Tworzenie postaci - ustalanie wspolczynnikow

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Fri Mar 23, 2007 1:09 pm

domeq wrote:
marol wrote:Charakterystyki punktowe postaci nie są całkowicie losowe - zależą od lokalizacji, w której rodzi się postać, a dokładniej od społeczeństwa ją zamieszkującego.


A czemu tak wlasnie jest? Dlaczego nie sa one losowe, co stalo za taka a nie inna decyzja?


Jak ktoś kiedys bedzie chciał udawac Hitlera, to ma mozliwosc.

Jak dla mnie to jest po prostu bardziej logiczne, to ma byc symulator spoleczenstwa, a wsród czarnych czy silnych nie urodzi sie nagle słaby czy żółty ( zbieżnosc kolorów i przymiotników przypadkowa ).
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Fri Mar 23, 2007 2:48 pm

Niedobry pomysł.
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Postby in vitro... » Fri Mar 23, 2007 3:18 pm

Obcy wrote:A rodzice mogą być homo?
mogą.
cantr się posypał
-verri-
Posts: 19
Joined: Thu Oct 12, 2006 10:05 am
Location: The oldest city in Poland

Postby -verri- » Fri Mar 23, 2007 4:33 pm

marol wrote:Charakterystyki punktowe postaci nie są całkowicie losowe - zależą od lokalizacji, w której rodzi się postać, a dokładniej od społeczeństwa ją zamieszkującego.


Coś w tym jest. U mnie jest siedem postaci urodzonych w lesie, z czego pięć jest mistrzami, jedna umiejętna, jedna przeciętna. Oczywście zbieractwo też jest u nich dobra, może nie mistrzowskie.
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Fri Mar 23, 2007 4:42 pm

Świetny pomysł, w końcu by wszystkie moje postaci mogły zaprzestać treningi walki, bo od razu bym im dał wszystkie punkty w walkę.
Wprowadźmy jeszcze ulepszanie broni specjalnymi talizmanami tak by przy odpowiednio ulepszonym levelu broni można było jednym uderzeniem zabić postać. I jeszcze kamienie teleportacyjne, by można było uciec prędko z miejsca zbrodni


NIE, NIE, NIE !!!!!!!!
http://www.gks-murcki.com
Danio
Posts: 204
Joined: Fri Feb 09, 2007 5:47 pm

Postby Danio » Fri Mar 23, 2007 6:06 pm

Wspaniały pomysł, ale na typową grę RPG. W Cantr się to nie sprawdza.

Quijo wrote:Świetny pomysł, w końcu by wszystkie moje postaci mogły zaprzestać treningi walki, bo od razu bym im dał wszystkie punkty w walkę.
Wprowadźmy jeszcze ulepszanie broni specjalnymi talizmanami tak by przy odpowiednio ulepszonym levelu broni można było jednym uderzeniem zabić postać. I jeszcze kamienie teleportacyjne, by można było uciec prędko z miejsca zbrodni


Zapomniałeś o błogosławieństwie bogów- 2x zdobywania expa za zwierzaki. Potem wprowadzi się potwory typu smok, kraken. Nie, w każdym jednym erpegu powiedziałbym tak, ale do Cantra nie!
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Postby gawi » Fri Mar 23, 2007 6:29 pm

pomysł bezsensu , wówczas po świecie pałetały by sięzgraje niesamowicie silnych mistrzów walki i by łoili kogo wlezie ... total bezsens a tu nie chodzi jak w większośc gier by zdobywac doświadczenie walka ale symulowac społeczeństwo a więc walka jest ważna ale równie ważne są inne umiejętności...jestem tatalnie za nie
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Fri Mar 23, 2007 6:39 pm

ale mozna by np. wybierac jakies ukierunkowanie przy tworzeniu postaci... np. ukierunkowanie na prace w drewnie, an roboty budowlane, zeglowanie czy cos takiego... wtedy byla by szansa ze np. postac rodzi sie z wieksza sila i zdolnoscia budowania dla budowlanca, lepszym stolarstwem i lesnictwem dla lesnika, lepszym szkutnictwem dla zeglarza... polowanie i walka tez mogla by sie zwiekszac, ale tylko odrobine... znaczy zwiekszac by sie mogly szanse ze wylosuje sie lepsza umejetnosc, ale nei zawsze by sie to zdarzalo... co wy na to?
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Fri Mar 23, 2007 7:30 pm

3 x NIE
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Fri Mar 23, 2007 10:31 pm

I jeszcze ciasteczka zmiany płci...
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
darek
Posts: 34
Joined: Wed Mar 21, 2007 8:19 pm

Postby darek » Fri Mar 23, 2007 11:10 pm

Quijo wrote:Wprowadźmy jeszcze ulepszanie broni specjalnymi talizmanami tak by przy odpowiednio ulepszonym levelu broni można było jednym uderzeniem zabić postać. I jeszcze kamienie teleportacyjne, by można było uciec prędko z miejsca zbrodni


I widzę Gothic :D Kto grał?
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Fri Mar 23, 2007 11:30 pm

Ja przeszedłem pierwsze dwie części, a trzecia juz mi za bardzo tnie, by coś pograć :/ Tak nawiasem to Gothic to moja ulubiona gra zaraz po Cantrze :)
http://www.gks-murcki.com
User avatar
darek
Posts: 34
Joined: Wed Mar 21, 2007 8:19 pm

Postby darek » Fri Mar 23, 2007 11:49 pm

Ja przeszedłem dwie części a na trzecią nie mam sprzetu :evil: Ale taką samą klasyfikacje mam :wink: Ciekawe kto jeszcze tak ma, może nowy temat założymy :D
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Sat Mar 24, 2007 12:54 am

nie (jestem taki oryginalny :D)
Image
Image
Federacja RP
matt_
Posts: 1030
Joined: Mon Oct 16, 2006 9:17 pm

Postby matt_ » Sat Mar 24, 2007 2:18 am

tak, ale tylko dlatego,że chcę by moja wypowiedź była oryginalna.

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest