Watpliwosci pewnego gracza co do uczciwosci PD

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
drmartin
Posts: 190
Joined: Sat Mar 25, 2006 8:33 pm
Location: P O L A N D

Watpliwosci pewnego gracza co do uczciwosci PD

Postby drmartin » Mon Oct 16, 2006 2:10 am

PD zablokowalo konta jednej stronie konfliktu w najbardziej kluczowym momencie i jest pewnie zadowolone z siebie jak diabli wstalem specjalnie kolejny raz o 4 w nocy bo to jedyny moment aby przechwycic klucze a tu BAN tura sie wlasnie konczy wiec przegralismy bo nie mamy tych kluczy i co mi po odblokowaniu konta jutro? Nic bo juz moja postac jest martwa. To sie nazywa uklad i szara siec BRAWO dla PD gratuluje szkoda ze dziala tak jednostronni i najprawdopodobniej pomaga swoim kolega/kolezanka.
Tyle miesiecy z Cantr i taki numer Zegnam szanowne dzieci z PD i jeszcze raz gratuluje wracam do reala bo wole klike kaczorow od kliki PD.

Jest to identyczna sytuacja do: http://www.cantr.net/forum/viewtopic.php?t=9645
PD dziala bardzo konsekwentnie gratuluje SIC

Edited by Scorup
Pozwoliłem sobie zmienić nazwę topicu na bardziej adekwatną. Stwierdzenie, że PD to oszuści jest poważnym zarzutem, za pomówienie w Polsce można zostać pociągniętym do odpowiedzialności karnej... ;)
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić" Albert Einstein
Zapraszam:
http://tmbg.fizyka.umk.pl/
http://www.lorki.pl
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Mon Oct 16, 2006 5:11 am

Niedługo pewnie zaczną się tłumaczyć :twisted:
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
Chatette
Posts: 719
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:50 pm

Postby Chatette » Mon Oct 16, 2006 7:32 am

Zadnego tlumaczenia.
Jako gracz zachowales sie obrzydliwie - a my siedzielismy, szukajac czegokolwiek na Twoja obrone.
Radze bardzo powaznie przemyslec to co mowisz.

EDIT: I prosze o zamkniecie tego topicu kogos z CD.
Badania opinii publicznej opierają się na fałszywej przesłance, że publiczność posiada opinię.
User avatar
Scorup
Posts: 282
Joined: Mon Nov 07, 2005 10:26 pm
Location: Katowice, Poland

Postby Scorup » Mon Oct 16, 2006 8:00 am

Cholera... nie macie kiedy takich postów pisać ? W nocy się śpi ! ;)

Nie podoba mi się wywlekanie tego typu brudów na forum. Jeśli masz wątpliwości co do pracy konkretnych członków PD - piszesz do Cantrlady, jeśli zaś uważasz, że całe PD jest w stosunku do Ciebie niesprawiedliwe - kontaktujesz się z GAC.
Zrobiłeś to ? Szczerze wątpię.

Pisanie na forum nie ma sensu dlatego, bo:
a) I tak Ci nikt tu nie pomoże
b) Jeśli ktoś z PD faktycznie broi, to nikt go nie ukaże (bo GAC na polskie fora nie zagląda)
c) Wydaje mi się, że większość userów wierzy jednak w uczciwość PD

Zanim ktoś walnie znowu tego typu posta, niech się prosze dwa razy zastanowi.
Topic zamykam...

Pozdrawiam
Avatar - Louis Royo
Image

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest