Page 1 of 1
Zmiany w Cantr II
Posted: Wed Aug 16, 2006 5:21 pm
by Szynszyl
Ciekawi mnie ile z pomysłów rodzacych sie na takich pokojach forumowych jest wcielanych w zycie... Gram krótko moja najstarsza postac ma 27 lat ale nie zauważyłem żadnych zmian za wyjatkiem interfejsu... I tu moje pytanie, czy ktoś z was zna spotkał jakies zmiany w grze ktore narodziły sie w takim miejscu jak ten pokoj??
Posted: Wed Aug 16, 2006 5:30 pm
by Rusalka
Wprowadzenie informacji o dokowaniu okretów jest czysto polskim tworem:) Instrumenty muzyczne pojawiły się niedawno, wcześniej trochę kamienne siekiery, tarcica... W sumie to pełno różnych rzeczy. Poza tym wiele zmian jest bardzo szczegółowych i często też nie ogłaszanych. Wchodzi w to balansowanie surowców do projektów na przykład (niemal codziennie ktoś coś tam poprawia) Cantr jest tak ogromną pulą przeróżnych przedmiotów, postaci, lokacji i innych, że nowo wprowadzane elementy, często mają mizerny wpływ na całokształt. Ale z dnia na dzień i z miesiąca na miesiąc ten świat poddaje się procesowi ewolucji. Cały czas do przodu.
Posted: Wed Aug 16, 2006 5:43 pm
by Bziur
Wózek drewniany!! Kamienne siekiery, helikopter (w budowie), orazz wiele innych nie dokończonych rzeczy
Posted: Wed Aug 16, 2006 5:45 pm
by Szynszyl
a tak sie spytam czy sa jakieś "słuzby" odpowiedzialne za Cantryjski dział wikipedii bo jak zauwazyłem to jest ona mocno nie aktualna, co bardzo utrudnia rozpoczecie gry i poznawanie swiata

Posted: Wed Aug 16, 2006 5:46 pm
by CzerwonyMag
Poza tym Szynszylu drogi poszukaj w ogólnych dyskusjach tematu "Wieści z frontu". Tam bardzo czesto gracze zamieszczają jakieś informacje poza tym możesz na angielskim forum zaglądać do zaimplementowanych sugestii.
Pozdrawiam;)
Posted: Wed Aug 16, 2006 6:09 pm
by marshall
Ty należysz do tych służb

Kto chce ten poprawia uaktualnia itp