Przeciąganie mebli i opisy ubrań i broni

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

Rafal3920
Posts: 110
Joined: Tue May 14, 2013 7:27 pm

Przeciąganie mebli i opisy ubrań i broni

Postby Rafal3920 » Sun Jul 28, 2013 4:02 pm

Mam 2 małe i (chyba) łatwe do wprowadzenia pomysły
1. Przeciąganie niektórych mebli i pojemników, Bardzo się przyda na przykład do transportu napojów: Pakujesz 4 beczki na samochód i jazda, albo stworzenie fabryki mebli i rozworzenie ich po okolicy. Oczywiście nie wyobrażam sobie przeniesienia okna czy silosu ale n.p. biurko czy skrzynie by można
Oczywiście potrzeba by do tego kilka osób(beczółka wymagała by jednej)
2. Opisy ubrań, broni, narzędzi itp. Co prawda można napisać to w opisie postaci ale n.p. Postać miała czerwoną koszulę, zmarła, koszula trafiła na 15lat do magazynu, jakiś nowy dostał ją a ona nagle zrobiła się niebieska. Poza tym można by zwiększyć dzięki temu handel biżuterią i takie tam Można by także odpisywać grawerunki na broni, wygląd młotka itp
Niestety ma to i wadę, i to bardzo dużą: żony oskubią mężów przy wyprzedaży ubrań także i w cantr :)
User avatar
adamo199412
Posts: 120
Joined: Thu Apr 15, 2010 1:52 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Przeciąganie mebli i opisy ubrań i broni

Postby adamo199412 » Sun Jul 28, 2013 4:52 pm

Wydaje mi się że propozycja numer "2" już była i nie przeszła z jakichś powodów. Co do "1" to niby można. Tylko że nie każdy mebel można przewieźć (np. kamienny).
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Przeciąganie mebli i opisy ubrań i broni

Postby Greek » Sun Jul 28, 2013 5:13 pm

Co do 1. to jestem zdecydowanym przeciwnikiem, bo wprowadzenie tego tak jak trzeba byłoby bardzo trudne.
Natomiast 2. jest już zaakceptowane i powoli wprowadzane.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
Rafal3920
Posts: 110
Joined: Tue May 14, 2013 7:27 pm

Re: Przeciąganie mebli i opisy ubrań i broni

Postby Rafal3920 » Sun Jul 28, 2013 6:00 pm

Skoro tak trudno to wprowadzić to... trudno
adamo199412- napisałem to, tylko dałem inny przykład

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest