Wplyw spamu na sytuacje na forum

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Gulczak
Posts: 513
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:40 pm
Contact:

Wplyw spamu na sytuacje na forum

Postby Gulczak » Fri Sep 22, 2006 2:55 pm

Robie sobie małą przerwe na forum. Nie będzie mnie dłużej lub krócej. Mając na uwadze słowa Marola, z topicu o spamu w prośbach o moderacje, chce odejść z honorem. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie, czy marol miał racje, czy też jej nie miał. Nikomu odpowiedzi nie sugeruje. Dziękuje wszystkim za ciekawe pogawędki na forum...

Edited by Scorup
Wybacz Gulczak, że przeniosłem Twojego posta do nowego topicu, lecz to on zainicjował nowy, ciekawy wątek. Jaki wpływ ma spam na forum ? Prosiłbym tutaj o wypowiedzi, ja zaś postaram się dostosować styl moderowania do Waszych opinii.
Mała uwaga dla Marola - posty z offtopem, które kwalifikują się do usunięcia, się usuwa, a nie edytuje. Ułatwia to robotę (mniej przeglądania) i daje mniej satysfakcji spamerom (mniej na liczniku).

Pozdrawiam
Bo mnie na uśmiech zawsze stać
Nie lubię życia brać
Zbyt serio, serio zbyt
Bo ja na przekór wszystkim tym
Co zasmucają świat, uśmiecham się przez łzy!
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Fri Sep 22, 2006 3:02 pm

o rany, raz cie obrazili za to ze bezsensownie zquotowales dlugiego posta i ty juz odchodzisz? badz silny :!: trzeba przyjmowac obrazy z usmiechem na ustach, nawet w biblii tak kaza... badz facet, nie uciekaj, jak ci sie cos nie podoba to odszczekaj, jak po ryju nie da sie dac...
User avatar
Gulczak
Posts: 513
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:40 pm
Contact:

Postby Gulczak » Fri Sep 22, 2006 3:09 pm

Już od dawna myślałem o przerwie na forum... ale ta obraza przeważyła szale. Po prostu potrzebuje troche spokoju, a jak się loguje i myśle co też marol dziś o mnie napisał, odechciewa mi się całej forumowej procedury. Przecież to nie ma być dla mnie męczarnia, od niechcenia wpisywać adres. Do zobaczenia za pare tygodni :P Przecież na zawsze nie zaprzestane pisać moich spamerskich (jak niektórzy uważają) postów.
Bo mnie na uśmiech zawsze stać

Nie lubię życia brać

Zbyt serio, serio zbyt

Bo ja na przekór wszystkim tym

Co zasmucają świat, uśmiecham się przez łzy!
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Fri Sep 22, 2006 9:43 pm

Szkoda, że robisz przerwe na forum Gulczak. A gdyby nie "spam" to pewnie forum, by mało funkcjonowało :roll:
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Agent 0007
Posts: 1028
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Fri Sep 22, 2006 10:23 pm

Albo funkcjonowaloby normalnie... i z wieksza iloscia zniecheconych obecnie uzytkownikow. Do przemyslenia.
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Sat Sep 23, 2006 1:42 pm

Jak trolle się wyszaleją i zarobią bany to wszystko wróci do normy.
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
Loc
Posts: 519
Joined: Tue Jul 11, 2006 5:10 pm
Location: Polonia

Postby Loc » Sat Sep 23, 2006 2:43 pm

Ile razy to jeszcze powtorzysz ?
raist wrote: Jesli nie mowisz po chinsku to nie wypowiadaj sie u nich na forum. Chyba, ze chcesz podzielic los Saszy.

Pozdrawiam,


GyGy 6471298
User avatar
Agent 0007
Posts: 1028
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Sat Sep 23, 2006 3:32 pm

Zwaz Elm0, ze to nie calkiem tak... nasi spamerzy tworza sobie koleczko wzajemnej adoracji, czyli samonapedzajace sie perpetuum mobile. :D
User avatar
Sztywna
Posts: 1091
Joined: Sun Aug 20, 2006 1:51 pm
Location: Costerina/ Wolne Miasto Gdańsk

Postby Sztywna » Sat Sep 23, 2006 3:41 pm

Spamerzy... Spamerzy... Zastanawiam się, czy w 100% mogę zostać nazwana tym mianem...
Edit(coby nie dawać więcej postów):
Powiem tak: Co za dużo to niezdrowo... Czasami spam może być nawet ciekawy, ale do pewnego stopnia i w granicach dobrego smaku, że tak to ujmę(choć dobry smak, to pojęcie względne)
Last edited by Sztywna on Sat Sep 23, 2006 8:40 pm, edited 1 time in total.
Strzeż się! Cantr silnie uzależnia...

<autolans> [url=http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-f0063db4f171b228025e719ce414cee1.html]A co "góra" na drugi serwer? :P[/url] </autolans>
User avatar
Scorup
Posts: 282
Joined: Mon Nov 07, 2005 10:26 pm
Location: Katowice, Poland

Postby Scorup » Sat Sep 23, 2006 3:57 pm

Prosiłbym w tym topicu o dyskusję na temat.. jest on (przynajmniej dla mnie) dosyć ważny. Wytępienie wszelkiego spamu jest jak najbardziej możliwe, nie wiem jednak, czy użytkownicy tego chcą... no i co dla nich pod ten spam podchodzi. ;) Forum jest dla Was, więc się wypowiedzcie.
Avatar - Louis Royo
Image
User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Postby Ula » Sat Sep 23, 2006 8:43 pm

"dobry offtop nie jest zły", jak mawial KeVes... ;)
no ale bez przesady.

Najgorsze chyba sa niekonczace sie wymiany 'uprzejmosci" pomiedzy forumowiczami...
Image
myszaq
Posts: 498
Joined: Tue Nov 08, 2005 6:48 am

Postby myszaq » Sun Sep 24, 2006 2:18 am

najgorszy jest sasza rzucajacy bluzgami na prawo i lewo i sadzacy, ze jest przez to fajniejszy/bardziej dorosly/cokolwiek innego.

najgorsze jest to, ze naprawde w zadnym praktycznie miejscu nie mozna prowadzic dyskusji na temat, bo temat po wizycie kogokolwiek z pewnej grupy natychmiastowo zjezdza na manowce i dyskusja laduje w krzakach.

najgorszy byl loc, na widok ktorego postow zaczynaly mnie po prostu swedziec zeby, ale ostatnimi czasy jakby sie ucywilizowal, oklaski.

najgorszy jest marol, ktorego popieram w walce ze spamem, ale niestety niekiedy daje sie podpuscic i go ponosi, przez co przez nastepnych 30 postow i dwa tematy bog wie gdzie mamy obrzucanie sie blotem w kwestii 'czyj dziadek czyjemu dziadkowi zaoral pole na dwa palce'.

najgorsze jest to, ze byle wymoczek moze tu przyjsc, obsmarowac i powywieszac psy na ludziach, dzieki ktorym ta gra dziala.

najgorsze jest to (az sie dziwie, ze sam to mowie - bylem modem i adminem na kilku forach, wiec troche wiem jak to jest), ze osoby, ktore na to w pelni zasluguja, nie dostaja warnow, tempbanow czy wreszcie po prostu banow.

najgorsze jest to, ze powoli odechciewa mi sie odwiedzania tego forum, z uwagi na panujace tu warcholstwo, pieniactwo i kilka innych, iscie polskich, przypadlosci.

najgorsze jest to, ze znajac zycie niedlugo zostane obrzucony fekaliami za wyrazenie nieprzychylnych niektorym opini. coz, tak bywa.
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Sun Sep 24, 2006 2:37 am

myszaq- no raczej powinieneś zostać obrzucony :wink:
ech... A zresztą Ja się przyznaje. Przykro mi.

PS.
najgorszy jest sasza rzucajacy bluzgami na prawo i lewo i sadzacy, ze jest przez to fajniejszy/bardziej dorosly/cokolwiek innego.

Mogłeś napisać: śmieszniejszy/ bardziej zabawny/cokolwiek takiego :wink:
Pozdro ziomki. Mi się naprawde znudziły nasze kłótnie. O dziwo się znudziły :?
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Sun Sep 24, 2006 6:55 am

Krótko- podpisuje sie pod postem Myszaqa obiema rencami i nogamy
User avatar
Gulczak
Posts: 513
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:40 pm
Contact:

Postby Gulczak » Sun Sep 24, 2006 10:50 am

[ostatni post na forum w tym tygodniu-dziś jest niedziela :P]
Dziękuje Scorup za takie wyróżnienie :P A co do wypowiedzi myszaq to pozostaje neutralny. Ciesze się, że mnie nie wymieniłeś, bo zauważcie sami, ja mam może 10 spamerskich postów. Przyznaje się do tego. Ale nie więcej. A tyle wystarczyło by nazwać mnie największym debilem na forum. I to mnie boli, nie to że jestem spamerem według niektórych.
Bo mnie na uśmiech zawsze stać

Nie lubię życia brać

Zbyt serio, serio zbyt

Bo ja na przekór wszystkim tym

Co zasmucają świat, uśmiecham się przez łzy!

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest