otwarte drzwi w kajucie i ladowni

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

otwarte drzwi w kajucie i ladowni

Postby Marcia » Mon Apr 20, 2009 6:44 pm

proponuje wprowadzic opcje otwierania drzwi w kajucie/ladowni na statkach.
po wejsciu do pomieszczenia w menu obiekty bylaby ikonka 'otworz drzwi'/'zamknij drzwi'

w praktyce wygladaloby to tak, ze bedac w kajucie przy otwatych drzwiach byloby slychac rozmowy na pokladzie (i vice versa) a wiec mozliwa bylaby rozmowa miedzy osobami, z ktorych jedna jest w kajucie, a druga na pokladzie. natomiast aby podniesc cos z podlogi lub uzyc maszyny trzebaby bylo przejsc tam, gdzie rzeczy te sie znajduja.

slychac byloby jedynie rozmowy. tak jak wtedy, gdy ktos znajduje sie w samochodzie lub na zadokowanym statku a reszta w miescie.
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Postby Fieger » Mon Apr 20, 2009 7:09 pm

A jakby się to wiązało z faktem, że statek się zatrzymuje jeżeli w czasie przeliczenia tury żeglowania nikogo nie ma na pokładzie?
I have a cunning plan...
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Mon Apr 20, 2009 7:23 pm

nie rozumiem pytania. jesli wszyscy byliby w kajucie dzialoby sie dokladnie to samo, co dzieje sie obecnie gdy wszyscy sa w kajucie.
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Postby Fieger » Mon Apr 20, 2009 8:13 pm

aha ok....dobrze, że ja zrozumiałem odpowiedź :P
I have a cunning plan...
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Mon Apr 20, 2009 8:29 pm

I mean nie mialoby to zadnego wplywu na to, co dzieje sie ze statkiem.
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Re: otwarte drzwi w kajucie i ladowni

Postby lacki2000 » Mon Apr 20, 2009 11:57 pm

Marcia wrote:proponuje wprowadzic opcje otwierania drzwi w kajucie/ladowni na statkach.
Ja popieram. Polepszenie lokalnej komunikacji jest istotną sprawą w Cantr. Można by to też wprowadzić w budynkach lądowych.
Przydałby się też (już to wcześniej sugerowałem) przycisk "Krzycz" obok "Mów do wszystkich" - w takim wypadku daną postać słychać by było we wszystkich miejscach danej lokacji (w całej osadzie, na całym statku). Można krzyczeć raz na godzinę i postać dostawałaby kilka procent zmęczenia.
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest