Blad przy podawaniu lub podnoszeniu przedmiotow

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Blad przy podawaniu lub podnoszeniu przedmiotow

Postby Cantryjczyk » Wed Oct 12, 2005 4:11 pm

Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/httpd/vhosts/cantr.net/httpdocs/objects.inc.php on line 214
1317-4: Widzisz jak (ktos) podaje do dwudziestoletni mężczyzna.


Takie bledy widuje od czasu do czasu. Moze to ma zwiazek z polskimi literami w nazwie przedmiotow? Na przyklad gdy podawany przemiot jest "używany". To tylko taki strzal na slepo, ale uwazam ze warto to sprawdzic. Ktos kompetentny moglby poeksperymentowac. :wink:
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Wed Oct 12, 2005 4:14 pm

Nie podawaj dat i nazwy ludzi!!!Bo ktoś może zobaczyć,że masz postać w tym samym miejscu :/
Last edited by Sierak on Wed Oct 12, 2005 4:57 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Wed Oct 12, 2005 4:33 pm

Wielka mi rzecz. Ale sie przejmuje, ze jakis detektyw w sprzyjajacych okolicznosciach odkryje miejsce pobytu jednej z moich postaci w podanym powyzej teminie (data). Teraz wystarczy wyeliminowac wszystkie pozostale postacie w tym miejscu i jzu wiesz kim gram.

Interesuje mnie ten blad, a nie detektywistyczne zapedy forumowiczow. Jak to lubia, to nich sobie zbieraja strzepy informacji i skladaja w calosc. Nie bede im bronil takiej frajdy. Az tak duzo zdradzilem?
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Wed Oct 12, 2005 4:35 pm

Cantryjczyk wrote:Wielka mi rzecz. Ale sie przejmuje, ze jakis detektyw w sprzyjajacych okolicznosciach odkryje miejsce pobytu jednej z moich postaci w podanym powyzej teminie (data). Teraz wystarczy wyeliminowac wszystkie pozostale postacie w tym miejscu i jzu wiesz kim gram.

Interesuje mnie ten blad, a nie detektywistyczne zapedy forumowiczow. Jak to lubia, to nich sobie zbieraja strzepy informacji i skladaja w calosc. Nie bede im bronil takiej frajdy. Az tak duzo zdradzilem?


Po prostu na forum jest taki zwyczaj :/ i dziwne,że przyjdzie taki jeden i chce go zmienić!
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Wed Oct 12, 2005 4:39 pm

Naprawde jest taki zwyczaj? Czytalem i widzialem gorsze rzeczy. I jedyne co chce zmienic, to zeby dowiedziec sie wiecej o takich bledach i pomoc je wyeliminowac. A ty sie mnie czepiesz za durna date. Nie podoba sie to wyslij mi PM. Zaoszczedziloby to niepotrzebnej dyskusji nie na temat.

A jak mnie nie lubisz, to nie musisz sie wtracac w pierwszy temat ktory stworzylem. Przeszkadza ci ze przyszedl taki jeden Cantryjczyk i sie udziela na forum? Nie obchodzi mnie to. Wiesz cos o tym bledzie to pisz na temat. A jak nie to nie pisz. Tyle.
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Wed Oct 12, 2005 4:42 pm

Cantryjczyk wrote:Naprawde jest taki zwyczaj? Czytalem i widzialem gorsze rzeczy. I jedyne co chce zmienic, to zeby dowiedziec sie wiecej o takich bledach i pomoc je wyeliminowac. A ty sie mnie czepiesz za durna date. Nie podoba sie to wyslij mi PM. Zaoszczedziloby to niepotrzebnej dyskusji nie na temat.


No faktycznie bywały wstawiane daty,ale nie jest to dobre zwłaszcza,że były to daty sprzed 4 dni,a nie dzisiejsze...Z tym błędem to powiem Ci,że taki błąd występuje i właściwie ten temat jest bezsensowny...bo isnieje kopa tematów o nim i na razie go nie usunięto,gdybyś użył opcji szukaj i wpisał /home/httpd/vhosts/cantr.net/httpdocs/objects.inc.php on line 214
to byś znalazł,ale po co nie?Przecież powszechnie wiadomo,że tylko Tobie się tak dzieje...

i jeszcze jedno,jak mam Cię lubić/nie lubić,jak to dopiero twój 22 post na tym forum :/
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Wed Oct 12, 2005 4:48 pm

No i widze do czego to zmierza. Chce dobrze, udzielam sie, w innych tematach mielismy odrebne opinie to juz trzeba mnie przy byle okazji zbluzgac. Oraz udowodnic ze jestem leniwym kretynem. Forum jest po reorganizacji i kilka nowych tematow nie zaszkodzi. Nie zauwazylem zebys sie strasznie czepial innych. Koncze pisanie tutaj bo nie bylo moim zamiarem wdawanie sie w klutnie. Ani czytania co tez ja mialem na mysli lub czego chcialem. Ja wiem lepiej co chcialem zdzialac.
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Wed Oct 12, 2005 4:50 pm

Nie zbluzgałem Cię,nie napisałem, co chciałes zrobić,a Twojej obecnośći na forum prawie nie zauważam(22 posty) i nie wiem o co chodzi z tymi innymi opiniami!W ogóle nic takiego nie kojarzę!
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Wed Oct 12, 2005 5:00 pm

Skoro tak, to mogles mi wytlumaczyc to na PM. Albo potraktowac jak nowicjusza i podejsc do sprawy z zyczliwoscia i delikatnie wyjasnic sytuacje. Bez niepotrzebnych zaczepek i slow ostrej krytyki. A teraz caly watek jest juz do niczego.

Dobra, zapominam o sprawie. Zrobcie zasade ze tylko osoby z liczba postow powyzej 100 moga sie wypowiadac. Bedzie wtedy przyjemniej.
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Wed Oct 12, 2005 5:05 pm

Cantryjczyk wrote:Skoro tak, to mogles mi wytlumaczyc to na PM. Albo potraktowac jak nowicjusza i podejsc do sprawy z zyczliwoscia i delikatnie wyjasnic sytuacje. Bez niepotrzebnych zaczepek i slow ostrej krytyki. A teraz caly watek jest juz do niczego.

Dobra, zapominam o sprawie. Zrobcie zasade ze tylko osoby z liczba postow powyzej 100 moga sie wypowiadac. Bedzie wtedy przyjemniej.


Ehhhhhh,bo to wyraża moje poglądy,uważam,że nie powinno to być podawane...akurat Tobie sie dostało,ale !!! i :/ to nic takiego strasznego,miało Cię zmobilizowac do zedytowania posta,a Ty od razu zacząłes o detektywach itp. :? !
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Wed Oct 12, 2005 5:19 pm

jacys tacy norwowi hopaki jestescie...luzu troche.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Wed Oct 12, 2005 6:49 pm

No strasznie nerwowy jesteś Michał. Mi by nawet się nie chciało kojarzyć gdzie on ma postać na postawie daty gdzie wystąpił błąd. Ale po tym co napisałeś i jak podsyciłeś dyskusje to dużo "dedektywów" z czystej ciekawości zacznie sprawdzać. A wracając do błędu, to był on już zgłaszany na polskim forum w temacie "bug raport" i była tłumaczona jego przyczyna. Poszukaj a znajdziesz.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Wed Oct 12, 2005 7:38 pm

No dobra coś mnie naszło :oops: przepraszam,mam zły dzień... ,ale dalej uważam,że nie ma sensu podawać takich rzeczy,gdyż:
-nie jest to potrzebne
-wspomaga detektywów i można nawet bez szukania wpaść na to,przez przypadek.
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Wed Oct 12, 2005 9:14 pm

Jak sam zauwazyles, Cantryjczyk ma tylko 24 posty - mlody jeszcze jest. Moze nie zauwazyl ze dat sie nie podaje.

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest