Czy support żyje?

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

krajalnica_sera
Posts: 2
Joined: Tue Apr 02, 2013 11:30 am

Czy support żyje?

Postby krajalnica_sera » Tue Apr 02, 2013 11:40 am

Witam wszystkich, pierwszy post i tak dalej. ;) Szkoda tylko, że pierwszym postem będzie narzekanie - i to jeszcze prawdopodobnie w złym dziale, ale starałem się.

Mianowicie - czy support w ogóle żyje? W niedzielę próbowałem założyć konto w grze. Dostałem maila, że odrzucono moją prośbę, gdyż wygląda na to, że konto już posiadam i mogę mieć tylko jedno. Bzdura! Nigdy konta nie zakładałem, nigdy w Cantr nie grałem! Napisałem do supportu żeby jakoś to wyjaśnić - cisza... Od dwóch dni żadnej odpowiedzi. A jest to trochę niemiłe - wygląda to tak, że albo ktoś korzysta z mojego maila, albo ktoś korzysta z mojego nazwiska. Nie podoba mi się to, a support nie współpracuje.

Czy support umarł śmiercią naturalną? Trochę przykra sprawa, że muszę tak walczyć o założenie konta. A chciałbym spróbować. ;)
Yes
Posts: 53
Joined: Thu Jun 08, 2006 12:46 pm

Re: Czy support żyje?

Postby Yes » Tue Apr 02, 2013 3:08 pm

Krajalnico, może Ci umknęło, ale były święta. Członkowie suppportu to ludzie, tacy jak Ty i ja. Nieliczni i ciężkopracujący wolontariusze.Mieli Ci odpisywać w trakcie śniadania wielkanocnego?Weź się ogranij...i poczekaj trochę.
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Czy support żyje?

Postby gawi » Tue Apr 02, 2013 8:31 pm

*kręci głową z niedowierzaniem i mruczy do siebie* ludzie i parapety..
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Czy support żyje?

Postby Greek » Tue Apr 02, 2013 8:34 pm

Sprawa została już prawdopodobnie rozwiązana.

A tego rodzaju komentarze nie są zbyt trafne, support także w święta odpowiadał w większości w miarę szybko. Gdy tylko byłem w stanie przemieścić się od stołu z jedzeniem do stołu z laptopem.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
krajalnica_sera
Posts: 2
Joined: Tue Apr 02, 2013 11:30 am

Re: Czy support żyje?

Postby krajalnica_sera » Tue Apr 02, 2013 9:11 pm

Sprawa ZOSTAŁA rozwiązana. Dziękuję użytkownikowi Greek za pomoc i współpracę. Dziękuję również pozostałym wypowiadającym się w temacie, których posty natchnęły mnie i uczyniły lepszym człowiekiem.

Proszę o zamknięcie tematu. ;)
Yes
Posts: 53
Joined: Thu Jun 08, 2006 12:46 pm

Re: Czy support żyje?

Postby Yes » Tue Apr 02, 2013 9:52 pm

To ja sorry support, że stanęłam w obronie. Więcej to się nie powtórzy.Howgh.

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest