Zablokowalem pojazd Pomocy

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Terlas
Posts: 49
Joined: Tue Sep 12, 2006 2:21 pm

Zablokowalem pojazd Pomocy

Postby Terlas » Tue Sep 12, 2006 3:25 pm

Jedna moja postacia przeciagnelem martwe cialo na riksze, tyle ze riksza nie była pusta i ja juz sie tam nie mieszcze. Wyzuciłem wszystkie zeczy z plecaka no ale i tak nie moge wejsc tam. Czekam az inni sproboja moze miej waza jak ja i uda im sie tam wcisnac. A jak nie to co riksza bedzie sarkofagiem z surowcami ? Moze da jakos zwalic ciało lub zeczy z rikszy by tam wejsc
Last edited by Terlas on Thu Sep 14, 2006 8:50 am, edited 1 time in total.
A ja zawsze sie zastanawiam czy jak moja postac sie starzeje, to ja powinienem płakac, czy cieszyc sie ze przezyła tyle
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Tue Sep 12, 2006 4:54 pm

Takie problemy zgłasza się na adres bugs@cantr.net, z podaniem nazwy pojazdu.
(SRVPRC)
Image
User avatar
Terlas
Posts: 49
Joined: Tue Sep 12, 2006 2:21 pm

Postby Terlas » Thu Sep 14, 2006 8:50 am

A ktos wie ile sie czeka na reakcje z ich strony ? I czy moze po Angielsku powinienem do nich napisac ? OBY NIE
A ja zawsze sie zastanawiam czy jak moja postac sie starzeje, to ja powinienem płakac, czy cieszyc sie ze przezyła tyle
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Thu Sep 14, 2006 9:16 am

Możesz napisać w dowolnym języku. Czas oczekiwania zależy od tego, kiedy ktoś z PgD będzie mógł się tym zająć - może to być natychmiast, a czasami (rzadko) może trwać nawet i dzień lub dwa.
(SRVPRC)

Image

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest