zablokowane konto

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

proudly
Posts: 2
Joined: Mon Feb 03, 2014 1:00 pm

zablokowane konto

Postby proudly » Tue Feb 04, 2014 12:44 pm

Dostałem informację:

Your account is locked pending a Players Department investigation. A polish member will contact you as soon as posible.

i od wczoraj zero odzewu. Mógłby się ktoś tym zająć? Na PM wyślę ID konta.
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: zablokowane konto

Postby Greek » Tue Feb 04, 2014 4:45 pm

Wiemy w tej chwili od Ciebie wszystko co może być ważne z punktu widzenia sprawy.
Jest ona w tej chwili omawiana przez PD i GAB. O decyzji zostaniesz poinformowany gdy zostanie podjęta.

Proszę nie wykorzystywać publicznego forum do rozmów na ten temat.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
proudly
Posts: 2
Joined: Mon Feb 03, 2014 1:00 pm

Re: zablokowane konto

Postby proudly » Tue Feb 04, 2014 5:44 pm

Proszę się komunikować to nie będę wykorzystywał forum do tego, bo nie wiem co się dzieje, a konto jest zablokowane i nie mam kontroli nad postaciami, które teraz żyją swoim życiem. Tą kwestię możecie poprawić.
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: zablokowane konto

Postby gawi » Tue Feb 04, 2014 6:13 pm

Jeśli masz zblokowane konto to z jakiegoś powodu , na forum nie mówi się o prowadzonych sprawach wiec z łaski swojej zakończ ten temat chyba że chcesz mieć bana na forum. Pd to też ludzie wyobraź sobie i mają swoje sprawy więc nie dziw się że sprawy nie są rozpatrywany w jednej sekundzie. Gdy masz blokade Twoje postacie poprostu śpią , nie żyją swoim życiem.
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest