Czas odpowiedzi PD

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
gala
Posts: 493
Joined: Sat Jan 24, 2015 7:21 pm

Czas odpowiedzi PD

Postby gala » Sun Oct 25, 2015 7:16 pm

Pytanie:

Ile z waszego doświadczenia czeka się na odpowiedź PD?
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.


https://www.reddit.com/r/Cantr/
User avatar
Felixis
Posts: 437
Joined: Sun Aug 10, 2014 1:40 pm
Location: Londyn

Re: Czas odpowiedzi PD

Postby Felixis » Sun Oct 25, 2015 11:29 pm

W Polskim PD są teraz dwie osoby, czyli dość mało. Jeśli zgłaszasz naruszenie zasad, zwykłe odpowiedź jest tego samego dnia, ale kto wie ile zajmuje dalsze sprawdzanie. Jeśli chcesz usuwać swoje postacie, to może potrwać kilka dni.
"Prędzej czy później dopadnie nas rzeczywistość"
Dawid
Programming Dept. Member
Posts: 86
Joined: Mon Mar 12, 2012 7:07 pm

Re: Czas odpowiedzi PD

Postby Dawid » Mon Oct 26, 2015 6:32 am

Oni nie odpisują na wiadomości. Ciężko powiedzieć czy cokolwiek robią. Tzn robią, ale tylko wtedy, gdy jakaś z ich postaci zostaje zabita, porwana, okradziona.
User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Czas odpowiedzi PD

Postby Buka » Mon Oct 26, 2015 10:44 am

zidek wrote:Oni nie odpisują na wiadomości. Ciężko powiedzieć czy cokolwiek robią. Tzn robią, ale tylko wtedy, gdy jakaś z ich postaci zostaje zabita, porwana, okradziona.


Śmieszne jest szczekanie na PD po tym jak rozpieprzyło się grę wielu postaciom i sparaliżowało na pewien czas inne zaangażowane.
NDS
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Re: Czas odpowiedzi PD

Postby Marcia » Mon Oct 26, 2015 11:34 am

PD stara się wszystkie sprawy załatwiać w najkrótszym możliwym czasie.
Na wiadomości staramy się odpisywać jak najszybciej, natomiast wyjaśnienie spraw czasem musi potrwać nawet kilka dni. Wynika to przede wszystkim z konieczności dokładnego sprawdzenia całej sprawy oraz ustalenia dalszych kroków, które podejmiemy. Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie, nie ma jednego szablonu, według którego działamy, ponieważ nie ma dwóch identycznych spraw. W każdym przypadku staramy się wziąć pod uwagę wszystkie okoliczności zdarzenia. Część spraw jest niemalże oczywistych, istnieją jednak i takie, których zbadanie i wyjaśnienie zajmuje nam wiele godzin pracy.

Sprawa, do której nawiązujesz, została rozwiązana i wyjaśniona w ciągu dokładnie doby, co wydaje mi się całkiem dobrym wynikiem, biorąc pod uwagę stopień jej skomplikowania, nietypowość i liczbę zaangażowanych graczy.
User avatar
gala
Posts: 493
Joined: Sat Jan 24, 2015 7:21 pm

Re: Czas odpowiedzi PD

Postby gala » Mon Oct 26, 2015 12:06 pm

Tak jest. Sprawa, którą miałem na myśli podniosła mi nieco ciśnienie (zero szczegółów tylko "czekaj"). I momentalnie skoczyłem do konkluzji, że ktoś próbuje grać przeciw mnie OOC przez ręce PD. Na szczęście to tak nie wygląda, sprawa została rozwiązana w ciągu jednego dnia (dzięki się należą PD za szybką reakcję) aczkolwiek wysłałem jeszcze jedno zapytanie, bo mam wątpliwości co do szczegółów. Ale to już prywata. Temat do zamknięcia lub wręcz skasowania.
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.


https://www.reddit.com/r/Cantr/

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest