Narzekania dot. avatarow / sygnatur

Prosimy zgłaszać tu prośby o moderację do rozpatrzenia przez Departament Komunikacji (Communications Department). Tak samo jak "Ogólna pomoc", to NIE jest miejsce do prowadzenia pogawędek lub debatowania na temat próśb.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Forien
Posts: 401
Joined: Thu Jul 20, 2006 4:07 pm
Location: Poznan (Poland)
Contact:

Postby Forien » Wed Oct 04, 2006 6:29 pm

:lol::lol::lol:
to sie usmialem... :lol::lol::lol: sygnatura jest na MOIM serwie i na MOIM serwie zajmuje miejsce i to MOJEMU serwowi zabiera transfer... nie serwowi cantr :lol::lol::lol::lol::lol:

a poza tym, skoro sie uwazasz za webmastera, to czemu jestes tylko moderatorem? :lol:
Image
"Opinia publiczna powinna być zaalarmowana swoim nieistnieniem." (Lec)
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Wed Oct 04, 2006 6:37 pm

To chyba śmiech z samego siebie. Chyba nie uważałeś na lekcjach informatyki - oprócz tego, że twoja fantazyjna sygnaturka generuje transfer wychodzący na "twoim" serwerze, to powoduje powstawanie transferu przychodzącego u każdego użytkownika forum, który zdecyduje się otworzyć topic. A wyobraź sobie, że niektórzy muszą płacić za ów transfer - np. użytkownicy MiniOpery poprzez GPRS. Rozumiem, ze jednak ciebie to niezbyt interesuje.

Jeśli zaś dalej obstajesz przy swoim zdaniu, to wstawię ci na twoją stronę gracza w Cantr kilkumegabajtowy obrazek, który będzie tylko na MOIM serwerze. Zobaczymy, jak szybko zdanie swoje zmienisz.

A co twojego ostatniego zdania, to wyobraź sobie, że z mojego czasu poświęconego webmasterowaniu korzystasz codziennie grając w Cantr za darmo. Tyle w temacie.
User avatar
Marcin24
Posts: 203
Joined: Mon Jun 26, 2006 4:43 pm

Postby Marcin24 » Wed Oct 04, 2006 6:45 pm

Chatette wrote:Prosze o moderacje w topicu "Prosby o moderacje" :)


Oj tak przydało by sie...
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Wed Oct 04, 2006 6:47 pm

Rzadko zabieram głos w podobnych tematach ale muszę poprzeć Marola. Nie dawajcie proszę za dużych sygnaturek, zwłaszcza graficznych bo zrobi się bałagan jak na Ragezone, gdzie każdy post ma wysokość ponad dwustu pikseli mimo, że wypowiedź mieści się w jednej linice.

Nie chodzi tylko o sam transfer ale również o czytelność, ciężko czyta się tekst jak coś obok cały czas "miga" i "wali kolorami po oczach" :/
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Postby robin_waw » Wed Oct 04, 2006 8:35 pm

Akurat nie chodzilo mi o sygnature a o avatar, jedna osoba wstawila sobie taki na 20% szerokosci strony ale zaraz to zauwazyla i poprawila sie, ale sygnaturki swoja droga tez powinny byc w miare nie za ciezkie.
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Wed Oct 04, 2006 9:21 pm

Avatary też nie powinny być za duże, racja. Sygnaturki według mnie nie powinny zajmować więcej niż 50 pikseli wysokości (graficzne), tekstowe tak bardzo nie rzucają się w oczy i nie przeszkadzają więc wielkość powinna być dowolna... oczywiście w ramach rozsądku :wink:
Ni Ni Ni Ni!
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Wed Oct 04, 2006 9:43 pm

Odnoszę wrażenie, że niektórzy uważaja odpowiednio duży awatar albo sygnaturke za przedłużenie..... No dobra , mniejsza z tym :)
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Thu Oct 05, 2006 5:29 am

A moja sygnatorka moze byc czy tez przeszkadza ? Jk przeszkadza to usune tylko powiedzcie

nemo49 wrote:Odnoszę wrażenie, że niektórzy uważaja odpowiednio duży awatar albo sygnaturke za przedłużenie..... No dobra , mniejsza z tym :)


To na pewno chodzi o przedluzenie nosa, ja zawsze chcialem miec wielki nos :D
http://www.gks-murcki.com
User avatar
Sztywna
Posts: 1091
Joined: Sun Aug 20, 2006 1:51 pm
Location: Costerina/ Wolne Miasto Gdańsk

Postby Sztywna » Thu Oct 05, 2006 6:45 am

robin_waw wrote:Akurat nie chodzilo mi o sygnature a o avatar, jedna osoba wstawila sobie taki na 20% szerokosci strony ale zaraz to zauwazyla i poprawila sie, ale sygnaturki swoja droga tez powinny byc w miare nie za ciezkie.

No dobra, wszyscy wiemy, ze to byłam ja.
Ile razy mam powtarzać, że to był czysty PRZYPADEK?
Strzeż się! Cantr silnie uzależnia...

<autolans> [url=http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-f0063db4f171b228025e719ce414cee1.html]A co "góra" na drugi serwer? :P[/url] </autolans>
User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Postby robin_waw » Thu Oct 05, 2006 8:00 am

Nie mam do Ciebie pretensji bo wiem ze po wgraniu zobaczylas ze jest nie tak, ale z tego co pamietam mozna w phpbb ustawic max rozmiar avataru, tak ze przy wgrywaniu zorientujesz sie ze cos jest nie tak. Takie male ulatwienie.
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Postby in vitro... » Thu Oct 05, 2006 5:35 pm

ja też kiedyś wstawiłem gigantyczną sygnaturę, nie wiedziałem że to forum jest takie małe...
cantr się posypał
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Postby Mars » Fri Jul 20, 2007 9:01 am

Prosze miec na uwadze nie tylko ciezar avataru w bajtach, ale rowniez jego wysokosc. Juz wysokosc 110 pikseli zaslania prawie 20% wysokosci obrazu na monitorze o malej rozdzielczosci, a sa wsrod nas uzytkownicy korzystajacy z rozdzielczosci 1024, i nawet mniejszych. Wysokie i wyzsze avatary bardzo utrudniaja korzystanie z forum, a najbardziej utrudniaja odczytanie tresci postu z takim avatarem, tresci mieszczacej sie najczesciej w jednej, lub w dwu linijkach tekstu. Jesli wiec chcecie byc zarowno przez innych czytani, jak tez lubiani, prosze ograniczyc wysokosc tych naprawde duzych avatarow.

Oplaci sie to wszystkim. Forum to nie wojna na najladniejszy avatar, zreszta ten mozna zrobic mieszczac sie w optymalnych rozmiarach.
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Fri Jul 20, 2007 9:16 am

Moje gawrony moga być czy nie bardzo?
http://www.gks-murcki.com
User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Postby BZR » Fri Jul 20, 2007 9:34 am

a sa wsrod nas uzytkownicy korzystajacy z rozdzielczosci 1024, i nawet mniejszych.

1024 to mała rozdzielczość? pamiętam, jak kupiłem sobie kompa który wyciągał 800/600 32 bity kolorów to nie mogłem z podniety.Mój poprzedni był monocolor i chyba 300/240 czy jakoś tak. Teraz mam 1280/1024 i wcale nie uważam, że to mało!
User avatar
Mattan
Posts: 1081
Joined: Wed Jul 26, 2006 9:09 am
Location: Poznan

Postby Mattan » Fri Jul 20, 2007 10:02 am

Ja mam 800x600 i bardzo popieram Marsa.

Return to “Prośby o moderację”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest