bezsensowne pomysly impe... imple... imperkacji!

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

T34.
Posts: 100
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:15 pm

Postby T34. » Tue Dec 19, 2006 3:18 pm

Maam nowy pomysł. Wprowadzić do gry Świetego Mikołaja! Będzie mieszkał na specjalnej zimowej wyspie, tylko 6 grudnia będzie mógł się teleportować się do różnych lokacji i dawać prezenty pod specjalnie wybudowane choinki. Jeśli w jakiejś lokacji nie będzie choinki to tam obecni nie dostaną prezentów. Co o tym sadzice? 8)
User avatar
tehanu
Posts: 865
Joined: Thu Sep 21, 2006 9:00 pm
Location: 3city

Postby tehanu » Tue Dec 19, 2006 3:38 pm

jak 6 grudnia to do buta chyba :wink:

trzeba będzie wypastować mokasyny.. :lol: :lol: :lol:

i wprowadzić kalendarz do cantra :twisted: bo korzystanie z wiedzy OOC (patrz 6 grudnia) jest zabronione.. :P
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Tue Dec 19, 2006 3:47 pm

I renifery powinny stac sie niesmiertelne tego dnia ;)
All my friends are dead.
You got dragged outta bed,
Now they're buried and they're dead.
User avatar
Mattan
Posts: 1081
Joined: Wed Jul 26, 2006 9:09 am
Location: Poznan

Postby Mattan » Tue Dec 19, 2006 3:50 pm

Dziadek Mróz to mieszkał kiedyś w LL. :)
T34.
Posts: 100
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:15 pm

Postby T34. » Sat Dec 23, 2006 9:21 pm

Aby wprowadzić do gry troche czadu można wprowadzić mundury i broń.
0.01 czterdziestoletni mężczyna ubrany w ruski mundur mówi: Siergiej, dawaj tu tego germańca!
0.02 dwudziestoletni mężczyzna ubrany w ruski mundur mówi: Tak jest towarzyszu poruczniku!
0.02 widzisz jak dwudziestoletni mężczyzna ubrany w ruski mundur wchodzi do Stalingrad przychodząc z czołg T34.
0.02 widzisz jak dwudziestoletni mężczyzna ubrany w niemiecki munur mówi: Halt! *kyrzyczy*
0.02 widzisz jak dwudziestoletni mężczyzna ubrany w ruski mundur przeciąga dwudziestoletniego mężczyzne ubranego w niemiecki munur do Stalingrad
0.03 widzisz jak dwudziestoletni mężczyzna ubrany w niemiecki munur umiejętnie rani dwudziestoletni mężczyzna ubrany w ruski mundur używając granat.
Itd. :P
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Sun Dec 24, 2006 5:13 pm

0.02 widzisz jak dwudziestoletni mężczyzna ubrany w stringi mowi: Co za brutale *mruga zalotnie*
All my friends are dead.

You got dragged outta bed,

Now they're buried and they're dead.
T34.
Posts: 100
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:15 pm

Postby T34. » Sun Mar 25, 2007 10:09 am

Wprowadzić orientacje seksualne do gry! Można by było je wybierać tam, gdzie wybiera się płeć. Oprócz "kobieta" i "mężczyzna" do wyboru byliby jeszcze "kobieta lesbijka" , "kobieta biseksualna", "kobieta zoofilka", "mężczyzna gej", "mężczyzna transseksualista", "mężczyzna pedofil" , "męzczyzna impotent", "mężczyzna, dla którego bodźcem seksualnym jest stosunek seksualny z odkurzaczem" itd.
Wyglądałoby to tak, czytać od góry:
0.01 trzydziestoletni mężczyzna gej mówi: no chodź no, ty mój, ty ty skarbie mój ty!
0.02 trzydziestoletni mężczyzna impotent mówi: A idź ty zboczeńcu! *patrzy z pogardą* Ja nie mam tych problemów. Jestem wyzwolony od tych spraw w przeciwieństwie do ciebie! *mówi z wyższością"
itd.
User avatar
Mattan
Posts: 1081
Joined: Wed Jul 26, 2006 9:09 am
Location: Poznan

Postby Mattan » Sun Mar 25, 2007 10:43 am

ActionMutante wrote:0.02 widzisz jak dwudziestoletni mężczyzna ubrany w stringi mowi: Co za brutale *mruga zalotnie*

Takiego spotkałem. Strzelał gumką od majtek.
User avatar
Smith
Posts: 174
Joined: Mon Apr 03, 2006 1:59 pm

Postby Smith » Sun Mar 25, 2007 10:46 am

To nie miałoby sensu bo przecież postacie same mogą odgrywać osoby o określonej orientacji seksualnej, ale za to podsunęło mi to inny ciekawy pomysł. Można by wprowadzić obojnaków i eunuchów, którzy byliby podzieleni na dwie podgrupy, ci którzy zostali wykastrowani i ci którzy już się tacy urodzili.

0.01 spostrzegasz osobę której wcześniej nie widziałeś to dwudziestoletni obojnak
0.01 dwudziestoletni obojnak mówi: Witam, jestem XXX.
0.02 dwudziestoletni obojnak mówi: uuuuuu widzę że tu jest kilku wybrakowanych
0.02 dwudziestoletni urodzony eunuch mówi rzadkim głosem: Dlaczego to tak jest że jedni dostają podwójnie a drudzy nic? To niesprawiedliwe!
0.02 dwudziestoletni wykastrowany eunuch mówi: A dlaczego niektórych pozbawia się tej jedynej rzeczy którą dostali? To też niesprawiedliwe!
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Mon Mar 26, 2007 10:40 am

Mi tez się czasem nudzi w niedziele panowie... Ale, ta dyskusja... Heh :P
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Mon Mar 26, 2007 12:22 pm

Mysle, ze postaci powinny miec mozliwosc zostania zombie...

0.01 Widzisz jak lekko podgnily zombie gryzie dwudziestoletnia kobieta.
0.01 Lekko podgnily zombie mowi: Mooooooozg...
0.02 Dwudziestoletnia kobieta mowi: Aaaaa... ratunku! *Stara sie wyrwac z uchwytu gnijacego scierwa*...
:D
Jednyna jego bron to lapy i zeby. Osoba ktora by utlukl stawalaby sie zombie. Zombie moglby mowic tylko : Mozg!, Grhhh!, Grraaaaaaagh!
Nie potrafilby otwierac drzwi ani robic nic, co wymaga narzedzi. Wogule zawsze pracowalby recznie. Nie potrzebowalby jedzenia, ale co jakis czas (jak zwierze) atakowalby jakiegos nie-zombiego (jesli bylby dobrze odgrywany to atakowal by ciagle). Pozatym zamiast sie starzec, gnilby coraz bardziej:
Swierzy z.
Smierdzacy z.
Lekko nadgnily z.
Gnijacy z.
Mocno zgnily z.
Jesli to nie jest osrany krasnal, to jest to rozpadajacy sie z.
Zombie bylby niemozliwy do zabicie bez broni. Jesli zas ktos by go atakowal, to mialby (w zaleznosci od umiejestnosci walki) jakis procent na trafienie w glowe i zabicie delikwenta...


Kurde jak tak se czytam co wymyslilem, to chyba przeniose to do normalnych sugestii :twisted: :twisted: :twisted: :P 8)
All my friends are dead.

You got dragged outta bed,

Now they're buried and they're dead.
User avatar
Sztywna
Posts: 1091
Joined: Sun Aug 20, 2006 1:51 pm
Location: Costerina/ Wolne Miasto Gdańsk

Postby Sztywna » Mon Mar 26, 2007 2:47 pm

Action, jestem za :)
Strzeż się! Cantr silnie uzależnia...

<autolans> [url=http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-f0063db4f171b228025e719ce414cee1.html]A co "góra" na drugi serwer? :P[/url] </autolans>
User avatar
Mattan
Posts: 1081
Joined: Wed Jul 26, 2006 9:09 am
Location: Poznan

Postby Mattan » Mon Mar 26, 2007 4:20 pm

Jestem przeciw! No chyba że srebrne miecze które zadają pięciokrotnie więcej ran umarłym wprowadzą. :twisted:
User avatar
Gulczak
Posts: 513
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:40 pm
Contact:

Postby Gulczak » Mon Mar 26, 2007 5:04 pm

Mattan wrote:Jestem przeciw! No chyba że srebrne miecze które zadają pięciokrotnie więcej ran umarłym wprowadzą. :twisted:

Do tego jeszcze czar "Trupy do chałupy" i będzie idealnie ;)
Bo mnie na uśmiech zawsze stać
Nie lubię życia brać
Zbyt serio, serio zbyt
Bo ja na przekór wszystkim tym
Co zasmucają świat, uśmiecham się przez łzy!
Eresan
Posts: 665
Joined: Wed Dec 20, 2006 6:31 pm

Postby Eresan » Mon Mar 26, 2007 6:33 pm

Jak wprowadzicie jeszcze święte symbole mogące odtrupiać to ja zagram kapłanem :D

Pozdrawiam

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest