???

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Lucja
Posts: 75
Joined: Sat Sep 03, 2005 4:43 pm

???

Postby Lucja » Thu Nov 03, 2005 12:34 pm

Prosze o wytlumaczenie mi o co w tym chodzi.
Jeszcze dwie godziny temu gralam sobie spokojnie, a teraz:
"The game is locked - you can access the website, but not your character pages.="

Moge wiedziec co to moze znaczyc?

Nie wiem czy pisze we wlasciwim miejscu. Jezeli zle trafilam to przepraszam.
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Thu Nov 03, 2005 12:42 pm

Mam to samo! No zrubcie coś z tym ludzie. Regulaminu PD nie złamałem. O co chodzi! Chyba wszyscy polacy tak mają.

It's locked for all at the moment. There is a problem with the database which may take a little while to fix . We will keep you informed


Z tego wynika, że jest mały problem z bazą danych. Mam nadzieję, że szybko to naprawią.
http://www.matix.salon24.pl
Lucja
Posts: 75
Joined: Sat Sep 03, 2005 4:43 pm

Postby Lucja » Thu Nov 03, 2005 12:47 pm

Wszyscy tak maja? To doprawdy cudowna wiadomosc.
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Thu Nov 03, 2005 12:56 pm

Jur Schagen wrote:This is my fault. I have run an erroneous DB query that deleted all projects. That's right, all projects.

Don't panic. ProgD is working hard right now to try and retrieve the projects table from backup, and finding a way to get all projects updated to what happened to them since then. Unfortunately, we cannot guarantee if there will be some adverse effects, i.e. projects not advancing etc, especially if your chars have changed projects since backup or started new ones; but we have good hopes right now. Please, patience, we are doing all we can.

Jur.


To moja wina, uruchomilem bledny skrypt ktory skasowal wszystkie projekty. Tak, wszystkie projekty.

ale bez paniki, PD ciezko pracuje starajac sie to naprawic...
nie gwarantujemy ze wsyztsko bedzie OK; prawidlowy postep projektow od czasu beckupu, ale jestesmy dobrej mysli.
prosze o cierpliwosc, robimy wszystko co sie da.

Jur
User avatar
Izabela
Posts: 184
Joined: Sat Oct 22, 2005 3:32 pm
Location: Portugal

Postby Izabela » Thu Nov 03, 2005 1:31 pm

Czyli najprawdopodobniej PD zafunduje nam "Dzień świstaka" - może więc warto skorzystać z okazji do zmiany pewnych posunięć... Jeśli nie kłóci się to z NZ, to przynajmniej coś na tym skorzystamy ;)
User avatar
KilDar
Posts: 474
Joined: Wed Jul 20, 2005 10:02 am
Location: Polska, Katowice

Postby KilDar » Thu Nov 03, 2005 1:46 pm

ciekawy jestem ile osób pomyślało, że to im konto zablokowali...
po tym co widać dziś na forum to wielu ma nieczyste sumienie :)
Matix wrote:Nie grałem w Cantra przez najbliższe pięć minut
Guest

Postby Guest » Thu Nov 03, 2005 1:54 pm

mi dzieje sie dokladnie to samo
myslalem ze mi konto zablokowali za oszustwo no bo co prawda 3 moje postacie to zlodieje lub bandziory ale gry nie chce psuc tylko zeby bylo tez jakies zagrozenie wiec np. jedna z moich postacie ukradla lodz i odplynela nia na drugi koniec wyspy i ta lodz sprzedalem :twisted: z bardzo duzym zyskiem zresztom :twisted:


mialem klopot z znalezieniem tematu o tym blendzie wiec zalorzylem nowy i co pojawil sie on nad tym dokladnie :shock:

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest