Jak zaczac ? Jestes NOWY - przeczytaj to koniecznie!

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Re: Jak zaczac ? Jestes NOWY - przeczytaj to koniecznie!

Postby BZR » Mon Mar 14, 2011 9:38 am

Jest to poniekąd odpowiedź na pytania nowych graczy, Kevez, więc możemy trochę poofftopować :twisted:

Co do pytania, to powtórzę: Siła nie rośnie z wiekiem.

Owszem rośnie z różnymi wykonywanymi czynnościami, ale powiedzieć że siła rośnie z wiekiem jst nadużyciem, bo można mieć aktywną postać i sporo w grze zrobić, a siły nie zwiększyć.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: Jak zaczac ? Jestes NOWY - przeczytaj to koniecznie!

Postby KVZ » Tue Mar 15, 2011 10:06 pm

Jak chcecie. Ja bym powiedział tak: Siła rośnie z wiekiem wtedy i tylko wtedy gdy wykonujemy czynności które sprzyjają jej rozwojowi.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Jak zaczac ? Jestes NOWY - przeczytaj to koniecznie!

Postby in vitro... » Wed Mar 16, 2011 12:52 am

KVZ! Nie offtopuj!
cantr się posypał
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Jak zaczac ? Jestes NOWY - przeczytaj to koniecznie!

Postby psychowico » Thu Apr 07, 2011 10:02 am

Moje kolejne pytanie brzmi: czy w klatkach można budować urządzenia, jak przykładowo Kowadło?
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Re: Jak zaczac ? Jestes NOWY - przeczytaj to koniecznie!

Postby lacki2000 » Thu Apr 07, 2011 10:10 am

psychowico wrote:Moje kolejne pytanie brzmi: czy w klatkach można budować urządzenia, jak przykładowo Kowadło?
Klatka to pojazd więc tylko te co można w pojazdach. Chyba.
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Jak zaczac ? Jestes NOWY - przeczytaj to koniecznie!

Postby psychowico » Thu Apr 07, 2011 11:20 am

Wydaje mi się, że jest jednak traktowana trochę inaczej. Pojazdów zdaje się nie można budować w budynkach, co już jest dużą zmianą.
To by mogło być przydatne przy zmuszaniu więźniów do pracy. Przy okazji oni by mieli ciekawiej, większa szansa, że nie usną na wieki po chwili od schwytania.

Czy ktoś kiedyś próbował budować urządzenia zarezerwowane dla budynków w klatce?
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Re: Jak zaczac ? Jestes NOWY - przeczytaj to koniecznie!

Postby lacki2000 » Thu Apr 07, 2011 11:46 am

psychowico wrote:Wydaje mi się, że jest jednak traktowana trochę inaczej. Pojazdów zdaje się nie można budować w budynkach, co już jest dużą zmianą.
To by mogło być przydatne przy zmuszaniu więźniów do pracy. Przy okazji oni by mieli ciekawiej, większa szansa, że nie usną na wieki po chwili od schwytania.

Czy ktoś kiedyś próbował budować urządzenia zarezerwowane dla budynków w klatce?

Klatka jest pojazdem który można zbudować w budynku. It cannot move, but it appears like a vehicle in all other respects.
Zatem skrzynię na kwiaty (pewnie beczkę do solenia a nawet radio) zbudujesz, pieca, kowadła, prasy, stołu, suszarni, itd., - nie.
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Jak zaczac ? Jestes NOWY - przeczytaj to koniecznie!

Postby psychowico » Mon Apr 11, 2011 5:53 am

Zauważył ktoś jakąś wyraźną prawidłowość w przebudzaniu się nowych na różnych terytoriach? W jednej z osad w której przebywa moja postać przez kilka ostatni dni przebudza się 2-3 nowych dziennie. Tymczasem w innej nie przebudził się nikt od 2 lat czasu gry. Z czym to się wiąże? W takim tempie niełatwo będzie nam zaludnić dziewicze tereny na Fuu. :wink:
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
kamil1313
Posts: 456
Joined: Mon Apr 13, 2009 11:41 am

Re: Jak zaczac ? Jestes NOWY - przeczytaj to koniecznie!

Postby kamil1313 » Mon Apr 11, 2011 7:03 am

Wydaje mi się, że im więcej osób, tym większa szansa na pojawienie się tegoż osobnika, chociaż... Ciężko powiedzieć. Na pewno muszą być co najmniej dwie osoby w lokacji...
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Jak zaczac ? Jestes NOWY - przeczytaj to koniecznie!

Postby psychowico » Thu Apr 14, 2011 10:21 am

Czy zwierzęta aktualnie mogą podróżować, lub umrzeć ze starości?
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
koksu
Posts: 165
Joined: Tue Mar 30, 2010 7:40 pm
Location: Polska, Zielonka

Re: Jak zaczac ? Jestes NOWY - przeczytaj to koniecznie!

Postby koksu » Thu Apr 14, 2011 11:54 am

Umrzeć ze starości nie. Mogą się rozmnażać i migrować. Ale nie wiem czy aktualnie nie jest to wyłączone
wadko
Posts: 544
Joined: Tue Jul 25, 2006 8:51 am

Re: Jak zaczac ? Jestes NOWY - przeczytaj to koniecznie!

Postby wadko » Thu Apr 14, 2011 12:41 pm

Zwierzęta umierają ze starości, migracja została wyłączona.
Lena Katina
Posts: 152
Joined: Wed Oct 04, 2006 7:52 pm

Re: Jak zaczac ? Jestes NOWY - przeczytaj to koniecznie!

Postby Lena Katina » Mon Mar 19, 2012 6:30 pm

Z ostatnich wiadomości i obserwacji wydaje mi się że migracja działa ponownie. Ale poprawcie mnie jeśli się mylę. Tylko tak potrafię wytłumaczyć spadek pogłowia łosi ze 120 do 19 sztuk i to że pierwszy raz od lat pojawiają się nowe zwierzaki w lokacjach.
Vincelli Perbelli - Zwycięstwo Poprzez Zniszczenie
User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Re: Jak zaczac ? Jestes NOWY - przeczytaj to koniecznie!

Postby Sopel_1 » Mon Mar 19, 2012 6:34 pm

Tak, działa ponownie.
Przy tym grupy zwierząt liczniejsze niż maksymalnie mogą być została zmniejszona. (rozumiem, że max to 20,tak ?)
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Jak zaczac ? Jestes NOWY - przeczytaj to koniecznie!

Postby Greek » Mon Mar 19, 2012 6:37 pm

Maksymalna liczba zwierząt zależy od gatunku. Duże i groźne zwierzaki są mniej liczne (niektóre ograniczone nawet do kilku), a te małe liczniejsze (kilkadziesiąt).
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest