Pytania różne

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Pytania różne

Postby poziomek90 » Tue Jul 24, 2012 4:44 pm

Nie znalazłem podobnego tematu na pierwszej stronie, a wrodzone lenistwo nie pozwala mi szukać na kolejnych stronach. Znaczy temat ogólny do pytań różnych i różniastych.

Czy ograniczenie podróżowania większością pojazdów lądowych po drodze brukowanej i lepszej, jest tylko bullshitem, pozostałością starych info w wiki? Jestem w osadzie z samymi piaskowymi drogami i była u mnie ostatnio furgonetka, która teoretycznie nie powinna tu dojechać żadnym sposobem. Więc?

EDIT:
Omg, dopiero teraz zauważyłem, że na wiki pisze droga GRUNTOWA i to jest piaskowa a nie brukowana xD Ciul, nie było pytania, ale temat może się przyda :P
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
kryminator
Posts: 30
Joined: Fri May 06, 2011 5:09 pm

Re: Pytania różne

Postby kryminator » Wed Aug 15, 2012 6:46 pm

Chcę zbudować okno w chacie, ale nie bardzo mogę znaleźć wersję z szybą (takie żeby szkła wymagało), jest taka?
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Pytania różne

Postby Leinades » Wed Aug 15, 2012 6:57 pm

Nie ma. Tylko zwykłe ramy, bez niczego.
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Pytania różne

Postby poziomek90 » Sat Sep 01, 2012 3:53 pm

To nie dziwne, że nadajnik dla statków, który ma zasięg 150 jest tańszy od nadajnika dla aut, który ma tylko 115 zasięgu?
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Pytania różne

Postby Leinades » Sat Sep 01, 2012 4:08 pm

Wbudowanie w auto trochę kosztuje, a postawienie w kajucie już mniej :P
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Pytania różne

Postby poziomek90 » Fri Sep 07, 2012 3:29 pm

Czy nasi kochani z ProgDep mogą wytłumaczyć czemu ma służyć jedna ze zmian z projektach, która aktualizuje ich dzień i godzinę rozpoczęcia, jeśli ktoś nad nimi pracuje?
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Z serii "Pytania różne"

Postby Leinades » Tue Sep 25, 2012 4:23 pm

Z serii "Pytania różne"

Jak stworzyć notatkę, której nie da się skopiować? (po skopiowaniu kopia nic nie zawiera, pusto)
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Pytania różne

Postby Greek » Tue Sep 25, 2012 4:31 pm

Ustawić kodowanie na ASCII albo inne brzydkie.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Pytania różne

Postby Leinades » Tue Sep 25, 2012 4:43 pm

Greek wrote:Ustawić kodowanie na ASCII albo inne brzydkie.


Jak to uczynić jednorazowo, w tworzeniu notatki?

/me nieogar
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Pytania różne

Postby psychowico » Tue Sep 25, 2012 5:25 pm

Nie da się. Kodowania są rozwalone. Grzebiąc w nich można psuć notatki. Nikt się nie przejął jak o tym pisałem, więc dałem spokój. (Chyba, że GreeK coś naprawił)
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Pytania różne

Postby in vitro... » Wed Sep 26, 2012 2:41 pm

nie wiem do końca jak działają pieczęci, ale chyba właśnie tak.
cantr się posypał
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Pytania różne

Postby psychowico » Wed Sep 26, 2012 2:47 pm

Notatki z pieczęciami można normalnie kopiować - kopia po prostu nie będzie miała pieczęci.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
MrMizuichi
Posts: 26
Joined: Fri Sep 21, 2012 10:43 pm

Re: Pytania różne

Postby MrMizuichi » Thu Oct 04, 2012 9:56 pm

Witam. Mam pytanie dotyczące umiejętności, odpowiedzi szukałam ładne 40 minut zanim zdecydowałem się napisać. Przejdźmy do rzeczy, każdy projekt ma jakiś określony czas dajmy na to 10 dni. Osobie obdarzonej przeciętnymi umiejętnościami zajmie to dokładnie tyle czasu. Zastanawia mnie natomiast o ile szybciej procentowo idzie to postaciom które dany kunszt opanowały umiejętnie i mistrzowsko.
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Pytania różne

Postby psychowico » Thu Oct 04, 2012 10:18 pm

Takie dane specjalnie nie są ujawniane - Cantr to nie gra w której powinniśmy skupiać się na maksymalizacji wydajności mechanicznej postaci.

Jestem programistą - ale mówię teraz jako gracz. Łatwo doświadczalnie zauważyć, że "umiejętnie" "umiejętnemu" nierówne. To tylko nazwy a wyszkolenie i premie nie są stałe pod danym określeniem słownym.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
MrMizuichi
Posts: 26
Joined: Fri Sep 21, 2012 10:43 pm

Re: Pytania różne

Postby MrMizuichi » Thu Oct 04, 2012 10:47 pm

Generalnie nie ma to dla mnie większego znaczenia, nigdy nie zwracałem specjalnej uwagi na to jak co postaci wychodzi a co aktualnie jest do zrobienia. Zwykła ciekawość ot co. Jednak dzięki za odpowiedź

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest