Zamek na haslo

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
Miri
Posts: 1272
Joined: Wed May 16, 2007 3:32 pm

Postby Miri » Wed Jul 01, 2009 8:12 pm

Nooo... tylko nie wędrować mi za daleko od tematu... :twisted:
User avatar
kamil1313
Posts: 456
Joined: Mon Apr 13, 2009 11:41 am

Postby kamil1313 » Wed Jul 01, 2009 8:18 pm

robin_waw wrote:
kamil1313 wrote:
w.w.g.d.w wrote:Nawet na skanery siatkówki jest sposób,pamiętacie taki film "Człowiek Demolka"? :P
Oczywiście też bujda bo siatkówka szybko się odkleja i jest nie do zeskanowania.


Siatkówka to zajefajna sprawa! Dzięki niej (i jej możliwości odklejenia, oczywiście :lol: ) mam zwolnienie z w-f Hurra! *cieszy się*


Nie wiem czy jest z czego cieszyć się, ja tam bym wolał ćwiczyć, a siatkówka żeby się nie odklejała. Jednak jeżeli wolisz mieć problemy z oczami przez całe życie zamiast sobie poćwiczyć kilka lat w szkole, to masz dziwne podejście do życia.


Za młody na operacje jestem. (12 lat) A może sobie zrobię, jak wojsko obowiązkowe nie będzie :P

Miri wrote:Nooo... tylko nie wędrować mi za daleko od tematu... :Twisted Evil:


Ale nam się nie chce gadać o zamku na hasło.
User avatar
Miri
Posts: 1272
Joined: Wed May 16, 2007 3:32 pm

Postby Miri » Wed Jul 01, 2009 8:35 pm

kamil1313 wrote:Ale nam się nie chce gadać o zamku na hasło.

To nie gadać w ogóle, przynajmniej nie w tym topicu :evil:
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Postby Fieger » Wed Jul 01, 2009 8:36 pm

offtop:

taa nie chce się ćwiczyć na wf...a później ja mam stada takich połamańców i zdechlaków, którzy się cieszyli z zwolnienia z wf...co za pokolenie... *marudzi* za moich czasów to zwolnienie dostawali ci co mieli wadę serca, połamaną nogę albo coś w tym stylu...a teraz każdy tylko by się obijał...blablablablablabla...

koniec offtop
zamek na hasło jest do bani :) w ogóle nie pasuje do klimatu...
I have a cunning plan...
User avatar
kamil1313
Posts: 456
Joined: Mon Apr 13, 2009 11:41 am

Postby kamil1313 » Thu Jul 02, 2009 10:09 am

Fieger wrote:offtop:

taa nie chce się ćwiczyć na wf...a później ja mam stada takich połamańców i zdechlaków, którzy się cieszyli z zwolnienia z wf...co za pokolenie... *marudzi* za moich czasów to zwolnienie dostawali ci co mieli wadę serca, połamaną nogę albo coś w tym stylu...a teraz każdy tylko by się obijał...blablablablablabla...

koniec offtop
zamek na hasło jest do bani :) w ogóle nie pasuje do klimatu...


OFFTOP:

jakąś tam wadę serca też podobno mam... :wink: Niedomykające się zastawki przedsionkowo-komorowe czy jakoś tak... Ale to podobno niegroźne...

KONIEC OFFTOP

Popieram Fiegera, zamek na hasło jest do d**y. UPS, sorki. Do bani. *poprawia się szybciutko*

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest