%&$^# &@!%$* &#$%(*#&@ ! #&*@ *!$ !!!

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sun Jul 09, 2006 10:29 pm

Yossarian wrote:Farciarze? WC to nie jeden, finałowy, mecz... niestety nie zgodzę się z Tobą, PRUC-ie. :-)


A ja zgodzę się z Yossarianem... Viva Italia!!! Czy jakoś tak. ;)

PS. Ale żal po Brazylijczak został... :(
User avatar
Yossarian
Posts: 625
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:42 am
Location: Polska / Szczecin / Poznan

Postby Yossarian » Sun Jul 09, 2006 10:42 pm

Eviva Italia! Otóż poprawne stwierdzenie! :-D
Everything I build I destroy
Everything I love always hurts
Everything I hate I'd rather love
Everything I am is everything I'm not
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Mon Jul 10, 2006 1:16 am

Yossarian wrote:Farciarze? WC to nie jeden, finałowy, mecz... niestety nie zgodzę się z Tobą, PRUC-ie. :-)


No własnie, masz rację wcale nie jeden mecz!
Faciarzami byli od poczatku:

1) Mecz z Ghaną. Sedzia niesłusznie nie uznał gola dla Ghany w pierwszym meczu na 1:1 w końcówce. Niby wygrali 2:0 ale przy wyniku 1:1 mogło być inaczej

2) Mecz z USA. USA powinno ten mecz wygrać, tyle ile stuprocentowych sytuacji mieli Amerykanie, to super niefart że to tylko zremisowali, zmasakrowali Włochów i psychicznie, i fizycznie i to był jeden z najlepszych meczów tych mistrzostw.

3) Mecz z Australią. Podyktowany niesłusznie karny w ostatniej minucie dla Włochów i wynik wypaczony. Australia grała bardzo dobrze i śmiało mozna powiedzieć, że została skrzywdzona!

4) Mecz z Ukrainą. Włosi grali słabo i tylko chyba super fartem wykorzystali 100% sytuacji jakie mieli. Ukraińcy, zwłaszcza w drugiej połowie, mieli kilka słupków i poprzeczek, oraz sporo dobrych akcji, tyle że bramka Włochow była jak zaczarowana, a Włosi tylko kontratakowali i punktowali.

5) Mecz z Francją. Jeden napastnik i catanaccio.

Włosi zagrali tak naprawde tylko dwa dobre mecze na tych mistrzostwach gdzie wygrali zasłużenie bez pomocy sedziów, szczęścia tudzież innych śmiesznych okoliczności: z Czechami i Niemcami.
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Mon Jul 10, 2006 8:14 am

PRUT wrote:
5) Mecz z Francją. Jeden napastnik i catanaccio.



Ale Wlosi wlasnie tak graja, to nie jest piekny Brazylijski futbol, ale wlasnie skuteczna gra na obrone i kontre, i to sie im chwali... owszem mieli troche szczescia w mistrzostwach, ale zasluzyli na zwyciestwo w rownym stopniu jak i Francja, a swoja droga to komentator w jedynce gadal cos ze wszystko bedzie zalezalo od Bufona i rzeczywiscie bronil 6 karnych w meczu;) chyba sie wybiore do wrozbity jakiegos, moze mi cos przepowie ciekawego;)
User avatar
Agent 0007
Posts: 1039
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Mon Jul 10, 2006 11:01 am

Wlosi wygrali... coz. Pech to pech. Nie podoba mi sie ich styl gry, a ladnie zagrali jednie z Niemcami. :( Ale Zidane stracil w moich oczach sporo, pomyslec, ze to byl kiedys moj pilkarski wzor, teraz jest Ronaldinho, ale niesmak pozostal... Zidane powienien odejsc w chwale. Taka rysa na wielkiej legendzie. Ostatni jego mecz, final WC i taki blamaż...
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Mon Jul 10, 2006 11:48 am

a mi sie podobalo to co zrobil, Materazzi pewnie pojechal go ostro wiec jestem pelen podziwu dla Zidana , szkoda tylko ze glowa a nie strzale albo z kopa w ryj :twisted:
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Mon Jul 10, 2006 12:40 pm

Artur wrote:a mi sie podobalo to co zrobil, Materazzi pewnie pojechal go ostro wiec jestem pelen podziwu dla Zidana , szkoda tylko ze glowa a nie strzale albo z kopa w ryj :twisted:


*załamuje ręce zniesmaczony*
User avatar
Susel
Posts: 453
Joined: Tue Jan 03, 2006 9:02 pm

Postby Susel » Mon Jul 10, 2006 2:27 pm

Mozliwe, ze Zidane poprostu chcial odejsc z hukiem... A to i tak jego ostatni mecz, wiec sie czerwona kartka pewnie nie przejal. Pozatym, z tego co slyszalem, to nie jego pierwszy tak wyskok... :wink:
ImageImage
Tak, mam za dużo wolnego czasu i rejestruje się do wszystkiego...
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Mon Jul 10, 2006 3:40 pm

No nie pierwszy, ale pierwszy aż taki. Pierwszy i ostatni zresztą. :)

Natomiast ktoś mi może wyjaśnić o co ten szum z Rooney'em? Ten jego faul widziałem, faktycznie niezbyt ładny delikatnie mówiąc. Ale żeby tak się tym pdniecać? W końcu nie wyglądało to jakby przemaszerował po nim specjalnie...
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Mon Jul 10, 2006 4:02 pm

PRUT wrote:5) Mecz z Francją. Jeden napastnik i catanaccio.


To ty chyba catenaccio nie widziałeś :P Francja, Holandia i wiele innych drużyn grało jednym napastnikiem i dwoma defensywnymi pomocnikami, licząc właśnie na szybkie akcje skrzydłem i stałe fragmenty gry, a Włochom wyszło to najlepiej. Niedługo bez zmian przepisów nie będzie w ogóle napastników, bo i po co :?

A Zizou to kretyn, pokazał jaki z niego łysy żabojad (podobno tak go Materacyk obraził :D)

FORZA ITALIA !!!

Mam nadzieję tylko, że nie będzie żadnej amnestii i spuszczą Juve, Milan i Lacki tam gdzie ich miejsce :twisted:

FORZA ROMA !!!
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
Milo
Posts: 736
Joined: Fri Feb 03, 2006 11:24 pm

Postby Milo » Wed Oct 11, 2006 7:08 pm

Nie wierze w to co widze :shock: Juz pal licho ze trafiaja, oni naprawde graja :D
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Wed Oct 11, 2006 7:16 pm

i tak polacy przegraja... nie ma co sie lizac po narzadach... narazie z tego co widze to jest 2:0 dla nas, ale moge sie zalozyc ze przegramy conajmniej dwoma bramkami 8) no a jak wygramy to zawsze moge powiedziec ze pijany bylem :P
User avatar
Scorup
Posts: 282
Joined: Mon Nov 07, 2005 10:26 pm
Location: Katowice, Poland

Postby Scorup » Wed Oct 11, 2006 7:28 pm

Czy zagraniem OOC będzie zbudowanie świątyni na cześć Euzebiusza Smolarka ?
Avatar - Louis Royo
Image
User avatar
marshall
Posts: 358
Joined: Sun Jan 15, 2006 3:28 pm
Location: Silesia Superior

Postby marshall » Wed Oct 11, 2006 7:34 pm

Nie budujemy! W każdym miejscu :D

Milo ma racje oni naprawde GRAJA!!! I to jak :D
Magia Śląskiego :>
\m/,
User avatar
Agent 0007
Posts: 1039
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Wed Oct 11, 2006 9:08 pm

Bogowie... co za mecz! Czy to na pewno Polacy byli? Moze nam przez pomylke jakiegos dobrego zespolu mecz puscili zamiast naszych?

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest