Pytania różne

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Pytania różne

Postby in vitro... » Fri Oct 05, 2012 4:44 pm

różnice są na tyle duże, że specjalizacja ma sens (choć ledwo) ale nie na tyle, żeby "grindować skille"
cantr się posypał
User avatar
Kyllyan
Posts: 45
Joined: Sat Aug 05, 2006 11:29 am
Location: Gdansk, Zaspa, Mlyniec

Re: Pytania różne

Postby Kyllyan » Sat Oct 06, 2012 2:09 am

Chcę zrobić mapę, ale ngdy chcę wysłać obrazek na serwer pojawia sie taki komunikat: Your bandwidth-limit is reached. Come back later.
Co jest? Długo to tak będzie?
Image
User avatar
MrMizuichi
Posts: 26
Joined: Fri Sep 21, 2012 10:43 pm

Re: Pytania różne

Postby MrMizuichi » Mon Oct 08, 2012 3:11 pm

Jakiś czas temu z tego co pamiętam pojawiła się informacja o blokadzie, nie do końca wiadomo kiedy ma zostać zniesiona
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Pytania różne

Postby Leinades » Mon Oct 08, 2012 4:45 pm

Wtedy to był jakiś poważny błąd, a teraz to była chyba jedynie chwilowa przerwa. Obecnie (przynajmniej dla mnie) wgrywanie obrazków działa poprawnie.
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Pytania różne

Postby Greek » Mon Oct 08, 2012 4:59 pm

Jest to pierwsze zgłoszenie tego typu błędu, po dogłębnym przejrzeniu tego i owego stwierdziłem, że taki błąd faktycznie istnieje, ale nieznane są rzeczywiste warunki konieczne do jego wystąpienia. Na wszelki wypadek w całości usunąłem ten warunek, bo nie wiem co robi i zostanie to wgrane przy okazji najbliższej sesji poprawkowej do gry (być może dziś, ale jestem w tej materii zbyt doświadczony, by ryzykować mówienie "na pewno").
Blokada wgrywania obrazków trwała kilka albo kilkanaście dni, później wgrywane były różniaste zmiany dotyczące uploadu obrazków i wtedy te ograniczenia zostały zniesione.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
Krzemik93
Posts: 14
Joined: Thu Aug 16, 2012 3:56 pm

Re: Pytania różne

Postby Krzemik93 » Fri Nov 16, 2012 11:49 am

Mam pytanie odnośnie raportów z gry, które można uzyskać klikając w menu gracza. Czy można uzyskać raport z wcześniejszych dni niż te, które tam się znajdują?
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Pytania różne

Postby Greek » Fri Nov 16, 2012 12:36 pm

Nie.

EDIT: No dobra, są dwa wyjątki.
Raz to jeśli chodzi nam o ściągnięcie logów z zdarzeń, które miały miejsce mniej niż siedem dni (7*8=56 godzin) temu, ale zdążył już zniknąć przycisk u dołu. Wtedy jest szansa napisać do kogoś z ProgD żeby dodał możliwość ściągnięcia sobie (niekompletnego) loga z danego dnia. Przykład takiej sytuacji tutaj: viewtopic.php?p=500333#p500333

EDIT 2: Jeśli był pad gry w czasie gdy powinien uruchomić się skrypt odpowiadający za dodanie przycisku za dany dzień. Wtedy wszyscy gracze mają ten błąd i wystarczy jedno zgłoszenie w imieniu wszystkich graczy.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
Krzemik93
Posts: 14
Joined: Thu Aug 16, 2012 3:56 pm

Re: Pytania różne

Postby Krzemik93 » Sat Dec 08, 2012 9:29 pm

Chciałbym rozebrać pewną maszynę jednak ona jest w użyci, gdy próbuję usunąć projekt to wyskakuję mi "Projekt który próbujesz usunąć jest zbyt świeży by mógł zostać usunięty." Teraz muszę czekać czy jak?
User avatar
paskud
Posts: 77
Joined: Mon Oct 29, 2012 9:53 am

Re: Pytania różne

Postby paskud » Sat Dec 08, 2012 10:43 pm

Em. Tak. :)
“Truth is stranger than fiction, but it is because Fiction is obliged to stick to possibilities; Truth isn't.”
- Mark Twain
Krzemik93
Posts: 14
Joined: Thu Aug 16, 2012 3:56 pm

Re: Pytania różne

Postby Krzemik93 » Thu Dec 20, 2012 2:23 pm

Jak to jest, żee raz zjadam 31 gram frytek, a raz 136. Druga postać ma to samo.
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Pytania różne

Postby psychowico » Thu Dec 20, 2012 4:17 pm

Jak chorujesz to zjadasz dużo więcej. Chorujesz od przebywania w pobliżu ciał. I może z innych powodów jeszcze.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
Jaskier
Posts: 18
Joined: Sat Jan 21, 2012 10:46 pm

Re: Pytania różne

Postby Jaskier » Fri Dec 21, 2012 5:38 pm

Czy brak możliwości anulowania starych projektów zmiany nazwy jest celowy (tak zawsze było, jest i będzie), czy też jest to jakiś błąd lub niedopatrzenie?
– Jak to jest, panie Jaskier? Czy coś się zaczyna, czy coś się kończy?
– Nie wiem. Ale jeśli ja tego nie wiem, to nikt tego nie wie. Wniosek: nic nigdy się nie kończy i nic się nie zaczyna.
User avatar
MrMizuichi
Posts: 26
Joined: Fri Sep 21, 2012 10:43 pm

Re: Pytania różne

Postby MrMizuichi » Fri Dec 21, 2012 9:28 pm

Nigdy nie można było anulować projektów zmiany nazw, czy będzie taka możliwość, przyszłość pokaże. Prawda, brak możliwości anulowania, miałby sens, gdyby projekt był już na którymś procencie, jednak dopiero rozpoczęty, fajnie by było móc usunąć.
User avatar
Kyllyan
Posts: 45
Joined: Sat Aug 05, 2006 11:29 am
Location: Gdansk, Zaspa, Mlyniec

Re: Pytania różne

Postby Kyllyan » Sun Dec 30, 2012 7:41 pm

Kyllyan wrote:Chcę zrobić mapę, ale ngdy chcę wysłać obrazek na serwer pojawia sie taki komunikat: Your bandwidth-limit is reached. Come back later.
Co jest? Długo to tak będzie?

Wiem, że zostało naprawione, ale znowu tak mam.
Image
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Re: Pytania różne

Postby Laura_ » Wed Mar 06, 2013 7:01 pm

ja pierdzielę, co z tymi lagami? grać się nie da..

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest