Glosowanie?

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Marcin24
Posts: 203
Joined: Mon Jun 26, 2006 4:43 pm

Glosowanie?

Postby Marcin24 » Thu Nov 02, 2006 7:39 pm

Od kiedy za klikanie w link do glosowania są punkty wymieniane na minutki zacząłem głosować dość regularnie. Ja wychodzę z założenia że minutki w czarnej godzinie się mogą przydać. Klikać można chyba co godzinę, ale jak patrzę na ten ranking to żal serce ściska że cantr nie na pierwszym ale ledwie na drugim miejscu. A że często głosuję to myśl ta nie daje mi spokoju. Więc ludzie zmobilizujcie się i klikajcie vote bo naprawdę niewiele nam brakuje do pierwszego miejsca a zawsze to tak miło być na pierwszym choćby to nam wiele nie dało. :D
User avatar
CzerwonyMag
Posts: 508
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:33 pm
Location: Kraków/Cracow

Postby CzerwonyMag » Thu Nov 02, 2006 7:58 pm

Słuszny apel! Nawet nie dla samych minutek a dla chociażby rozreklamowania cantr. Sami widzicie że zaczyna nam wchodzić niż demograficzny i zaczynają się robić coraz mniej luda. Mimo że powodów do paniki nie ma to jednak reklama jest potrzebna a na stronce UGD jest sporo odwiedzin więc może choć jedna osoba dziennie się skusi ;)

A co do głosowania... Możesz głosować raz dziennie z jednego IP z tego co mi się zdaje.

OT: Ten topic można przenieść do Ogólnych Dyskusji bo jest związany i to nawet bardzo z samym Cantr.
"ImageCzlonek Federacji RP - odgrywaj z nami"

Image
User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Postby robin_waw » Thu Nov 02, 2006 8:11 pm

CzerwonyMag wrote:
A co do głosowania... Możesz głosować raz dziennie z jednego IP z tego co mi się zdaje.



Ja od kiedy sie zaczela wymiana naklikalem prawie 30 kredytow, mozna glosowac bodaj co godzine, a nie glosuje codziennie
Milo
Posts: 736
Joined: Fri Feb 03, 2006 11:24 pm

Postby Milo » Thu Nov 02, 2006 8:39 pm

Mozna glosowac rowniez majac 0 minut jak dzis sprawdzilem.
User avatar
Rusalka
Posts: 1509
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Thu Nov 02, 2006 8:51 pm

Ja od czasu uruchomienia systemu naklikałem już ponad 100 kredytek, i wyrobiłem sobie już odruch kliknia (zwykle klikam częściej niż co godzine, otrzymując komunikat, "vote not counted") W każdym razie, ten gówniany Wrestling jest do przebicia, jak tylko się zmobilizujecie. To nic nie kosztuje!
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
Gulczak
Posts: 513
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:40 pm
Contact:

Postby Gulczak » Fri Nov 03, 2006 3:31 pm

Rusalka wrote:Ja od czasu uruchomienia systemu naklikałem już ponad 100 kredytek, i wyrobiłem sobie już odruch kliknia (zwykle klikam częściej niż co godzine, otrzymując komunikat, "vote not counted") W każdym razie, ten gówniany Wrestling jest do przebicia, jak tylko się zmobilizujecie. To nic nie kosztuje!


Apropos wrestlingu, czy oni mają tam jakieś bonusy za klikanie? Bo jakoś nie wydaje mi się żeby ludzie tak chętnie i bezinteresownie głosowali!
Bo mnie na uśmiech zawsze stać
Nie lubię życia brać
Zbyt serio, serio zbyt
Bo ja na przekór wszystkim tym
Co zasmucają świat, uśmiecham się przez łzy!
User avatar
Susel
Posts: 453
Joined: Tue Jan 03, 2006 9:02 pm

Postby Susel » Fri Nov 03, 2006 3:33 pm

Gulczak wrote:
Rusalka wrote:Ja od czasu uruchomienia systemu naklikałem już ponad 100 kredytek, i wyrobiłem sobie już odruch kliknia (zwykle klikam częściej niż co godzine, otrzymując komunikat, "vote not counted") W każdym razie, ten gówniany Wrestling jest do przebicia, jak tylko się zmobilizujecie. To nic nie kosztuje!


Apropos wrestlingu, czy oni mają tam jakieś bonusy za klikanie? Bo jakoś nie wydaje mi się żeby ludzie tak chętnie i bezinteresownie głosowali!


Ktos juz o to pytal i o lie dobrze pamietam dostal odpowiedz, ze tam musisz glosowac zeby grac.
ImageImage
Tak, mam za dużo wolnego czasu i rejestruje się do wszystkiego...
User avatar
tehanu
Posts: 870
Joined: Thu Sep 21, 2006 9:00 pm
Location: 3city

Postby tehanu » Fri Nov 03, 2006 5:23 pm

Tak się właśnie zastanawiam... :P
a nie dałoby się tych minutek cantryjskich też na coś wymieniać.. :wink:

bo odkąd na forum jest moda na Irc'a, kurnik, SP itp..

to minutek u mnie w nadmiarze... :roll:

a sama do siebie.. no dobra.. przyznaję się.. moje postacie potrafią nawet gadać same do siebie.. z nudów..
ale mi już się nie chce.. :?

to jak? :wink: może ktoś stwotrzyłby jakiś bazarek wymiany minutek za.. no cukierki np.. :twisted:

tak naprawdę to to taki apel był, a przesłanie?.. wróćcie ludzie do Cantra.. 8)

hmmm... choć akurat w tym temacie wypowiadają się ludzie, którym minutek nie starcza.. więc chyba nie trafiłam... w zasadzie.. :roll:
User avatar
Marcin24
Posts: 203
Joined: Mon Jun 26, 2006 4:43 pm

Postby Marcin24 » Fri Nov 03, 2006 7:30 pm

Mi zawsze zostaje w tygodniu ale za to w weekend zwykle brakuje.
User avatar
Obcy
Posts: 347
Joined: Sun Apr 02, 2006 9:03 pm
Location: Poland, Zabrze

Postby Obcy » Sat Nov 04, 2006 9:34 pm

Jeżeli chodzi o ten wrestling, to sprawdzcie sobie czyja to gra (na jakim serwerze) i zobaczycie dlaczego nigdy go nie przebijemy :lol:

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest