FAQ - przeczytaj, zanim zapytasz

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

FAQ - przeczytaj, zanim zapytasz

Postby marol » Tue Oct 10, 2006 11:50 am

Tutaj będę starał się zamieszczać wraz z upływem czasu odpowiedzi na najczęstsze problemy trapiące graczy.

Zacząłem zbierać marchewki, ale nic się nie dzieje - pokazuje mi cały czas 0%!
W Cantr wykonywanie prac (projektów) jest czasochłonne - zwykle trwa to kilka dni. Wskaźnik zaawansowania pracy zmienia się tylko co 3 godziny.

Mój projekt jest wykonany w 100%, a nic się nie dzieje!
Tak naprawdę to jest on skończony tylko w 99,96% - to po zaokrągleniu daje 100%. Przy następnej turze go skończysz.

Wyruszyłem do innej lokacji, ale nie mogę dojść - pokazuje mi cały czas 0%!
W Cantr podróże piechotą między lokacjami trwają nawet kilka dni. Wskaźnik postępu podróży zmienia się tylko co 3 godziny. Cierpliwości.

Nie mogę udać się w podróż do innej lokacji - brakuje ikonki Image.
Żeby gdzieś pójść, musisz najpierw przerwać pracę przy projekcie.

Nie mogę wejść ani wyjść z budynku - nie ma ikonki Image.
Żeby gdzieś pójść, musisz najpierw przerwać pracę przy projekcie.

Nie mogę przerwać dokowania.
Przerwanie dokowania jest możliwe tylko w wypadku, gdy zajęłoby ono więcej niż 3 tury. Ponadto dokowanie przerywane jest automatyczne, gdy celem jest poruszający się statek.

Kiedy dokowanie jest natychmiastowe?
Jeśli jesteś na tyle blisko celu, że dokowanie wykonałoby się w ciągu jednej tury, to wykonane zostanie ono natychmiastowo, bez czekania na turę żeglugi.

Mimo, że jestem w pobliżu portu/statku, to nie jest on dostępny na liście dokowania i nie mogę do niego zadokować.
Lista obiektów, do których możesz dokować, odświeża się tylko, gdy twój statek się porusza. Ustaw prędkość większą niż zero i poczekaj do następnej tury.

Ktoś umarł w pojeździe i teraz nikt nie może do niego wejść, bo ciało to uniemożliwia. Co robić?
Napisz e-mail z dokładną nazwą pojazdu na adres support - ciało zostanie usunięte.

Nie można usiąść na ławce, nawet jeśli jest ona pusta. Co robić?
Nie możesz wypoczywać na meblach, jeśli pracujesz nad jakimś projektem lub kogoś przeciągasz. Przerwij pracę i spróbuj jeszcze raz. Jeśli nadal problem występuje, napisz e-mail z nazwą lokacji na adres support - odblokujemy przedmiot.

Nie dostałem raportu z danego dnia, a przycisk do jego generowania nie jest widoczny.
Napisz e-mail na adres support email address : Image - przywrócimy zaginiony przycisk. Uwaga - jest to możliwe tylko dla ostatniego tygodnia.

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest