Usuwanie projektu z włożonymi materiałami

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
ZCL
Posts: 10
Joined: Tue Sep 02, 2008 1:46 pm
Contact:

Usuwanie projektu z włożonymi materiałami

Postby ZCL » Tue Aug 14, 2012 12:27 pm

No właśnie. Chyba popełniłem niezły błąd. Założyłem projekt, włożyłem do niego materiały, a dopiero potem zauważyłem że inny /nie mój/ już jest pod to naszykowany. No to odruchowo krzyżyk na swój projekt... I pozbyłem się projektu oraz materiałów. Tak jest normalnie, czy jest jeszcze szansa poprzez PD na odzyskanie tego?
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Usuwanie projektu z włożonymi materiałami

Postby Leinades » Tue Aug 14, 2012 12:52 pm

Materiały nie wróciły do inwentarza? Albo na ziemię?
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
ZCL
Posts: 10
Joined: Tue Sep 02, 2008 1:46 pm
Contact:

Re: Usuwanie projektu z włożonymi materiałami

Postby ZCL » Tue Aug 14, 2012 12:59 pm

W tym rzecz, że nie.
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Usuwanie projektu z włożonymi materiałami

Postby Leinades » Tue Aug 14, 2012 1:07 pm

A powiesz jaki to był projekt? Bo ostatnio u mnie też była podobna sytuacja, z tym, że zwróciło 50%
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
ZCL
Posts: 10
Joined: Tue Sep 02, 2008 1:46 pm
Contact:

Re: Usuwanie projektu z włożonymi materiałami

Postby ZCL » Tue Aug 14, 2012 1:09 pm

Kocioł destylacyjny :evil:
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Usuwanie projektu z włożonymi materiałami

Postby Leinades » Tue Aug 14, 2012 1:14 pm

Hm.. Dzisiaj coś naprawiali. Problem był w tym, że do produkcji kotła destylacyjnego potrzebne są dwa przedmioty - kocioł i rurka. Ja ostatnio, gdy anulowałem projekt w którym było trzeba dodać i surowce, i przedmioty - zwróciło mi tylko surowce. A więc trzeba czekać na GreeKusia.
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Usuwanie projektu z włożonymi materiałami

Postby Greek » Tue Aug 14, 2012 3:04 pm

Ze zwracaniem materiałów z projektów, w których można użyć zamiennie różnych obiektów (np. rurka żelazna albo miedziana) jest problem, bo informacja jaki konkretnie obiekt został dodany nie jest nigdzie zapisywana. Z tego powodu na przykład niemożliwe jest wprowadzenie opcji ich demontażu. Na tę chwilę rozwiązaniem problemu powinna być niemożność anulowania takiego projektu w ogóle. A informację o tej sprawie przekażę do Echomana, prawdopodobnie obiekty zostaną zwrócone. Potrzebuję jednak informacji o postaci i miejscu przesłanej w prywatnej wiadomości lub przez formularz kontaktowy (do supportu/ProgD).
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest