Aktywacja konta

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

kazag
Posts: 46
Joined: Sat Jan 27, 2007 3:31 pm

Aktywacja konta

Postby kazag » Wed May 27, 2009 9:15 am

Witam,
od 4 dni czekam na aktywację konta, no cóż, wcześniej czekałem 7. Moje pytanie jest takie: czemu służyć ma aktywacja ręczna? Nie wystarczyłaby automatyczna? Po kliknięciu na link w mailu?
Nie mogę doszukać się powodów ręcznego aktywowania każdego konta.
Wirtualne państwo indiańskie. www.okoczia.yoyo.pl <- sprawdz to.
User avatar
marshall
Posts: 358
Joined: Sun Jan 15, 2006 3:28 pm
Location: Silesia Superior

Postby marshall » Wed May 27, 2009 9:41 am

Ma to zapobiegać tworzeniu wielu kont przez tą samą osobę z tego co pamiętam :)
\m/,
kazag
Posts: 46
Joined: Sat Jan 27, 2007 3:31 pm

Postby kazag » Wed May 27, 2009 10:25 am

dziwne, a jak będzie sprawdzone? jeśli na podstawie IP lub adresu e-mail: stworzenie skryptu porownującego istniejącee konta i ich IP lub e-maile z rejestrowanym kontem będzie szybsze niż zaakceptowanie reczne kilku kont.
Poza tym, część ip i tak jest zmienna.
Wirtualne państwo indiańskie. www.okoczia.yoyo.pl <- sprawdz to.
User avatar
Susel
Posts: 453
Joined: Tue Jan 03, 2006 9:02 pm

Postby Susel » Wed May 27, 2009 3:54 pm

Sprawdzane jest wszystko co wypełniasz. IP, e-mail, imie, nazwisko, pochodzenie, rozmiar kołnierzyka. :wink: Sa osoby ktore zostaly permanentnie zbanowane za łamanie (czasem wielokrotne) najważniejszej zasady. Te osoby nie sa i nie powinny byc dopuszczane do gry. Oczywiście nie wszystkich da sie wychwycic przy rejestracji, ale jest to o wiele bezpieczniejsze i pewniejsze niz automatyczne.

EDIT: Poza tym porownywane sa nie tylko istniejace konta, ale takze te zbanowane i zamkniete. (Jesli ktos mial kiedys konto, lepiej reaktywowac stare niz tworzyc nowe.)

Poza tym, skoro juz raz czekales to znasz Cantra, masz okazje ponownie przyzwyczaic sie do wolnego tempa rozgrywki w tej grze. :P
ImageImage
Tak, mam za dużo wolnego czasu i rejestruje się do wszystkiego...
User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Postby BZR » Wed May 27, 2009 3:58 pm

Swoją drogą cztery dni to wydaje się być zbyt długo. Ja za każdym razem miałem szczęście i czekałem tylko dzień.
User avatar
Smith
Posts: 174
Joined: Mon Apr 03, 2006 1:59 pm

Postby Smith » Wed May 27, 2009 6:43 pm

Susel wrote:Sprawdzane jest wszystko co wypełniasz. IP, e-mail, imie, nazwisko, pochodzenie, rozmiar kołnierzyka. :wink: Sa osoby ktore zostaly permanentnie zbanowane za łamanie (czasem wielokrotne) najważniejszej zasady. Te osoby nie sa i nie powinny byc dopuszczane do gry. Oczywiście nie wszystkich da sie wychwycic przy rejestracji, ale jest to o wiele bezpieczniejsze i pewniejsze niz automatyczne.


No niby tak, ale gdybym ja został zbanowany to bez problemu zdołałbym założyć nowe konto, które przeszłoby przez sprawdzanie.
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Wed May 27, 2009 8:00 pm

Że też nie widzicie listy kont których założenie zostało odmówione...
kazag
Posts: 46
Joined: Sat Jan 27, 2007 3:31 pm

Postby kazag » Thu May 28, 2009 6:16 am

Niestety nie widzimy. na szczęscie konto już założone, a wlasciwie aktywowane stare ;)
Wirtualne państwo indiańskie. www.okoczia.yoyo.pl <- sprawdz to.

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest