Nowy lepszy system odżywiania

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Nowy lepszy system odżywiania

Postby gawi » Sat Sep 24, 2011 4:11 pm

poziomek90 wrote:Zmiana jedynie dla hiperaktywnych wojowników oraz megaśpiochów, którzy mogą w jednym momencie wyzerować niepożądany pasek. Dla całej normalnej reszty bez zmian


Dla wojowników nie ma zmiany poza tym że teraz nie może się leczyć w nieskończoność..i musi obliczać sobie żeby jak najwięcej mógł się wyleczyć..Bo lekami można było sobie wyzerować stan zdrowia zawsze.
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Nowy lepszy system odżywiania

Postby poziomek90 » Sat Sep 24, 2011 8:00 pm

gawi wrote:Dla wojowników nie ma zmiany


gawi wrote:poza tym że teraz nie może się leczyć w nieskończoność..i musi obliczać sobie żeby jak najwięcej mógł się wyleczyć.


Piękne :D Przecież o to mi chodziło :P
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
Pies
Programming Dept. Member
Posts: 383
Joined: Sat Nov 29, 2008 1:32 pm
Location: https://314es.pl/irc
Contact:

Re: Nowy lepszy system odżywiania

Postby Pies » Sun Sep 25, 2011 3:13 pm

E, jest jeszcze jedna zmiana o której zapominacie - można pić alkohole nie będąc rannym - to jest bardzo dobra zmiana, dzięki temu smakołyki z wszelkich uczt nie będą chowane po kieszeniach tylko na prawdę wylądują w żołądku.

Dla RP bardzo dobra zmiana wg mnie.
dwudziestoletni mężczyzna wrote:"OOC: Jak ci się nie podoba, to nie graj. Ta gra nie szuka więcej graczy."

kaloryfer wrote:This game already has a lot of problems, new players would only bring new ones.
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Re: Nowy lepszy system odżywiania

Postby lacki2000 » Sun Sep 25, 2011 8:56 pm

Pies wrote:E, jest jeszcze jedna zmiana o której zapominacie - można pić alkohole nie będąc rannym - to jest bardzo dobra zmiana, dzięki temu smakołyki z wszelkich uczt nie będą chowane po kieszeniach tylko na prawdę wylądują w żołądku.

Dla RP bardzo dobra zmiana wg mnie.

No tak, ucztowanie ma większy sens choć ja bym wolał aby samodzielne jedzenie było widoczne dla wszystkich w lokacji. Spamu nie byłoby wiele skoro i tak najczęściej każdy je automatycznie. Może sondę zrobimy, hm?
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Nowy lepszy system odżywiania

Postby Sasza » Mon Sep 26, 2011 9:18 am

Jeszcze lepszym pomysłem, według mnie, gdy będzie widoczne dla wszystkich przy spożywaniu z naczyń.

Nie każdy chce pochwalić się tym, że akurat musi zjeść lub wyleczyć rany.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Nowy lepszy system odżywiania

Postby in vitro... » Mon Sep 26, 2011 4:03 pm

Sasza wrote:Jeszcze lepszym pomysłem, według mnie, gdy będzie widoczne dla wszystkich przy spożywaniu z naczyń.

Nie każdy chce pochwalić się tym, że akurat musi zjeść lub wyleczyć rany.
racja, pomysł dobry, ale pewnie zbyt trudny dla progD
cantr się posypał

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest