newspawn

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Postby Sopel_1 » Sat Apr 18, 2009 8:01 pm

robin_waw wrote:Sopel zaczyna mi tu pachnieć NNZ


Więc już kończę ...
User avatar
Czarnawy
Posts: 59
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:28 am
Location: Jelenia Góra

Postby Czarnawy » Sun Apr 19, 2009 10:40 pm

A może jest jakiś błąd , bo dwa dni temu stworzyłem nową postać i wylądowała w jakimś mieście kichających anglików. ludzi nie jest dużo , jedyna notatka świadcząca o polakach to słownik w 4 językach. statki i budynki po angielsku. ludzie nawijają po angielsku, mimo że znam angielski i wiem co mówią , to muszę odgrywać ze rozumiem tylko słowa które są w słowniku. Może się popsuł ten system zrzutu nowych postaci.
User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Postby Sopel_1 » Mon Apr 20, 2009 12:53 pm

Czarnawy wrote:A może jest jakiś błąd , bo dwa dni temu stworzyłem nową postać i wylądowała w jakimś mieście kichających anglików. ludzi nie jest dużo , jedyna notatka świadcząca o polakach to słownik w 4 językach. statki i budynki po angielsku. ludzie nawijają po angielsku, mimo że znam angielski i wiem co mówią , to muszę odgrywać ze rozumiem tylko słowa które są w słowniku. Może się popsuł ten system zrzutu nowych postaci.


W spawnowanej lokacji muszą być przynajmniej dwie osoby mówiące w tym samym języku ... Więc może jedna śpi/jest na statku ?
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Postby Tetro » Mon Apr 20, 2009 4:32 pm

Pisz do PD :arrow:
?

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest