Imie z filmu

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Imie z filmu

Postby Tetro » Mon Apr 06, 2009 4:37 pm

Nie wiem czy to złamanie zasady ale chyba nie powinno tak byc aby gracz nazywal sie imieniem z filmu "Kyle Reese" to postac z terminatora serialowego.
?
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Postby Fieger » Mon Apr 06, 2009 5:59 pm

jak na jedynce puścili pierwszą część "Piratów z karaibów" to na następny dzień był wysyp Jacków, Jacków Sparrowów, Kapitanów Jacków itd...
imo nie złamanie zasad, a brak pomysłu na imię. Chociaż i tak gracz wybrał mniej znaną postać.
I have a cunning plan...
User avatar
Pyroman
Posts: 98
Joined: Mon Feb 12, 2007 5:57 pm

Postby Pyroman » Tue Apr 07, 2009 8:31 pm

może to nie jest łamanie zasady, ale jak się koleś przedstawiał jako Harry Potter załamało mnie to. Niesmaczne i nie pasuje do gry. Nadawanie imion powinno być trochę kreatywne. Zresztą jak już nadajemy jakieś imię typu : Jaś, Marek, Zbyszek, albo chociażby Jack dobrze dodać "nazwisko" postaci, żeby potem się nie mieszało.
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Postby lacki2000 » Tue Apr 07, 2009 10:08 pm

najlepiej by było jakby każdy nazywał się Brian! Teraz to trzeba dla każdego oddzielnie imię zapamiętywać. I jaka ulga dla serwera!
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Tue Apr 07, 2009 10:26 pm

a Achaja, Ahaja i inne wariacje na temat? moje postacie spotkaly przynajmniej trzy.

sciagniecie imienia postaci ksiazkowej czy filmowej nie razi, jesli jest to postac malo znana, nie tak popularna.
ale imiona w stylu Achaja, Harry Potter sa az przykre...

ja tam wole, by moje postacie mialy (przynajmniej w miare) oryginalne imiona. bo jak juz bedzie o nich slychac na calym swiecie, to zeby bylo wiadomo, ze to wlasnie moje. a Piotr, Ania czy Kasia znajda sie chyba wszedzie...
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Re: Imie z filmu

Postby Mars » Tue Apr 28, 2009 3:13 pm

Tetro wrote:Nie wiem czy to złamanie zasady ale chyba nie powinno tak byc aby gracz nazywal sie imieniem z filmu "Kyle Reese" to postac z terminatora serialowego.


Jest wiecej Reese'ow, przynajmniej ja znam jeszcze Dereka, prawdopodobnie "brata" Kyle'a.

Players Departament - proponuje sprawdzic, czy to nie jest jakas klika jednego czy dwoch graczy, i czy postacie te nie porozumiewaja sie ze soba, albo nie sa kolo siebie grupowane. Moze gracz ma nieczyste intencje? To nie moze byc przypadek!

W ogole, trzeba temu zlemu graczowi obciac nos i uszy, moze wbic na pal, i wlewac roztopiony olow do otworow. Jak mozna tak zepsuc ducha naszej ulubionej, wspanialej, najlepszej i niesamowitej (dopisz ladny przymiotnik) gry, dajac swojej postaci...przepraszam, postaciom.. imiona z filmu, i jeszcze tworzac ludziki ktorych jedynym w zyciu celem i sensem jest bieganie na goło z toporem, kompletnie nie odgrywajac?!?!?!?! To karygodne i wstretne!!! Przydaloby sie jeszcze goscia ukamieniowac i skasowac pernamentnie konto.
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Tue Apr 28, 2009 3:41 pm

Ten tego ja chce spotkac Jacka Sparrowa jakiegos wreszcie w Cantr ktory bedzie sie uwazal za legendarnego pirata !
Image
Image
Image
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Re: Imie z filmu

Postby Tetro » Tue Apr 28, 2009 4:11 pm

Mars wrote:W ogole, trzeba temu zlemu graczowi obciac nos i uszy, moze wbic na pal, i wlewac roztopiony olow do otworow. Jak mozna tak zepsuc ducha naszej ulubionej, wspanialej, najlepszej i niesamowitej (dopisz ladny przymiotnik) gry, dajac swojej postaci...przepraszam, postaciom.. imiona z filmu, i jeszcze tworzac ludziki ktorych jedynym w zyciu celem i sensem jest bieganie na goło z toporem, kompletnie nie odgrywajac?!?!?!?! To karygodne i wstretne!!! Przydaloby sie jeszcze goscia ukamieniowac i skasowac pernamentnie konto.


jestem ZA!!
?
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Tue Apr 28, 2009 4:38 pm

Aj tam niektórzy nazywają budynki McDonald.
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Postby lacki2000 » Tue Apr 28, 2009 6:26 pm

jak gracz nada postaci tego typu imię i sobie postać umrze bezpamiętnie to mniejsze zło, gorzej jak miejsca są tak nazywane, jak port Marka Twaina (niby taka postać była w Cantr), Stalingrad i inne kretyństwa...brak niektórym polotu.

Niepisana, nikomu nie znana zasada mówi: "Jak nie potrafisz nadać oryginalnego imienia swej postaci to nie zakładaj jej wcale"
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Tue Apr 28, 2009 9:24 pm

lacki2000 wrote:
Niepisana, nikomu nie znana zasada mówi: "Jak nie potrafisz nadać oryginalnego imienia swej postaci to nie zakładaj jej wcale"


ofc to zasada "by lacki" :twisted:

a ja zakladam postac jak uslysze lub wymysle cos a potem nastapi mysl : "kurde to by bylo fajne imie dla nowej postaci " ... i dlatego mam ich ciagle 15
Image

Image

Image
User avatar
Jinchuuriki
Posts: 723
Joined: Sat May 10, 2008 9:54 am
Location: Szczytno in Poland
Contact:

Postby Jinchuuriki » Tue Apr 28, 2009 9:35 pm

Ja zazwyczaj wale pięścią w klawiaturę, a potem się zastanawiam co można z tych liter ułożył. Czasami też przerabiam nazwy filmów, postaci, nawet zespołów (takich jak Rush :D)
"Freedom is only a hallucination"
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Tue Apr 28, 2009 10:00 pm

Mi się też to nie podoba, ale jest to wszechobecne, więc się już przyzwyczaiłem.
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Wed Apr 29, 2009 10:38 am

Zawsze można użyć losowego generatora imion, ale nie żebym namawiał. Ja prawde mówiąc wole już znane imiona z książek czy filmów niż jakieś potworki typu Dinrepunube, Colopilion, Cunpolkalap, Angzaredo czy Laureirrlan.
Oczywiscie z plagiatami tez prosze bez przesady, niektore znane imiona typu Gandalf, Judasz, Budda czy znane z reala imiona z nazwiskami typu Roman Giertych to jest gruba przesada.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi.
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Wed Apr 29, 2009 11:23 am

Jinchuuriki wrote:Ja zazwyczaj wale pięścią w klawiaturę, a potem się zastanawiam co można z tych liter ułożył. Czasami też przerabiam nazwy filmów, postaci, nawet zespołów (takich jak Rush :D)


Ja mam jedna postac ktora ma prawdziwe imie i nazwisko wokalisty pewnej progowej kapeli z Austrii. Jeszcze innej (żeńskiej) postaci Imie inspirowane jest pewną szwecką wokalistką, która nawiasem mowiac jest dla mnie ideałem kobiecości. Jednak wiekszosc postaci po prostu wymyslilem jak zwyklem to kiedys robic piszac opowiadania.
Image

Image

Image

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest