Naruszenie zasad i dzialania PD i GAB

Publiczny kanał dyskusyjny do zgłaszania możliwych naruszeń najważniejszej zasady i dla publicznego badania podejrzanych spraw. Zwracamy uwagę, że w wielu przypadkach może być preferowane zgłaszanie tych spraw prywatnie na adres players @ cantr.net zamiast na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Agent 0007
Posts: 1039
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Tue Jun 27, 2006 2:59 pm

A ja bardzo dziekuje, ze wszystkie posty w tym temacie maja sie dobrze, nawet te "bezsensu" jak post Fiony, Gulczaka i kilka innych, ktorzy sie z was po prostu smieja starajac sie nie zniechecic - jak i ja - maja sie swietnie. Ale to moj wlasnie post ktos wielkodusznie usunal. Dziekuje bardzo za takie specjalne traktowanie. Dziekuje... nie trzeba bylo.

I powiem krotko. K**** pieprzcie sie.
Last edited by Agent 0007 on Tue Jun 27, 2006 3:02 pm, edited 1 time in total.
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Tue Jun 27, 2006 3:01 pm

Nikt z wypowiadających tutaj tak zdecydowane opinie nie zna nawet połowy faktów dotyczących tej sprawy. Ty, Nemo, też nie. Dlatego też śmieszą mnie opinie potępiające w czambuł działania PD/GAB, czy też odwrotne. Ten topic powstał, bo WojD zapragnął się wyżalić. Byłeś kiedyś w więzieniu? Ile jest więźniów przekonanych o słuszności kary? Niemal każdy będzie twierdził, że siedzi za niewinność. Dlatego też możecie się żalić razem z WojDem, ale wasze opinie w obliczu nieznajomości całości sprawy są bezwartościowe.

A to, o czym piszesz, Nemo, jest nieuchronne w obliczu rozwoju polskiej strefy. Kiedyś przekręt mógł dotyczyć najwyżej kamiennego młotka, teraz problemy stają się coraz bardziej rozbudowane. Ale wiem jedno - albo czysta gra, albo żadnej gry.
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Tue Jun 27, 2006 3:07 pm

Agent 0007 wrote:A ja bardzo dziekuje, ze wszystkie posty w tym temacie maja sie dobrze, nawet te "bezsensu" jak post Fiony, Gulczaka i kilka innych, ktorzy sie z was po prostu smieja starajac sie nie zniechecic - jak i ja - maja sie swietnie. Ale to moj wlasnie post ktos wielkodusznie usunal. Dziekuje bardzo za takie specjalne traktowanie. Dziekuje... nie trzeba bylo.

I powiem krotko. K**** pieprzcie sie.


Ale to twoj zaczal sie przeradzac w zabawe rodem z offtopowej czesci forum. W literaki mozna sie bawic tutaj: kurnik.pl :)
Wariat...
User avatar
Gulczak
Posts: 513
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:40 pm
Contact:

Postby Gulczak » Tue Jun 27, 2006 3:10 pm

marol wrote:(...) Ale wiem jedno - albo czysta gra, albo żadnej gry.

Popieram!
Bo mnie na uśmiech zawsze stać
Nie lubię życia brać
Zbyt serio, serio zbyt
Bo ja na przekór wszystkim tym
Co zasmucają świat, uśmiecham się przez łzy!
User avatar
Agent 0007
Posts: 1039
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Tue Jun 27, 2006 3:11 pm

No i powiedz mi, ze ja to zacząłem. A mnie to tylko ******, bo moj usunieto, a inne bezsensowne pozostały. A poza tym dto byl post inteligencja dopasowany do poziomu dyskusji w tym topicu... ktory przyznaje jest wiekszy niz poziom dyskusji w topicu Agnieszki...

Raist - nie uzywaj wulgarnego slownictwa. I ostrzegam wszystkich przed offtopowaniem tutaj.

Przepraszam Rajst za takie ostre słowa - ale dlaczego moj post zostal usuniety a inne nie???

Coz to? Ktos sie z modow na mnie uparł? Inne posty sa tak samo bez sensu jak i moj. Dostosowalem sie do poziomu. :evil: :?
Last edited by Agent 0007 on Tue Jun 27, 2006 4:06 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Tue Jun 27, 2006 3:42 pm

Chciałem już nie pisać. Ale jeszcze raz muszę to zrobić. I to już naprawdępo raz ostatni.

marol wrote:Takie szantaże już praktykował CyboRKg i Agnieszka. Jest taka dobra zasada, że takie rzeczy mówi się PO, a nie PRZED.


Dwie sprawy:

1.) To nie jest szantaż. W wymienionych przez Ciebie przypadkach nie odniosło to żadnego skutku. Nie odniesie i teraz. PD/GAB/marol nie przejmuje się takimi sprawami i szantażami. I całkiem słusznie. To nie jest szantaż - bo wszyscy wiedzą, że taka "groźba" nie zrobiłaby żadnego wrażenia na nikim z załogi. Ja naprawdę jestem zrezygnowany i czuję się pokrzywdzony...

2.) Jeśli stawiasz moje DOMNIEMANE przewiny w jednym rzędzie z naruszeniami CyborGKa i Agnieszki, to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać. Obaj wiemy, że tutaj nie da się porównać tego. Nawet jeśli wszystkie zarzuty względem mnie są prawdziwe.

EDIT: I nie szafuj tak opiniami marol. Nie wiesz komu jaką część dokumentacji udostępniłem. A powiem Ci, że przynajmniej trzy osoby z całego forum wiedzą wszystko to, co wiem ja. Czyli wszystko.

I jeszcze jedna rzecz. Żeby nie było żadnych niedomówień: lubię jako człowieka (bez wzajemności) i szanuję (jw.) marola. Bo w mojej opinii jest graczem i członkiem PD uczciwym. Nigdy nie posądzałem ani jego, ani GAB o jakąś klikę ani cokolwiek w tym stylu. Moim zdaniem naprawdę mówisz to co myślisz, Grzegorzu. Jak każdemu człowiekowi zdarzają Ci się błędy - a do nich ma prawo każdy. To jest jeden z nich. I teraz uwaga: <b>Popieram w całości działania marola i wszystkie jego decyzje, a jego uczciwości jako gracza i członka PD wciąż broniłbym jak lew. I nie pozwolę nikomu posądzać go o stronniczość i nieuczciwość. Słuchajcie się go, bo zaiste prawy jest.</b> Bez odrobiny sarkazmu to piszę.

PS. Teraz już ostatecznie. Decyzję podtrzymuję.
Last edited by Gnom on Tue Jun 27, 2006 3:48 pm, edited 1 time in total.
User avatar
docent
Posts: 372
Joined: Wed Jan 18, 2006 2:13 pm
Location: Polska/3city

Postby docent » Tue Jun 27, 2006 3:44 pm

Nikt z wypowiadających tutaj tak zdecydowane opinie nie zna nawet połowy faktów dotyczących tej sprawy. Ty, Nemo, też nie. Dlatego też śmieszą mnie opinie potępiające w czambuł działania PD/GAB, czy też odwrotne.


Tak się składa, że moja postać, była że tak powiem w centrum wydarzeń wspominanych w tym Topicu i fakty z gry znam doskonale. Przykro mi to stwierdzić, ale naprawdę z moją wiedzą na ten temat poważnie obawiam się, że oskarżenia Wojda z początku tego topicu mają pewne podstawy. Nikogo na razie nie potępiam. Poczekamy na ostateczną decyzję w tej sprawie.

W sytuacji jednak, gdy w tego typu wydarzenia są zaangażowane postacie kogokolwiek z załogi*, dobrze byłoby sprawę wyjaśnić włącznie z udostępnieniem dokumentacji :(

*no może tych z marketingu to nie, oni i tak na niczym się nie znają :)
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Tue Jun 27, 2006 3:45 pm

Nie mów mi Marol , że moje opinie sa bezwartościowe bo Twoje są w moich oczach niewiele więcej warte. Coraz mniej rozumiesz co sie do Ciebie mówi - ja mówię o tym co siedzieje w osadach a co zdaje się kompletnie Was nie obchodzi. Ja wolę w grze borykać się z postaciami Wojda czy Gnoma niż męczyć się z kłopotami jakie stwarzacie blokując je. Ledwo sie moja jedna postać uporała z kłopotami całej osadyjakie spowodowała likwidacja postaci Agnieszki to następny kłopot mi zafundowaliście. A Ty na to : "Ale wiem jedno - albo czysta gra, albo żadnej gry" - czegos takiego to Dzierżyński by się nie powstydził.
I jeszcze jedno- Wy tam na górze nie znacie drugiej równie waznej jak Wasza połowy faktów. Zapominacie że postać 35 letnia ma taki a nie inny życiorys ,postępuje w sposób wynikający z jej charakteru i w interakcji z innymi postaciami. A Wy wkraczacie z siekierką w to wszystko bo liczą się dla Was w pierwszym rzędzie fakty wynikające z donosów i statystyki.
User avatar
Chatette
Posts: 719
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:50 pm

Postby Chatette » Tue Jun 27, 2006 3:50 pm

Nie zycze sobie zadnego "WY" i zadnego wyjezdzania ze statystykami i donosami.
Cos za lekko, latwo i przyjemnie wam sie rzuca na Marola i na reszte "WY".
Badania opinii publicznej opierają się na fałszywej przesłance, że publiczność posiada opinię.
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Tue Jun 27, 2006 3:52 pm

nemo49 wrote:Nie mów mi Marol , że moje opinie sa bezwartościowe bo Twoje są w moich oczach niewiele więcej warte. Coraz mniej rozumiesz co sie do Ciebie mówi - ja mówię o tym co siedzieje w osadach a co zdaje się kompletnie Was nie obchodzi. Ja wolę w grze borykać się z postaciami Wojda czy Gnoma niż męczyć się z kłopotami jakie stwarzacie blokując je. Ledwo sie moja jedna postać uporała z kłopotami całej osadyjakie spowodowała likwidacja postaci Agnieszki to następny kłopot mi zafundowaliście. A Ty na to : "Ale wiem jedno - albo czysta gra, albo żadnej gry" - czegos takiego to Dzierżyński by się nie powstydził.
I jeszcze jedno- Wy tam na górze nie znacie drugiej równie waznej jak Wasza połowy faktów. Zapominacie że postać 35 letnia ma taki a nie inny życiorys ,postępuje w sposób wynikający z jej charakteru i w interakcji z innymi postaciami. A Wy wkraczacie z siekierką w to wszystko bo liczą się dla Was w pierwszym rzędzie fakty wynikające z donosów i statystyki.


Mam wrazenie, ze nie wiesz o czym piszesz.
Wariat...
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Tue Jun 27, 2006 3:55 pm

docent wrote:Tak się składa, że moja postać, była że tak powiem w centrum wydarzeń wspominanych w tym Topicu i fakty z gry znam doskonale. Przykro mi to stwierdzić, ale naprawdę z moją wiedzą na ten temat poważnie obawiam się, że oskarżenia Wojda z początku tego topicu mają pewne podstawy.
I uważasz, że wiesz wszystko? To ja ci powiem, że wydarzenia z Czarnogóry i Cechowic, to ledwie połowa całej sprawy.

Nemo - to ostatnie zdanie, jakie do ciebie piszę. Nie pozwolę sobie na porównywanie mnie do Dzierżyńskiego - to doprawdy żenujące. Znajdź sobie innego partnera do dyskusji, którego twoje impertynencje nie będą razić.
User avatar
docent
Posts: 372
Joined: Wed Jan 18, 2006 2:13 pm
Location: Polska/3city

Postby docent » Tue Jun 27, 2006 3:56 pm

A czy ja napisałem, że wiem wszystko?
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Postby in vitro... » Tue Jun 27, 2006 4:11 pm

Nieeee, Chatette, Ty też sie kłócisz? Myślałem, że poszłaś po kisiel.
cantr się posypał
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Tue Jun 27, 2006 4:13 pm

A czy mozna tę sprawę wyjasnić?
Ciagnie się już kilka dni...
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Tue Jun 27, 2006 4:13 pm

Dalsza dyskusja w tym temacie nie ma sensu. Szczeniackimi docinkami nikt jeszcze swiata nie podbil. Zastanowcie sie czasem kogo i w jaki sposob obrazacie. Zastanowcie sie tez czy ten ktos przypadkiem nie zrobil dla was bardzo wiele i postarajcie sie to docenic.
Wariat...

Return to “Naruszenia Najważniejszej Zasady”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest