Radio

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Dndr
Posts: 21
Joined: Mon Jul 30, 2018 11:15 am

Radio

Postby Dndr » Sat Sep 08, 2018 7:59 pm

Około dnia 4000, kiedy mniej więcej przestałem grać, były ambitne plany skomunikowania Fu z Siedmioma Wyspami za pomocą przekaźników na statkach. Co się stało, że radio przestało mieć nagle jakiekolwiek znaczenie? Na forum, raz na jakiś czas, przewija się ten temat... ale nigdy na tyle, aby móc zrozumieć tę zmianę. Będę wdzięczny za jakiś komentarz.
User avatar
Kocyk
Posts: 28
Joined: Wed Dec 21, 2016 11:05 am

Re: Radio

Postby Kocyk » Sat Sep 08, 2018 8:05 pm

Wyłączono przekaźniki poprzez wielki wybuch na niebie, widoczny nawet głęboko w budynkach :) Teraz liczy się tylko zasięg nadajnika i odbiornika.
I will try.
User avatar
Dndr
Posts: 21
Joined: Mon Jul 30, 2018 11:15 am

Re: Radio

Postby Dndr » Sat Sep 08, 2018 8:12 pm

Nie mogę uwierzyć, że przeglądając miejskie biblioteki nie miałem okazji znaleźć żadnej publikacji o tak ważnym wydarzeniu. :o Ciekaw jestem, jak dokładnie zostało to rozegrane fabularnie!

Był jakiś logiczny argument za takim rozwiązaniem? Ktoś za mocno zagrał OOC radiem?
User avatar
Rocky
Posts: 41
Joined: Tue Mar 20, 2018 11:37 pm

Re: Radio

Postby Rocky » Sat Sep 08, 2018 9:05 pm

"GAB planuje przeprowadzenie pewnych zmian w działaniu sieci radiowych. Radia nie pasują zbyt dobrze do dynamiki gry o wolnym tempie, utrudniają skupienie się na lokalnych środowiskach postaci, a także znacznie utrudniają graczowi utrzymanie niezależności kilku postaci przebywających w tej samej okolicy. Z tych i innych powodów, podjęta została decyzja o ograniczeniu ich działania poprzez wyłączenie transmisji pomiędzy przekaźnikami (przekaźnik-przekaźnik) oraz ograniczeniu podstawowego zasięgu wszystkich nadajników. Zdajemy sobie sprawę, że te zmiany mogą być niewygodne dla części postaci, prosimy jednak o cierpliwość podczas przeprowadzania zmian. Po obserwacji skutków zmian na całym świecie, przeprowadzona zostanie ponowna ocena czy potrzebne są dalsze modyfikacje. Aby pozwolić Wam przygotować się do tych zmian, ich wprowadzenie zostanie odsunięte w czasie o kilka dni.
Mamy też nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli ogłosić kolejne nowości i dalsze zmiany"
Not today, satan.
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Radio

Postby Greek » Sun Sep 09, 2018 1:48 am

Nie ma logicznego argumentu za rozwiązaniem, w którym radio pozwala na natychmiastową i bezpośrednią komunikację na ogromnym obszarze.

Nigdy nie było możliwe budowanie przekaźników na statkach. I bardzo dobrze.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest