Dwie postacie jedna lokacja

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Ave
Posts: 95
Joined: Mon Sep 01, 2008 7:38 pm

Dwie postacie jedna lokacja

Postby Ave » Wed Feb 16, 2011 12:53 pm

Tak sobie dziś pomyślałem, że nudzi mi się w Cantr, jedna ważna postać i nic. Postanowiłem sobie stworzyć kilka nowych. Jedna z tych postaci trafiła w... Wydawało mi się, że kojarzę to miejsce, wszystko jakoś znajomo wyglądało... I okazało się, że to jest znajome miejsce. W tym miejscu znajduje się moja 2 postać (ta główna). Co powinienem zrobić?
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Re: Dwie postacie jedna lokacja

Postby Marcia » Wed Feb 16, 2011 1:29 pm

W tej sytuacji oczywiscie powinienes je rozdzielic. Nie na gwalt, ale postaraj sie znalezc ta mlodsza postacia jakis pretekst, by mogla odejsc. Zaokretuje sie na statku jakichs zeglarzy, ktore akurat odwiedzaja miasto, dowie sie o sasiednim miescie i zapragnie tam zamieszkac... Tak, zeby w miare wynikalo to z fabuly czy charakteru mlodszej postaci [ktora na przyklad bardzo ciagnie na morze]. Bo strasznie wkurzajace sa mlode postacie, ktore budza sie, rozgladaja i zaraz leca gdzies bez slowa czy powodu. Musisz troche pokombinowac :)
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Re: Dwie postacie jedna lokacja

Postby suchy » Wed Feb 16, 2011 2:22 pm

Od biedy mogą też żyć w jednym mieście, jeśli jest ono duże.
Ale nie mogą wtedy z sobą w żaden sposób współpracować, ani pośrednio ani bezpośrednio.
Jeśli PD coś takiego zauważy, to od razu będzie nakaz rozdzielenia.

Najlepiej byłoby je rozdzielić, i dla Ciebie i dla gry... Ale zrobisz, jak będziesz uważał za słuszne :)
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Re: Dwie postacie jedna lokacja

Postby Snake » Wed Feb 16, 2011 2:43 pm

dziwne pytanie, przecież gra dwiema postaciami w jednym miejscu jest nudna, no chyba że ma się w sobie tą chytrą nutke, ale dla uczciwego gracza jest to po prostu strata czasu - w końcu nie będzie się czytać tych samych wydarzeń dwa razy
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Re: Dwie postacie jedna lokacja

Postby AUTO » Wed Feb 16, 2011 5:57 pm

Lepiej rozdzielić. Unikniesz w ten sposób problemów czy niezręcznej sytuacji gdy pomylisz jedną postać z drugą. Kilka razy widziałem już takie wpadki w grze.
Natomiast jeśli jedna postać mieszka w mieście, a druga jest np. kupcem to uważam, że OOC byłoby omijanie tego miasta by te dwie postaci się tam nie spotkały. Jeśli taki wspólny pobyt jest krótkotrwały, a postaci w żaden sposób ze sobą nie współpracją (najlepiej jak jedna wtedy śpi lub siedzi w budynku) to nic w tym złego nie ma.
User avatar
Ave
Posts: 95
Joined: Mon Sep 01, 2008 7:38 pm

Re: Dwie postacie jedna lokacja

Postby Ave » Wed Feb 16, 2011 7:32 pm

Problem rozwiązany inaczej.
Okazało się, że młodsza postać nie trafiła do miasta, gdzie starsza, tylko trafiła do miasta, gdzie starsza niedawno była przejazdem... Stąd tak znajomo wyglądało, a zorientowałem się, że tej starszej już nie ma :D Dzięki za rady, jednak młodsza postać zostaje w mieście.

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest