MagdaB (wydzielone z Bug raport)

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

MagdaB (wydzielone z Bug raport)

Postby Marcia » Wed Mar 17, 2010 10:07 pm

Ja widze dwa wyjscia.
Skoro jasnieszanowna pani jest taka swiatla, inteligentna i nawszystkimsieznajaca to niech ruszy dupe, sklada podanie do ktoregos departamentu (a najlepiej do wszystkich, bo przeciez tak wspaniala osoba ze wszystkim sobie swietnie poradzi) i wtedy bedzie mogla pokazac na czym polega prawdziwa i ofiarna sluzba graczom. Bedzie wszechwiedzaca i bedzie rozwiazywac wszystkie problemy, zanim gracze w ogole zdaza o nich pomyslec. A wtedy my wszyscy bedziemy smarowac posty jaka to jest beznadziejna i do niczego sie nie nadaje i obrazac ja na kazdym kroku.
Drugie rozwiazanie jest o wiele prostsze i o wiele skuteczniejsze. Skasuj konto i wiecej sie tu nie pojawiaj. Zapewniam, ze nikt plakal nie bedzie. Wszyscy odetchna z ulga nie muszac czytac postow i grac z postaciami takiej zalosnej, niespelnionej zyciowo frustratki. Masz problemy w zyciu? To je tam rozwiazuj. Cantr nie jest lekarstwem na to, bo to GRA, a nie zycie.
Zalosne jest to, ze dorosla i, jak na kazdym kroku podkreslasz, niby inteligentna i wyksztalcona kobieta nie umie odroznic gry od rzeczywistosci. Nie rozumie na czym polega role playing.
Last edited by Marcia on Wed Mar 17, 2010 10:14 pm, edited 1 time in total.
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby AUTO » Wed Mar 17, 2010 10:10 pm

Zgadzam się w pełni z Marcią. Najłatwiej wzgardzać czyjąś pracą gdy nie wie się ile ona wymaga czasu i poświęcenia. Ci ludzie nie dostają za to żadnego wynagrodzenia, robią to dla nas wszystkich więc może zamiast ich krytykować należałoby bardziej docenić ich pracę? Zastanów się kobieto zanim znów zaczniesz wylewać jad na forum. I pamiętaj, ta gra to nie życie, to rozrywka. Więcej dystansu :)
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Bug raport - zglaszanie bledow w grze

Postby gawi » Wed Mar 17, 2010 10:14 pm

Chciałbym zgłosić prośbe o ....

// Done - Zrobione - KVZ
Last edited by KVZ on Wed Mar 17, 2010 10:47 pm, edited 1 time in total.
Reason: Prośba o wydzielenie
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
Nefertete
Posts: 89
Joined: Sun Aug 23, 2009 7:36 am

Re: MagdaB (wydzielone z Bug raport)

Postby Nefertete » Thu Mar 18, 2010 12:05 pm

Marcia, weź lepiej nie namawiaj bo jeszcze faktycznie ujrzymy Panią Magdę w jakimś departamencie... i wtedy się na nas wszystkich odegra :twisted:

Swoją drogą, nawet gdyby mi nagle umarły wszystkie postacie w wyniku błędu kogoś z departamentu i tak byłabym wdzięczna za to, że mogłam spędzić tu miło czas.
Więcej pokory i wdzięczności droga Pani MagdoB...
User avatar
Sztywna
Posts: 1091
Joined: Sun Aug 20, 2006 1:51 pm
Location: Costerina/ Wolne Miasto Gdańsk

Re: MagdaB (wydzielone z Bug raport)

Postby Sztywna » Thu Mar 18, 2010 2:13 pm

Wiecie, jak pięknie jest tylko teoretycznie wiedzieć o co chodzi? :D :D
Strzeż się! Cantr silnie uzależnia...

<autolans> [url=http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-f0063db4f171b228025e719ce414cee1.html]A co "góra" na drugi serwer? :P[/url] </autolans>
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Re: MagdaB (wydzielone z Bug raport)

Postby Marcia » Thu Mar 18, 2010 5:38 pm

Sztywna, poczatek tej dyskusji i przerozne madre mysli magdyb znajdziesz w temacie o bugach w pomocy.
User avatar
Sztywna
Posts: 1091
Joined: Sun Aug 20, 2006 1:51 pm
Location: Costerina/ Wolne Miasto Gdańsk

Re: MagdaB (wydzielone z Bug raport)

Postby Sztywna » Thu Mar 18, 2010 7:38 pm

Marcia wrote:Sztywna, poczatek tej dyskusji i przerozne madre mysli magdyb znajdziesz w temacie o bugach w pomocy.


Dziękuję, Marcia. Poczytałam, dokształciłam się... *robi mądrą minę*

Żadnej z postaci Tej Pani na szczęście nie spotkałam chyba w grze, a co do tego, co pisze na forum... Ciężko mi uwierzyć, że to na poważnie. W zasadzie to się nieźle ubawiłam, bo jej teksty są tak cudownie absurdalne, że nie mam zamiaru brać tego na serio. :lol:
*Sztywniak ma gorączkę, wiec trochę sobie folguje*

Takie okazy należy zachować i pokazywać potomnym, jako przestrogę pt. "Co może zrobić z tobą zbyt długie siedzenie przed komputerem".

To sobie naużywałam :)
Hej siup! ;)
Strzeż się! Cantr silnie uzależnia...

<autolans> [url=http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-f0063db4f171b228025e719ce414cee1.html]A co "góra" na drugi serwer? :P[/url] </autolans>
kemesO
Posts: 203
Joined: Mon Apr 24, 2006 10:31 am

Re: MagdaB (wydzielone z Bug raport)

Postby kemesO » Fri Mar 19, 2010 6:32 pm

Poprosze jednak o naprawe ;))) I nie pisanie, ze cos jest naprawione, bo zrobiliscie cos na odwal sie, a to nie ma sensu. Bo nie robi sie tu na akord. Tylko po to, by bylo zrobione.


Czytając te bzdety stwierdziłem, że Panią B. skrzywdzili najpierw rodzice wychowując w głębokim przeświadczeniu, że należy jej się wszystko tylko za to, że jest, a potem ludzie, z którymi przebywała umacniając ją w tym przekonaniu.

Na takich i podobnych osobników jest rada - trzymać się z daleka i ignorować, ile tylko można. Prośby, groźby, złorzeczenia, próby sprowadzenia na właściwą drogę - to wszystko zwyczajnie nie zda egzaminu, gdyż osobniki takie są tak dalece zadufane w sobie, że w ich skrzywionych umysłach nie wykiełkuje nawet ślad myśli, że mogą robić coś źle. Oni wiedzą najlepiej, są najmądrzejsi, zrobiliby wszystko inaczej, na pewno lepiej :P
Cóż, potrzebni są i tacy, przynajmniej można się pośmiać :wink:

Pozdrawiam Panią.
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Re: MagdaB (wydzielone z Bug raport)

Postby cald dashew » Sun Mar 21, 2010 1:30 am

to naprawde zal.pl i piaskownica
:wink:
Image
Image
Image
MagdaB
Posts: 115
Joined: Wed Jul 22, 2009 5:38 am

Re: MagdaB (wydzielone z Bug raport)

Postby MagdaB » Sat Apr 10, 2010 10:39 pm

Marcia wrote:Ja widze dwa wyjscia.
Skoro jasnieszanowna pani


Skoro jasnie pani taka beznadziejnie nie umiejaca oddzielic wlasnej urazonej dumy od gry i forum to moze czas porzucic gre na rzecz zycia codziennego i zrozumiec, ze jednym z punktow NETYKIETY jest:
"Nie obrażaj nikogo, staraj się tego nie czynić publicznie nawet gdy masz ku temu powody. Zanim publicznie kogoś ocenisz w jakikolwiek sposób, przemyśl to na spokojnie i dwukrotnie."
"Zwracaj uwagę raczej bezpośrednio danej osobie niż publicznie (zostanie lepiej odebrana i nie jako atak), chyba że jest to osoba już wyjątkowo łamiąca wszelkie reguły (i robi to też publicznie) i po wcześniej osobiście zwróconej jej uwadze nie zareaguje."



I jesli osoba dzialajaca na rzecz PD LAMIE takie zasady to jest to zalosne i zenujace.
A osoby przyklaskujace... coz... jesli az tak szukacie poparcie w grze... smutne ;)


PS
zalosne jest tez to, ze osoby administrujace, a raczej aspirujace do administracji (ja bym okreslila, ze taplajace sie w pieknym blotku) tego forum nie kasuja postow typowo obelzywych, co powinny robic.
Ale doceniam to, bo niektore osoby sa takie na wysokim poziomie i z klasa piszac te swoje wypociny... Szkoda, ze ta klasa to mniej wiecej klasa bicia sie w kisielu. Taki tam rynsztoczek, w ktorym was z wielka przyjemnoscia pozostawiam ;)
MagdaB
Posts: 115
Joined: Wed Jul 22, 2009 5:38 am

Re: MagdaB (wydzielone z Bug raport)

Postby MagdaB » Sat Apr 10, 2010 10:49 pm

kemesO wrote:
Na takich i podobnych osobników jest rada - trzymać się z daleka i ignorować, ile tylko można. Prośby, groźby, złorzeczenia, próby sprowadzenia na właściwą drogę - to wszystko zwyczajnie nie zda egzaminu, gdyż osobniki takie są tak dalece zadufane w sobie, że w ich skrzywionych umysłach nie wykiełkuje nawet ślad myśli, że mogą robić coś źle. Oni wiedzą najlepiej, są najmądrzejsi, zrobiliby wszystko inaczej, na pewno lepiej :P
Cóż, potrzebni są i tacy, przynajmniej można się pośmiać :wink:

Pozdrawiam Panią.


Gratuluje ;) Jak widac nalezy kolega do tych ludzi, ktorzy jedno pisza, a drugie robia.
Czyli:
- ignorowanie nie ma miejsca, bo sie trzeba wyzyc (pryszczy mniej przez to?? - moze lepiej jakies zastosowac benzacne albo pic napar z bratka???)
- trzymanie sie z daleka rowniez do skutku nie doszlo - kolega MUSIAL po prostu swoje trzy grosze wtracic, bo inaczej doszloby do strasznego problemu w glowie kolegi i wtedy dopiero by sie dzialo ;)
- prosb, groxb i zlorzeczen nie bylo - wiec to takie tam pisaninki - lepiej koledze bylo wylac te pikselowe slowka?? pewnie tak ;)

Przy okazji - tak sobie mysle, ze zazwyczaj osoby majace totalne problemy ze swoimi osobowosciami za wszelka cene staraja sie to ukryc (bo przeciez to ich by zamkneli), wiec pokazuja palcami na innych mowiac, ze to inni sa ariaci i zle sie zachowuja. Podobnie rzecz sie ma z kazdym innym zlym zachowaniem, my zawsze jestesmy krysztalowi, idealni ;)))

Pomyslalam tez, ze musial kolega strasznie sie odstresowac wylewajac tyle swojego jadu, ciesze sei, ze chociaz moze kolega na tym forum miec grono tych, ktorzy choc raz przeczytali te bzdury, bo przeciez w zyciu codziennym juz dawno ktos by sie odwrocil i powiedzial, ze wcale nie ma tego ochoty sluchac.
Ale tak prosto schowac sie za nickiem i wygadywac obrazliwe slowka prawda???

Pozdrawiam frustrata.
Jak masz ochote dalej sie odstresowywac - rob to spokojnie.
Ja Twoich wypocin juz wiecej czytac nie bede, co wiecej, bede na tyle niemila, ze zglosze ten temacik wyzej, pobawie sie we wredna donosicielke.
User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Re: MagdaB (wydzielone z Bug raport)

Postby Ula » Sun Apr 11, 2010 6:48 am

MagdaB wrote:
I jesli osoba dzialajaca na rzecz PD LAMIE takie zasady to jest to zalosne i zenujace.
A osoby przyklaskujace... coz... jesli az tak szukacie poparcie w grze... smutne ;)
[...]
Taki tam rynsztoczek, w ktorym was z wielka przyjemnoscia pozostawiam ;)


PD to nie RD.

Tak, zostaw nas w tym rynsztoczku i zniknij. Błagam.

BTW, piękny czas na odgrzebanie tematu z zeszłego miesiąca. I to tylko po to, by popluć jadem tak, żeby swoje było na wierzchu.
Image
User avatar
€e$y
Posts: 176
Joined: Wed Feb 11, 2009 11:09 pm
Location: Cesarstwo Torunskie

Re: MagdaB (wydzielone z Bug raport)

Postby €e$y » Sun Apr 11, 2010 2:23 pm

Aż się zalogowałem na forum, jak przeczytałem ten wątek :)

Ehhh, a nie wierzyliście mi - od początku ostrzegałem przed tą kobietą....

Nierówno pod sufitem - to mało powiedziane, heh :twisted:

Pozwolę sobie w tym miejscu sparafrazować Prusa: Farewell, miss Magda, farewell! :mrgreen:
User avatar
Sztywna
Posts: 1091
Joined: Sun Aug 20, 2006 1:51 pm
Location: Costerina/ Wolne Miasto Gdańsk

Re: MagdaB (wydzielone z Bug raport)

Postby Sztywna » Sun Apr 11, 2010 5:41 pm

MagdaB wrote:
Pomyslalam tez, ze musial kolega strasznie sie odstresowac wylewajac tyle swojego jadu, ciesze sei, ze chociaz moze kolega na tym forum miec grono tych, ktorzy choc raz przeczytali te bzdury, bo przeciez w zyciu codziennym juz dawno ktos by sie odwrocil i powiedzial, ze wcale nie ma tego ochoty sluchac.
Ale tak prosto schowac sie za nickiem i wygadywac obrazliwe slowka prawda???

Pozdrawiam frustrata.
Jak masz ochote dalej sie odstresowywac - rob to spokojnie.
Ja Twoich wypocin juz wiecej czytac nie bede, co wiecej, bede na tyle niemila, ze zglosze ten temacik wyzej, pobawie sie we wredna donosicielke.


Szanowna MagdoB. Pominę fakt, że wybrałaś sobie zaiste doskonały moment na wielki powrót.
Chciałam Cię tylko poinformować ze zwykłą ludzką życzliwością, że jeśli masz problemy ze sobą (bo Twoje osądy na temat innych doskonale opisują konkretnie Twoje zachowanie), to nie warto szukać ich rozwiązania na forum poprzez plucie na innych. W Twojej miejscowości lub okolicy na pewno znaleźć można doskonałych specjalistów, którzy Ci pomogą. Z własnego doświadczenia, na uspokojenie, polecam też Valerin. Na sam początek jest całkiem niezły.
Przy okazji - tak sobie mysle, ze zazwyczaj osoby majace totalne problemy ze swoimi osobowosciami za wszelka cene staraja sie to ukryc (bo przeciez to ich by zamkneli), wiec pokazuja palcami na innych mowiac, ze to inni sa ariaci i zle sie zachowuja. Podobnie rzecz sie ma z kazdym innym zlym zachowaniem, my zawsze jestesmy krysztalowi, idealni ;)))

I radzę ze szczerego serca: Nie myśl tyle.

I jeszcze mam prośbę. Bardzo uprzejmą. Jeśli masz już zamiar pisać takie kwieciste mowy, to przynajmniej szanuj nasz język ojczysty.

Pozdrawiam,
Sztywna
Strzeż się! Cantr silnie uzależnia...

<autolans> [url=http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-f0063db4f171b228025e719ce414cee1.html]A co "góra" na drugi serwer? :P[/url] </autolans>
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: MagdaB (wydzielone z Bug raport)

Postby KVZ » Sun Apr 11, 2010 6:03 pm

Sztywna wrote:Pominę fakt, że wybrałaś sobie zaiste doskonały moment na wielki powrót.


Dokładnie to samo pomyślałem gdy wczoraj zajrzałem na forum. Nie miałem nastroju by cokolwiek pisać. Zero szacunku - byle by postawić na swoim w takim dniu. To jakiś żart przykry chyba.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest