Imie z filmu

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Thu Apr 30, 2009 12:44 am

cald dashew wrote:
lacki2000 wrote:
Niepisana, nikomu nie znana zasada mówi: "Jak nie potrafisz nadać oryginalnego imienia swej postaci to nie zakładaj jej wcale"


ofc to zasada "by lacki" :twisted:

a ja zakladam postac jak uslysze lub wymysle cos a potem nastapi mysl : "kurde to by bylo fajne imie dla nowej postaci " ... i dlatego mam ich ciagle 15

Ja jak mam jakieś natchnienie z książki czy gry na przykład albo z czegokolwiek to nadaje takie imię jakie nadaje.
Wcale nie musicie znać tej książki i rozpoznać od czego to imię.
A jak mam chęć założyć postać i nie mam natchnienia to nadaje najzwyklejsze imię jej/jemu.
Zero orginalności.
I daję radę.
User avatar
witia1
Posts: 576
Joined: Fri Dec 14, 2007 2:19 pm
Location: Jelcz-Laskowice

Postby witia1 » Thu Apr 30, 2009 11:17 am

Unikać się powinno szczególnie znanych imion postaci ( by zaraz nie biegały w zielonym same Pottery, Robin Hoody i inne ), zwykle spotykałem się z zasadami zakazującymi tego całkiem grając w RPG ze szczególnym naciskiem na postaci znane w fabule danego świata ( no Cantra to nie bardzo dotyczy :) ).
Sam jedną postać stworzyłem pod inspiracją książki, więc jak widać nigdy nie byłem zwolennikiem w/w zasady, o ile nie sięga się po postaci szczególnie rozpoznawalne. Zakazując wszelkich imion książkowych/filmowych/znanych osób można dojść do sytuacji gdzie każde imię nie złożone z przypadkowego ciągu znaków jest zaklepane :P
Rest In Pieces.
User avatar
Zamia
Posts: 790
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:38 pm

Postby Zamia » Thu Apr 30, 2009 12:28 pm

Trzy z moich postaci noszą imiona z piosenek, które lubię.
To złamanie zasady? :shock:
Według mnie to raczej pośrednia informacja o moich gustach.

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest