Rozmontowanie silnika

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

wadko
Posts: 544
Joined: Tue Jul 25, 2006 8:51 am

Rozmontowanie silnika

Postby wadko » Sun Aug 29, 2010 2:32 pm

Chciałem sprawdzić czy da się wymontować silnik z samochodu. Na wiki pisze, że do montażu potrzebny jest śrubokręt i szczypce, podczas kliknięcia w demontuj obok silnika dostałem komunikat, że nie mam odpowiednich narzędzi aby rozpocząć demontaż (ale śrubokręt i szczypce miałem w inwentarzu). Więc jakie narzędzia są potrzebne do rozmontowywania?
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Rozmontowanie silnika

Postby Greek » Sun Jan 30, 2011 9:47 am

Przyłączam się do już dość wiekowego pytania. Bardzo mnie to interesuje.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
Piscator
Administrator Emeritus
Posts: 6843
Joined: Sun Jul 02, 2006 4:06 pm
Location: Known Space

Re: Rozmontowanie silnika

Postby Piscator » Sun Jan 30, 2011 10:35 am

This bug should be fixed now. It should work like intended.

GoogleTranslate wrote:Ten błąd powinien być naprawione. Powinno to działać tak jak ma.
Pretty in pink.
Shadowly
Posts: 137
Joined: Tue Aug 03, 2010 6:19 pm

Re: Rozmontowanie silnika

Postby Shadowly » Wed Mar 07, 2012 9:44 am

A ja by nie tworzyc specjalnie nowego tematu mam pytanie. Czy surowce czyste, w sensie 200g zelaza, 500g drewna tez moge odzyskac jesli cos rozbiore? Czy tylko czesci uzyte do danej maszyny?

Mam takie pytanie poniewaz rozmontowujac silnik motocykla otrzymuje czesci z powrotem. Lecz gdy rozkrecam srubokretem zamek to tego zelaza nie dostaje z powrotem.
Czemu tak jest?

Bo osobiscie tlumacze sobie to w ten sposob iz na przyklad robiac cos z drewna zuzywam to drewno, czyli wycinam, przycinam, robie dziury, i tak dalej. A gdy robie cos z czesci to wiadome ze czesc cala wraca i jest do uzytku.... Tlumaczenie jak tlumaczenie, ale wole wiedziec jak to wyglada z technicznej strony.
Image
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Rozmontowanie silnika

Postby Greek » Wed Mar 07, 2012 9:50 am

Demontaż zamka to nieco inna akcja niż rozmontowywanie maszyny. Kiedyś nie dało się psuć żadnych maszyn i innych takich i jedynym wyjątkiem był zamek. Jako że to jest niejako bardziej powiązane z wyłamywaniem (czyli psuciem) zamka łomem niż z demontażem ogniska to nie otrzymuje się z tego żadnych surowców.
A w normalnych projektach demontowanie zwraca chyba część surowców, choć głowy za to nie dam.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Rozmontowanie silnika

Postby psychowico » Wed Mar 07, 2012 11:33 am

To jest zależne od urządzenia. W większości przypadków odzyskasz 50% zasobów użytych przy tworzeniu, ale przykładowo rozbierając ognisko 100%.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Rozmontowanie silnika

Postby poziomek90 » Thu Mar 08, 2012 12:48 am

W przypadku silnika zwraca tylko części. Ostatnio rozkręcałem w motorze.

Tak, wiem, silnik motocyklowy jest tylko z części :lol:
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Rozmontowanie silnika

Postby poziomek90 » Mon Mar 26, 2012 11:30 pm

Trochę nie na temat, ale też o silnikach. Od zawsze trzeba mieć klucz, żeby wyciągnąć coś z silnika? Bo wkładać można bez problemu
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest