Page 1 of 1

Przeciąganie i taśmociąg

Posted: Thu Apr 21, 2011 11:09 pm
by lacki2000
Wiem, że było wiele razy i w różnych miejscach więc jedno nowe nie zaszkodzi :)

1. Powinna być opcja przeciągania z kupy towaru maksymalnej ilości jaką może przeciągnąć dana postać. No wiem, konkursy na przeciąganie na tym ucierpią ale ułatwi to znacznie bieganinę.

2. O taśmociągach już było jakieś 4 lata temu. Ja proponuję by obiekt taśmociąg pozwalał na przeciąganie całej kupy towaru a jeśli to zbyt szokujące to można zróżnicować (zróżnicowanie fundamentem rozwoju i postępu!):
a) Taśmociąg wąski - pozwala na przeciągnięcie z lokacji jednorazowo max. 80kg towaru
b) szeroki - max 200kg
c) rozbudowany (szeroki + silnik pożerający paliwo przy każdorazowym użyciu + rama) - bez limitu kg

a,b i c byłyby obiektami stałymi, rozmontowalnymi natomiast:

d) taśmociąg przenośny (wąski + koła + rama) - max 80kg towaru i możliwość przeciągnięcia taśmociągu do innej lokacji (ale nie do pojazdu). Żeby nie było sielankowo to ważyłby jakieś 20-30kg.

Re: Przeciąganie i taśmociąg

Posted: Fri Apr 22, 2011 1:10 pm
by BZR
80 kg możesz przeciągnąć z taczką, jeśli masz dość silną postać.

Sam pomysł nie jest zły, nawet dało by się go zaimplementować bez strasznego trudu.

Re: Przeciąganie i taśmociąg

Posted: Fri Apr 22, 2011 3:01 pm
by wadko
To do roboty, bo w magazynach się to przyda.

Re: Przeciąganie i taśmociąg

Posted: Fri Apr 22, 2011 3:10 pm
by Greek
Powinien być jakiś egzoszkielet możliwy do ubrania przez postać. Umożliwiałby dźwiganie i przeciąganie setek kilogramów, zwiększałby wielokrotnie siłę postaci i dziesięciokrotnie przyspieszał pracę nad projektami. Zżerałby kilogram benzyny przy każdym ataku, przeciąganiu i podczas każdej godziny pracy. Wreszcie ludzie zaczęliby się mordować o ropę, zniknąłby problem nadprodukcji (pojawiłby się problem "jak sprzedać nasze surowce za benzynę!") no i przywódca osady byłby zbyt epicki by można było go chociaż dotknąć.
Poza tym taki egzoszkielet pięknie się prezentuje na noszącym.

Re: Przeciąganie i taśmociąg

Posted: Fri Apr 22, 2011 3:48 pm
by wadko
Greek wrote:(...) Wreszcie ludzie zaczęliby się mordować o ropę, zniknąłby problem nadprodukcji (pojawiłby się problem "jak sprzedać nasze surowce za benzynę!") no i przywódca osady byłby zbyt epicki by można było go chociaż dotknąć.
(...)


Jaki?

Re: Przeciąganie i taśmociąg

Posted: Fri Apr 22, 2011 5:22 pm
by kamil1313
Image

Re: Przeciąganie i taśmociąg

Posted: Fri Apr 22, 2011 8:42 pm
by B.M.T.
podnieca mnie pomysł greeka

Re: Przeciąganie i taśmociąg

Posted: Sat Apr 23, 2011 1:31 pm
by gawi
Bmt Ty bys wolał sex machine :D

Re: Przeciąganie i taśmociąg

Posted: Sat Apr 23, 2011 4:56 pm
by B.M.T.
taki rowerek jak w filmie "Brüno"