podejrzenie łamania zasad.

Postby Sopel_1 » Thu Apr 05, 2012 7:45 am

kamil1313 wrote:Jak dla mnie to jest to samo co i dokładna waga. Nie wkurza was, że większość Cantryczyków ma w oczach wagę z dokładnością co do grama i wiedzą, że na przetopienie 547 gramów rudy żelaza potrzeba dokładnie 1983 gramów wapienia, z czego brakuje jeszcze 879? Albo że w ciągu jednego dnia są w stanie wytworzyć dokładnie 118,7 gramów tegoż żelaza? Mnie to od prawie zawsze irytowało i starałem się określać "na oko" - pół kilograma, kilogram... Przecież skoro potrafi odmierzyć wapień z dokładnością do grama, to czemu nie czas co do minuty?


Narzekasz. Mi ta waga nie przeszkadza bo wiadomo, że nie da się zrobić gry w 100% realistycznej.

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest