Najciekawiej zagrane postacie

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Dziadek Mróz
Posts: 21
Joined: Sun Jan 29, 2006 10:03 am
Location: Windmill

Postby Dziadek Mróz » Sun Feb 19, 2006 10:24 am

no ma sie rozumieć że dziewczyny też, a daje im swój głos za klimat jaki tam panuje... magia istnieje
cena parata est
User avatar
Agent 0007
Posts: 1028
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Sun Feb 19, 2006 10:52 am

Moje typy:

Magnus - nie spotkałem dotychczas lepszego przywódcy.

Elavethia - za jej cierpliwosc i wyrozumialosc, a takze za rozsadek i dostrzeganie rzeczy przez innych nie widzianych. ;)
Last edited by Agent 0007 on Wed Mar 22, 2006 6:18 pm, edited 4 times in total.
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Sun Feb 19, 2006 12:40 pm

Nie rozumiem jaki jest cel nominacji calych spolecznosci? Tu chodzi o jednostkowe postaci, a nie to gdzie lepiej sie ludzie dogaduja i wspoldzialaja.
Wariat...
Vivaldii
Posts: 150
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:51 pm

Postby Vivaldii » Sun Feb 19, 2006 12:57 pm

Raist wrote:Nie rozumiem jaki jest cel nominacji calych spolecznosci? Tu chodzi o jednostkowe postaci, a nie to gdzie lepiej sie ludzie dogaduja i wspoldzialaja.


Raist wyróżniając mieszkańców Cechowic nie miałem na myśli tego czy oni skutecznie współpracują lub dogadują się. Mówimy tu o odgrywaniu postaci, czyli czymś zupełnie innym niż skuteczne wydobywanie, przetwarzanie i budowanie. Wg. mnie żaden z mieszkańców Cechowic indywidualnie nie odgrywa swej postaci w jakiś porywający sposób. Za to wielu z nich ma inną umiejętność. Potrafią w odpowiednim momencie dołożyć odpowiednią "cegiełkę" do ogólnego nastroju miasta i jego atmosfery. Tworzą piękny miejski gwar, żywy i ciekawy. Cantr to gra również społeczna nie tylko fabularna. Więc dlatego nominacje dla całych społeczności mają sens.
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Sun Feb 19, 2006 1:12 pm

Vivaldii wrote:
Raist wrote:Nie rozumiem jaki jest cel nominacji calych spolecznosci? Tu chodzi o jednostkowe postaci, a nie to gdzie lepiej sie ludzie dogaduja i wspoldzialaja.


Raist wyróżniając mieszkańców Cechowic nie miałem na myśli tego czy oni skutecznie współpracują lub dogadują się. Mówimy tu o odgrywaniu postaci, czyli czymś zupełnie innym niż skuteczne wydobywanie, przetwarzanie i budowanie. Wg. mnie żaden z mieszkańców Cechowic indywidualnie nie odgrywa swej postaci w jakiś porywający sposób. Za to wielu z nich ma inną umiejętność. Potrafią w odpowiednim momencie dołożyć odpowiednią "cegiełkę" do ogólnego nastroju miasta i jego atmosfery. Tworzą piękny miejski gwar, żywy i ciekawy. Cantr to gra również społeczna nie tylko fabularna. Więc dlatego nominacje dla całych społeczności mają sens.


Mozna tak powiedziec o kazdej wiekszej spolecznosci Cantr :-) Dlatego lepiej wskazywac na ciekawe jednostki ... jezeli takich nie ma to w jaki sposob moze byc ciekawa. Wieczna sielanka jest monotonna i nuda przeciez :) A to wlasnie ciekawe jednostki tworza klimat i sprawiaja, ze chce sie w takich miejscach zyc i rozwijac je.
Wariat...
Vivaldii
Posts: 150
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:51 pm

Postby Vivaldii » Sun Feb 19, 2006 2:00 pm

Masz rację. Tylko ja nie potrafię powiedzieć, które to z postaci Cechowic są odpowiedzialne za tamtejszy klimat. Niby żadna z nich nie jest porywająca a jednak razem współgrają w bardzo interesujący sposób. Zresztą to było tylko takie wyróżnienie. Swoje typy dałem wcześniej :-)
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Thu Mar 02, 2006 7:36 pm

Kolejna postać...

Mari
Image
Image
Federacja RP
User avatar
Saaq
Posts: 60
Joined: Fri Feb 24, 2006 2:42 pm
Location: Poland

Postby Saaq » Wed Mar 15, 2006 2:03 pm

Berenik - za upór, wytrwałość i bycie niemal wiecznie na bieżąco, gratulacje także dla gracza - za, rzekłbym, idealne oszczędzanie minutek ;) Momentami miałem wrażenie, że jest online cały czas... :wink:

Magnus - za tym człowiekiem, chyba każdy poszedłby w ogień... Z nim pracować, pić, śpiewać i walczyć...

Joneleth - wielki, choć momentami niedoceniany czarownik

Narazie to tyle... Te trzy postacie zrobiły na mnie ogromne wrażenie...
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Wed Mar 15, 2006 6:12 pm

//
Nie w tym topiku.
marol
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Sun Mar 19, 2006 12:19 am

Raist wrote:Mozna tak powiedziec o kazdej wiekszej spolecznosci Cantr :-)


Nie zgodzę się. Jest wile rozwiniętych ale bardzo przybitych społeczności. Z reguły jest tak, że w jakimś miejscu znajduje się jedna lub dwie osoby, które grają ciekawie i szybko zarażają tym innych. Wtedy można powiedzieć, że cała społeczność jest fajnie odegrana, co zresztą nie mija się z prawdą. Zawsze jest jednak jakiś stymulator. Więc teraz wymienię stymulatorów:

<b> Magnus</b> - Jak wyżej - najlepszy przywódca, przedsiębiorczy, a przy tym z jakim charakterem

<b> Kleofas </b> -Jak wyżej - Wspaniały pomysł i konsekwencja

<b> Joneleth </b> - A wierzcie lub nie ale w Cantrze jest magia, a Joneleth jest tego najlepszym dowodem :)

<b> Omut </b> - Zwariowany i szalenie pomysłowy, uwielbia przekręty.
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Postby OktawiaN :) » Sun Mar 19, 2006 9:59 am

Bestia?? :shock: - Nie wiem jak sie nazywa bo nie mowi, ale gestami mozna go zrozumiec, troche dzika osoba, dobrze walczy ma jakoms pania. Jest karmiony miesem przez swoja pania!
[url=http://pajacyk.pl][img]http://www.stoczek.net.pl/gmina/files/baner_pajacyk%5B1%5D.jpg[/img][/url]Pajacyk.pl
User avatar
magicek
Posts: 83
Joined: Thu Aug 18, 2005 3:55 pm
Location: Lodz, Poland

Postby magicek » Sun Mar 19, 2006 11:28 am

Ta Bestia sie chyba Bosede nazywa... :)
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Mon Apr 03, 2006 10:43 pm

Reandryk z pewnej osady polozonej nas jeziorem na wyspie fic. Niezwykle barwna, konsekwentna i w wielkim stylu odgrywana postac. Jedyna w swoim rodzaju, po prostu brawa na stojaco. Nie ma wielkiej pozycji, nie dokonala wspanialych czynow, ale odgrwanie najzwyklejszych czynnosci jest u tej postaci niezwykle i zaslugujace na uznanie.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi.
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Tue Apr 04, 2006 10:15 am

Zgadzam się Reandryk to bardzo ciekawie i co wazne konsekwentnie zagrana postać..
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Sun Apr 09, 2006 10:41 pm

<b>Token</b> - bo w pewnym momencie byl tym wszystkim czym moja postac chciala byc i czyms wiecej

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest