Mafia III - Rosyjska Ruletka

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Ultim8
Posts: 61
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:45 am

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Ultim8 » Mon Oct 11, 2010 12:52 pm

Jak widac *pstryka palcami i celuje wskazujacym palcem w Kostuma* Nie umieją... *odpala jednego papierosa po drugim. W międzyczasie niczym nie wzruszony zaczął polerowac rekawem drobne poroże, które bylo jego sprzączką od paska.* Czego ci ludzie nie wymysla, zeby cie okraśc, myslalby kto... *mowi pod nosem, jakby rozmawial sam ze soba*
koksu
Posts: 165
Joined: Tue Mar 30, 2010 7:40 pm
Location: Polska, Zielonka

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby koksu » Mon Oct 11, 2010 1:10 pm

*usiadł spowrotem* Wyszedłeś chwilę przed zabójstwem. Jak wróciłeś, było po wszystkim. Dziwiłeś się, czemu tak śmierdzi spalenizną. Zastanawiam się tylko, czemu w takim razie, jak powiedziałem, że ty go zabiłeś, odrazu wiedziałeś o kogo chodzi i mówłeś, że nie znałeś człowieka. Gdybyś to nie był ty, spojrzałbyś na mnie jak na idiotę i dziwił się o jakim zabójstwie mowa *wykonał ten sam ruch co Ultim8* Umieją
User avatar
Ultim8
Posts: 61
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:45 am

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Ultim8 » Mon Oct 11, 2010 1:28 pm

Rany... *marszczy brwi i unosi sie lekko na stolku* Juz nie pamietasz, jak nagle wstales z krzesla i zaczeles krzyczec w moja strone? A pozniej Iwan grzecznie przytaknal twoim slowom oczerniajacym mnie. Dodatkowo wsponial o jakims rzekomym handlu miedzy mna a Walentinovem, ze niby mnie oszukal czy cos, nie pamietam juz... Kazdy MYSLACY *polozyl wyrazny akcent na to slowo* czlowiek umialby wydedukowac ze to o niego chodzi i ze jest w jakies gówno wplatany. Zreszta... Kto normalny chwile po morderstwie wracałby od razu do baru w którym sam zabił jakiegos gagatka. Zeby sie dac zabic? Zeby niby posmiac sie z glupich, i pustych ludzi zastanawiajacych sie co tak wlasciwie sie stalo? *parska smiechem i przez chwile milczy krecac rownoczesnie glowa* Zalatwie co mam zalatwic, sprzedam swoj towar i zabieram sie z tej dziury.
koksu
Posts: 165
Joined: Tue Mar 30, 2010 7:40 pm
Location: Polska, Zielonka

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby koksu » Mon Oct 11, 2010 4:45 pm

Ładnie się bronisz Michaił(Ultim8), jednak ja jestem pewny, że to ty
User avatar
Ultim8
Posts: 61
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:45 am

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Ultim8 » Mon Oct 11, 2010 4:50 pm

A mnie za to, podejrzane wydaje się to, ze caly czas starasz sie udowodnic sobie, mnie i wszystkim innym ze to wlasnie ja jestem za ten caly akt odpowiedzialny, he? Moze masz cos do ukrycia i koniecznie chcesz odwrocic uwage opini publicznej od siebie? Kto by zauwazyl jak wchodzisz czy wychodzisz? I tak nikt nie zwraca na ciebie zadnej uwagi, jedyne co potrafisz to podsluchiwac i potem wrabiac w zasadzie to bezbronnych i kompletnie przypadkowych ludzi. A uczepiles sie akurat mnie, bo mialem niefart wejsc do baru akurat chwile po calym zdarzeniu. *kreci glowa* Taka podstawe maja wlasnie twoje bajki, o... *pstryka palcami i pokazuje pusta dlon* Zalosne... *dodal nieco ciszej po paru sekundach*
koksu
Posts: 165
Joined: Tue Mar 30, 2010 7:40 pm
Location: Polska, Zielonka

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby koksu » Mon Oct 11, 2010 5:00 pm

Jakoś jak wchodziłem, bez problemu mnie zauważyłeś, a podobno nie jesteś stąd. Wierzysz plotkom? Ja raz słyszałem, że umiem się stawać niewidzialny
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby KVZ » Mon Oct 11, 2010 6:46 pm

Też tak myślę, że to on, Michaił(Ultim8). To wygląda mi na robote mafii, a on na jednego z nich.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Ultim8
Posts: 61
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:45 am

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Ultim8 » Mon Oct 11, 2010 7:18 pm

A nie sadzicie, ze jakbym byl z mafii, to moj wspoltowarzysz probowalby mnie bronic jakos? Ludzie obudzcie sie! *uderza sie otwarta dlonia w czolo*
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Sasza » Mon Oct 11, 2010 7:20 pm

Władimir, a wy w tym Specnazie to nieźle rozrabialiście... W którym byłeś? Zresztą... Niektórzy z GRU, posłyszałem, do teraz mówią że was by zamienili na zdyscyplinowanych z KGB... Czy jak ta k..wa się teraz nazywa. *wstaje od stolika w kącie* Pozwolicie? Litr wódki i ogórki! *pokazuje obsłudze żeby podała kieliszki* Nazywam się Wiktor... Wracając - chłopcy ze Specnazu to zawsze dobrze się bawili, a przy tym są maszynami do zabijania. *podnosi kieliszek* Dawaj za Specnaz! *śmieje się swoim głębokim głosem; ma on jasną czuprynę, typowo słowiański wygląd, wiek średni, sylwetka atletyczna*
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby KVZ » Mon Oct 11, 2010 7:28 pm

O, czyżby znalazł się Twój współtowarzysz Michaił? Nadal sądzę, że to Ty zabiłeś jednak. Nas w SpecNazie uczyli dyscypliny głównie i by nie zabijać kogo popadnie, a wroga na froncie, nie wiem jak was.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
skotos
Posts: 198
Joined: Sun Jan 17, 2010 7:02 pm
Location: Trójmiasto i okolice

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby skotos » Mon Oct 11, 2010 7:38 pm

*wygląda z zaplecza* no ścierwo usunięte..... *stawia przed mężczyznami dwie butle po około litr płynu każda. Nie mają one żadnych etykiet, a zapach wydobywający się z nich zwala z nóg. Obok ustawił wielki, nieco przybrudzony słój z ogórkami kiszonymi*
... I'm pulling your strings
twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you can't see a thing
Just call my name, `cause I'll hear you scream
skotoooooooos
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Sasza » Mon Oct 11, 2010 7:49 pm

Władimir, co służba to służba... Może i masz racje! Michaił, a ty co taki roztrzęsiony? Ktoś z nas ci się nie podoba? Co?
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Ultim8
Posts: 61
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:45 am

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Ultim8 » Mon Oct 11, 2010 7:58 pm

Wiktorze, jakbys sie czul, jakby cala okolica wytykala cie palcami i posadzala o jakies zabojstwo? *kreci glowa* Co mnie tu spotyka po prawie tygodniowej podrozy... A mowili, zeby jechac zoltym sprzedac to nie, zachcialo mi sie tu, pod Moskwe wybrac. *wzdryga sie* A na najwiekszego rzeźmieszka to mi Kastum wyglada. Pierwszy rzucil sie na mnie z oskarżeniami. Znalazl sobie kozla ofiarnego, zeby odpędzic uwage od siebie.
koksu
Posts: 165
Joined: Tue Mar 30, 2010 7:40 pm
Location: Polska, Zielonka

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby koksu » Mon Oct 11, 2010 8:28 pm

*siedzi na swoim miejscu, jakby nie usłyszał zarzutu*
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby in vitro... » Tue Oct 12, 2010 12:01 am

Jeśli miałbym wskazać kogoś z mafii, to byłby to Aleksiej Popovicz (Tetro). Wystarczy spojrzeć, jak nic stereotypowy mafiozo.
cantr się posypał

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest