Opcja wyrejestrowania

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Opcja wyrejestrowania

Postby Leinades » Thu Jun 07, 2012 8:18 am

Mała sugestia... Chodzi o opcję wyrejestrowania (tzw. krzyż). Ostatnio zauważyłem, że ludzie chyba testują wszystkie opcje w grze... Nie zawsze patrząc na napisy. W zasadzie to ich wina, ale... Opcja ta jest zbytnio zaznaczona na stronie głównej (zbyt duży obrazek) i jest umieszczona w złym miejscu (przy opcji wylogowania). Sugerowałbym zmienić pozycję tej opcji, oraz zmniejszyć odnośnik do niej.

Tyle.
ImageImageImageImage
ImageImage
Dawid
Programming Dept. Member
Posts: 86
Joined: Mon Mar 12, 2012 7:07 pm

Re: Opcja wyrejestrowania

Postby Dawid » Thu Jun 07, 2012 8:20 am

E-mailowy kod potwierdzający przed skasowaniem konta, o!
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Opcja wyrejestrowania

Postby poziomek90 » Thu Jun 07, 2012 8:21 am

Haha, właśnie ktoś "przypadkiem" go nacisnął :D
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Opcja wyrejestrowania

Postby Leinades » Thu Jun 07, 2012 8:23 am

poziomek90 wrote:Haha, właśnie ktoś "przypadkiem" go nacisnął :D


No właśnie... I to aktywna osoba (przynajmniej w jednej z osad w której mam postać). Potwierdzenie eMailowe na pewno byłoby lepsze niż te, które chyba jest w grze (nie sprawdzałem :P)
ImageImageImageImage
ImageImage
wadko
Posts: 544
Joined: Tue Jul 25, 2006 8:51 am

Re: Opcja wyrejestrowania

Postby wadko » Thu Jun 07, 2012 8:24 am

poziomek90 wrote:Haha, właśnie ktoś "przypadkiem" go nacisnął :D

Też to widziałem. Co za matoł. :lol: :lol:
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Opcja wyrejestrowania

Postby Greek » Thu Jun 07, 2012 8:29 am

Ankieta pożegnalna "dlaczego chcesz skończyć grę" i konieczność potwierdzenia hasłem rzeczywiście uniemożliwia zorientowanie się o co chodzi. Proponuję przeskalować przycisk usuwania konta do rozmiaru 1x1 px, później dodać quiz, grę sprawdzającą refleks (żeby upewnić się, że ktoś nie klika po pijaku), pytanie o różowe słonie i konieczne wejście na IRC w celu uzyskania kodu aktywacyjnego u godnej zaufania osoby (u mnie).
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
wadko
Posts: 544
Joined: Tue Jul 25, 2006 8:51 am

Re: Opcja wyrejestrowania

Postby wadko » Thu Jun 07, 2012 8:41 am

Coś wynika z tych ankiet czy każdy je standardowo olewa? :lol:
Dawid
Programming Dept. Member
Posts: 86
Joined: Mon Mar 12, 2012 7:07 pm

Re: Opcja wyrejestrowania

Postby Dawid » Thu Jun 07, 2012 10:24 am

Greek wrote:Ankieta pożegnalna "dlaczego chcesz skończyć grę" i konieczność potwierdzenia hasłem rzeczywiście uniemożliwia zorientowanie się o co chodzi. Proponuję przeskalować przycisk usuwania konta do rozmiaru 1x1 px, później dodać quiz, grę sprawdzającą refleks (żeby upewnić się, że ktoś nie klika po pijaku), pytanie o różowe słonie i konieczne wejście na IRC w celu uzyskania kodu aktywacyjnego u godnej zaufania osoby (u mnie).



GENIALNE :OO

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest