Czy uwazasz, ze jestes uzaleznio -ny/na od Cantr?

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Czy uwazasz, ze jestes uzaleznio -ny/na od Cantr?

Tak
65
77%
Nie
19
23%
 
Total votes: 84
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Wed Mar 01, 2006 9:55 pm

KeVes wrote:WojD, bez przesady. Byłem pare razy na ich kanale, forum też czytam i albo jestem ślepy, albo na moich oczach nie narzekają jak coniektórzy zaczeli w tym temacie ;]


Jak dla mnie nie bylo tu narzekania, tylko dyskusja o istnieniu i powadze problemu. Ale moze cos przegapilem...
User avatar
Chatette
Posts: 719
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:50 pm

Postby Chatette » Wed Mar 01, 2006 10:05 pm

KeVes wrote:Byłem pare razy na ich kanale, forum też czytam i albo jestem ślepy, albo na moich oczach nie narzekają jak coniektórzy zaczeli w tym temacie ;]


Och nie...bo sie w sobie zamkne...

Temat o uzaleznieniu - tak? TAK
Badania opinii publicznej opierają się na fałszywej przesłance, że publiczność posiada opinię.
User avatar
Yossarian
Posts: 625
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:42 am
Location: Polska / Szczecin / Poznan

Postby Yossarian » Wed Mar 01, 2006 10:07 pm

Noo... już nie kontynuujcie tej dysputy, bo się wszyscy w sobie zamkną i poobrażają na siebie... ;-)

Edit: literówka parszywa.
Last edited by Yossarian on Wed Mar 01, 2006 10:18 pm, edited 1 time in total.
Everything I build I destroy
Everything I love always hurts
Everything I hate I'd rather love
Everything I am is everything I'm not
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Wed Mar 01, 2006 10:13 pm

Yossarian wrote:Noo... już nie kontunuujcie tej dysputy, bo się wszyscy w sobie zamkną i poobrażają na siebie... ;-)


Widze madrosc w Twoich slowach. :) Szkoda, ze autor tematu nie moze go zamknac. :twisted:
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Czy uwazasz, ze jestes uzaleznio -ny/na od Cantr?

Postby Leinades » Sat Oct 20, 2012 5:48 pm

A ja się tak zastanawiam czy w chwili obecnej, po tylu... latach (!) ktoś, kto gra w Cantra, nie jest od niego uzależniony. W przeciwieństwie do innych gier mimo iż można "dwuklikać" (ogarnąć, przywitać się, przyłączyć do jakiejś pracy), to ludzie (w dużej większości) wolą normalnie, nałogowo grać.
Ja sam myślę o nim niemalże codziennie a przynajmniej 1/4 dnia poświęcam na granie (szok, prawda?).
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Czy uwazasz, ze jestes uzaleznio -ny/na od Cantr?

Postby Greek » Sat Oct 20, 2012 7:18 pm

Mao.

Napisałbym więcej, ale muszę grać.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Czy uwazasz, ze jestes uzaleznio -ny/na od Cantr?

Postby psychowico » Sun Oct 21, 2012 3:39 pm

Nie jestem. Cantr to miły dodatek, pewne zastępstwo dla prawdziwych, papierowych rpgów na które w dorosłym życiu nie mam czasu.
Jestem uzależniony tylko od prawdziwego życia. Jest zajebiste. Tylko ludzie kretyni.
Last edited by psychowico on Mon Oct 22, 2012 5:33 am, edited 1 time in total.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
trawa
Posts: 66
Joined: Tue Jun 19, 2012 6:59 pm

Re: Czy uwazasz, ze jestes uzaleznio -ny/na od Cantr?

Postby trawa » Sun Oct 21, 2012 7:14 pm

psychowico wrote:(...) Tylko ludzie kretyni.


W Cantr też! :D Nie ma powodu by wybierać rzeczywistość.



Nie offtop. Tak, stanowczo przesadzam z Cantr. Dobrze, że nie hoduję roślin, bo już dawno by zwiędły.
And all us earth growths, some planted and some pulled.
User avatar
paskud
Posts: 77
Joined: Mon Oct 29, 2012 9:53 am

Re: Czy uwazasz, ze jestes uzaleznio -ny/na od Cantr?

Postby paskud » Mon Oct 29, 2012 10:17 am

Najwyraźniej ktoś przyjrzał się ankiecie i postanowił nam pomóc, kończąc z naszym uzależnieniem.
“Truth is stranger than fiction, but it is because Fiction is obliged to stick to possibilities; Truth isn't.”
- Mark Twain
User avatar
Zamia
Posts: 790
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:38 pm

Re: Czy uwazasz, ze jestes uzaleznio -ny/na od Cantr?

Postby Zamia » Wed Dec 05, 2012 2:53 pm

Zdecydowanie jestem.
Nie mam ostatnio czasu na grę, ale nie mam też siły żeby wcisnąć krzyża. Biorę na przeczekanie...ale dzisiaj realnie popłakałam się przed kompem w trakcie rozmowy mojej najstarszej postaci z inną. Sytuacja w grze wywołała u mnie realne łzy.
Płakałam już kiedy piraci zabili moją postać.
Płakałam kiedy ALMER skasował moje konto..../ciesz się, ciesz...jestem przekonana, że tu zaglądasz i czytasz chory dupku/.
Dzisiaj zrobiło mi się tak przykro, że aż sama się sobie dziwiłam, że tak to przeżywam....Może to jednak czas na krzyża? :roll:
User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Czy uwazasz, ze jestes uzaleznio -ny/na od Cantr?

Postby Buka » Wed Dec 05, 2012 3:48 pm

Zamia wrote:Może to jednak czas na krzyża? :roll:


Tylko nie to! Nie mogę się spóźnić...
Też zdarzało mi się popłakać. Wciąż się łudzę, że to tylko znaczy, że wczuwa się w grę. Że odgrywa się/ktoś dobrze odgrywa.
NDS
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Czy uwazasz, ze jestes uzaleznio -ny/na od Cantr?

Postby gawi » Wed Dec 05, 2012 4:15 pm

nałogi.. :twisted:
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
Yang
Posts: 383
Joined: Sun Jan 22, 2012 6:07 pm

Re: Czy uwazasz, ze jestes uzaleznio -ny/na od Cantr?

Postby Yang » Wed Dec 05, 2012 4:20 pm

Czy gdy oglądamy film i na nim się popłaczemy to od niego jesteśmy uzależnieni? A może gdy nasz ulubiony bohater serialowy zostaje uśmiercony jest nam bardzo przykro to również jesteśmy uzależnieni? Według mnie nie. Po prostu jeśli się zaangażujemy to łączy się to z emocjami. Z drugiej strony, jeśli by cantr nie przynosił emocji to po co w to grać? Uzależnieni byśmy byli wtedy, kiedy nie wyobrażamy sobie życia bez cantra, a takiego przypadku tutaj nie mamy, skoro myśli się o kliknięciu krzyżyka.
Lena Katina
Posts: 152
Joined: Wed Oct 04, 2006 7:52 pm

Re: Czy uwazasz, ze jestes uzaleznio -ny/na od Cantr?

Postby Lena Katina » Wed Dec 05, 2012 9:19 pm

Ja mam inną teorię... Jeśli po zaangażowaniu się w coś, rezygnujemy i występuje tzw. "syndrom odstawienia" To był to nałóg.
Każdy kto wcisnął krzyż i wrócił (bądź nie) wie o czym mówię.
Vincelli Perbelli - Zwycięstwo Poprzez Zniszczenie
Yang
Posts: 383
Joined: Sun Jan 22, 2012 6:07 pm

Re: Czy uwazasz, ze jestes uzaleznio -ny/na od Cantr?

Postby Yang » Wed Dec 05, 2012 9:26 pm

No chyba że klikamy na krzyża bo widzimy jak negatywnie wpływa na nasze życie cantr i chcemy to zmienić. Cóż obecnie cantr to jedyna gra w którą gram, ale wiele było wcześniej i jak tam kończyłem (bez kasowania konta przeważnie) to jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do powrotu tak żeby nie można było się temu oprzeć. Chociaż przyznać muszę, że niektóre gry potrafiły zajmować cały wolny czas (czyli od powrotu ze szkoły do pójścia spać, a w weekendy to bez przerwy czasami na spanie), więc śmiem twierdzić, że od tamtych byłem uzależniony ale po odstawieniu nie było syndromu.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest