Zbieranie drewna za pomocą siekiery

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Players Department Trainee

nienarzekam
Posts: 4
Joined: Sat Nov 16, 2013 1:22 pm

Zbieranie drewna za pomocą siekiery

Postby nienarzekam » Wed Nov 20, 2013 11:21 am

Znalazłem na forum informację, że postać używa automatycznie narzędzi jeśli je ma. Mam siekierę i zbieram drewno. W informacji o projekcie nie ma wymienionego żadnego narzędzia. W opisie postaci jest "xxx pracuje jakoś tam przy projekcie zbieranie drewna". Gdy patrzę na niektóre inne postacie, to w ich opisie jest czasem, że pracują przy czymś przy użyciu np. młota jakiegoś tam.
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Zbieranie drewna za pomocą siekiery

Postby psychowico » Wed Nov 20, 2013 11:53 am

Nie musisz się martwić, postać użyje siekierę jeśli ją ma.

To o czym mówisz to sytuacja gdy specyficzny projekt ma nazwę z użyciem danego narzędzia. Nie sądzę, żeby było takich wiele. Na pewno są takie projekty z użyciem kamiennego stołu, przykładowo: "Kruszenie hematytu przy użyciu narzędzia młot kowalski".
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest