Projekt

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Dondarion
Posts: 4
Joined: Thu Dec 31, 2015 5:45 pm

Projekt

Postby Dondarion » Sun Jan 10, 2016 9:29 am

Witam starych wyjadaczy i wszystkich cierpliwych i skorych do pomocy. :)
Gram w Cantr jakieś 3 tygodnie. Otóż mam pewien problem, który wynika z mojej niewiedzy. Gdyby ktoś zechciał mi wyjaśnić o co chodzi będę wdzięczny. Przechodząc do sedna sprawy. Otóż zauważyłem dziwną rzecz. Po przyłączeniu się do projektu osoby, której już nie ma w mieście. Projektbył ustawiony na kilka powtorzeń. Więc mój problem polega na tym że przepracowałem przy tym projekcie czas jedneg powtórzenia, a surowce z owej pracy nie trafiły do mojego inwentarza. Moje pytanie brzmi gdzie się podział efekt mojej pracy? Czy może dostane to po zakończeniu wszystkich powtórzeń projektu?

Wiem że mój problem jest dla wielu błachy i dlatego przepraszam za zabieranie czasu. Chce sie tylko dowiedzieć. Dzieki za odpowiedzi.
User avatar
gala
Posts: 493
Joined: Sat Jan 24, 2015 7:21 pm

Re: Projekt

Postby gala » Sun Jan 10, 2016 9:40 am

Powinny leżeć na ziemi z tego co wiem.
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.


https://www.reddit.com/r/Cantr/
Dondarion
Posts: 4
Joined: Thu Dec 31, 2015 5:45 pm

Re: Projekt

Postby Dondarion » Sun Jan 10, 2016 3:08 pm

Tak wiem, że powinny leżeć na ziemi. Niestety tak się nie stało. Dodam że nie zauważyłem żeby ktoś je podnosił.
User avatar
Felixis
Posts: 437
Joined: Sun Aug 10, 2014 1:40 pm
Location: Londyn

Re: Projekt

Postby Felixis » Sun Jan 10, 2016 3:32 pm

Pracując przy czyimś projekcie nie dostaniesz surowców do inwentarza (jedynie przy swoim). Jeśli to było jedzenie, mogło "zgnić" na ziemi czyli zniknąć. Choć wtedy nie znika całe. Jesteś pewien że właściciel projektu nie był też w tym samym miejscu w trakcie przeskakiwania na kolejne powtórzenie? Wtedy by dostał on, inaczej powinno leżeć jeśli nikt nie przesunął i nie włożył do pojemnika.
"Prędzej czy później dopadnie nas rzeczywistość"
Dondarion
Posts: 4
Joined: Thu Dec 31, 2015 5:45 pm

Re: Projekt

Postby Dondarion » Mon Jan 11, 2016 8:48 am

Już wiem co się stało z tymi ziemiakami. W raporcie przejrzałem dokładnie i ktoś je zwyczajnie przeciągnął do magazynu. :oops:
Dzieki za pomoc i przepraszam za zawracanie.glowy.
CzterySilnia
Posts: 188
Joined: Sat Aug 03, 2013 6:21 pm

Re: Projekt

Postby CzterySilnia » Mon Jan 18, 2016 12:14 am

Czekajcie, to żarcie może zgnić :shock: ?!
User avatar
gala
Posts: 493
Joined: Sat Jan 24, 2015 7:21 pm

Re: Projekt

Postby gala » Mon Jan 18, 2016 12:53 am

Ależ oczywiście. Jeśli zostawisz jedzenie bezpośrednio na ziemi (chyba dowolny sypki materiał z resztą) to on powoli znika.
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.


https://www.reddit.com/r/Cantr/
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Projekt

Postby dekalina » Mon Jan 18, 2016 1:01 am

Zgnić, wsiąknąć w ziemię, odlecieć z wiatrem, zostać zjedzonym przez dzikie zwierzęta. I nie tak zaraz powoli. Są surowce, których ubywa 50% dziennie, jeśli się w porę nie schowa do magazynu.

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest