Między własnymi postaciami - wątpliwości

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Bebe
Posts: 3
Joined: Sun Dec 30, 2018 12:36 pm

Między własnymi postaciami - wątpliwości

Postby Bebe » Mon Feb 04, 2019 1:57 pm

Hi

Czy mogę własną postacią A wspomagać działalność mojej postaci B? Reklamować? Rozwozić ulotki? Zachwalać?
Czy mogę postacią A wspomagać pracą, działalnością osadę gdzie udziela się mocno postać B?
Czy wielkość osady ma znaczenie? Np poniżej 15 osób nie, przy większym tłumie ujdzie? Jeśli nie, czy jest szansa na otrzymanie zgody na "wyjątek"?
Joyous
Posts: 75
Joined: Wed May 03, 2017 10:01 am

Re: Między własnymi postaciami - wątpliwości

Postby Joyous » Mon Feb 04, 2019 5:05 pm

Na wszystkie pytanie jest jedna odpowiedź .... NIE :)
User avatar
Felixis
Posts: 437
Joined: Sun Aug 10, 2014 1:40 pm
Location: Londyn

Re: Między własnymi postaciami - wątpliwości

Postby Felixis » Mon Feb 04, 2019 9:25 pm

W zasadach gry jest napisane, że nasze postacie nie mogą należeć do tej samej organizacji/rodziny/miasta. W ten sposób unika się przewagi któregokolwiek z graczy.
Powinno się unikać przebywania postaciami w tym samym miejscu, a jeśli do tego dojdzie, to jedna z nich powinna spać i ogólnie powinno się dążyć do tego żeby jak najszybciej je rozdzielić.
Nadużyciem byłoby też pracowanie jednej postaci dla dobra tej drugiej (albo dla dobra ziomków/załogi/miasta drugiej postaci). Gdyby można było tak robić, każdy by zrobił 15 ludków, pozbierał na kupie i sam ze sobą robił miasta.
"Prędzej czy później dopadnie nas rzeczywistość"

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest