Problemy Poziomka

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Problemy Poziomka

Postby poziomek90 » Thu Nov 22, 2012 9:25 am

Raki wrote:A co do tematu to wkurzające są (przeważnie) stare postaci które śpią sobie smacznie, nawet gdy jakiś młody szuka jakieś pomocy, pyta, rozgląda się po mieście a gdy tylko ów młody popełni jakiś błąd, złamie prawo budzą się nagle jak poparzone wymierzając bez ceregieli od razu kary z górnej półki.


Dokładnie. Niektórzy już tak nie rozumieją tej gry, że oceniają każdego nowoprzebudzonego jako robota, który wie co robić, a co nie, mimo, że od kilku dni nikt go nawet nie przywitał i nie ma żadnych notatek z prawami itp. Miałem niedawno takiego młodziaka, u którego, po kilku dniach martwicy w osadzie, zmarł mężczyzna i moja postać jako nowa podniosła jego rzeczy, w tym klucz i zaczęła sprawdzać do czego może być ten klucz. Nie uciekała, nie zabierała niczego więcej, po prostu podniosła. Wtedy nagle obudziło się pół osady grożąc mi śmiercią, a ja mimo odgrywania, że nie wiem o co chodzi i żądając wyjaśnień, zostałem zamknięty i zabity mimo prób dogadania się z mojej strony. Powód? Jako to powiedziały dwie staruchy tam rządzące - one nie są cierpliwe i nie będą czekać na wyjaśnienia. Powinienem od przebudzenia wszystko wiedzieć i tkwić w dalszej martwicy.
Pozdrawiam żenujący Port Karolina
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
justam
Posts: 56
Joined: Wed Mar 14, 2007 1:41 pm

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby justam » Mon Nov 26, 2012 9:33 am

poziomek90 wrote:
Raki wrote:A co do tematu to wkurzające są (przeważnie) stare postaci które śpią sobie smacznie, nawet gdy jakiś młody szuka jakieś pomocy, pyta, rozgląda się po mieście a gdy tylko ów młody popełni jakiś błąd, złamie prawo budzą się nagle jak poparzone wymierzając bez ceregieli od razu kary z górnej półki.


Dokładnie. Niektórzy już tak nie rozumieją tej gry, że oceniają każdego nowoprzebudzonego jako robota, który wie co robić, a co nie, mimo, że od kilku dni nikt go nawet nie przywitał i nie ma żadnych notatek z prawami itp. Miałem niedawno takiego młodziaka, u którego, po kilku dniach martwicy w osadzie, zmarł mężczyzna i moja postać jako nowa podniosła jego rzeczy, w tym klucz i zaczęła sprawdzać do czego może być ten klucz. Nie uciekała, nie zabierała niczego więcej, po prostu podniosła. Wtedy nagle obudziło się pół osady grożąc mi śmiercią, a ja mimo odgrywania, że nie wiem o co chodzi i żądając wyjaśnień, zostałem zamknięty i zabity mimo prób dogadania się z mojej strony. Powód? Jako to powiedziały dwie staruchy tam rządzące - one nie są cierpliwe i nie będą czekać na wyjaśnienia. Powinienem od przebudzenia wszystko wiedzieć i tkwić w dalszej martwicy.
Pozdrawiam żenujący Port Karolina


Było zupełnie inaczej ;)
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby psychowico » Mon Nov 26, 2012 9:33 am

Nie jestem zaskoczony.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby poziomek90 » Mon Nov 26, 2012 11:51 am

Dlaczego mnie nie dziwi to, że nie macie jaj, by się przyznać? Nawet mając logi przed oczami, będziecie kłamać w żywe oczy. Hipokryci
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
justam
Posts: 56
Joined: Wed Mar 14, 2007 1:41 pm

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby justam » Mon Nov 26, 2012 1:11 pm

poziomek90 wrote:Dlaczego mnie nie dziwi to, że nie macie jaj, by się przyznać? Nawet mając logi przed oczami, będziecie kłamać w żywe oczy. Hipokryci


:D Mam przytoczyć?
Przywitała się moja postać, cisza dwa dni. Twoja spała. Zmarła postać, Twoja od razu podniosła po niej rzeczy i zaczęła przeszukiwać pomieszczenia. Została upomniana żeby oddała. Odmówiła oddania. Została zamnięta (przepraszam, że nie czekali aż ucieknie :D ) Nadal postać nie chciała oddać skardzionych rzeczy, próbując przy tym wyłamać zamek. Została upominana, odciągana od zamka, nic, jedynie pyskowała. Ile mieli czekać? Aż wyłamie zamek i sobie pójdzie? W efekcie miała na zastanowienie 2 dni. Albo coś koło tego, nie pamiętam. Wystarczająco ;)

A żeby nie było offtopu
Mnie denerwuje jak gracz tak układa fabułę by jego postacie współpracowały ze sobą.
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Jak on/ona mnie wkurza...

Postby poziomek90 » Mon Nov 26, 2012 1:43 pm

"Dzień dobry" to dla ciebie takie wielkie powitanie? Uau, jesteś taki towarzyski. W dodatku albo udajesz albo jesteś tak głupi, że nie wiesz, że każda postać od razu ma zapisany kodeks moralny i postępuje jak robot, mimo że nikt jej tego nie wytłumaczył ani nigdzie nie pisze. Po upomnieniu czekałem na wyjaśnienia, gdybym chciał, to bym uciekł pięć razy, ale tego nie zrobiłem, bo czekałem w nadzieją, że zostało w was cokolwiek z ludzi. Ale nie, bez słowa mnie zamknęliście i zaczęliście atakować, bo "nie jesteście cierpliwe". Łamanie zamka było już wcześniej rozpoczęte, pewnie zrobił to jakiś podobny mnie naiwniak, który jeszcze wierzy, że tacy polscy hipokryci jak ty, potrafią cokolwiek odgrywać.
Jeśli znajdziesz mi chodź jedno pyskowanie w moim odgrywaniu, to prześlę ci 100 euro. Niestety chyba nie wyobrażasz sobie, że nie zgadzanie się na wasze dziwactwa i nie skakanie do góry jak wasz tresowany pies, to nie jest pyskowanie.
Polecam każdemu omijać to miejsce pełne zgrzybiałych, starych postaci bez umiejętności jakiegokolwiek odgrywania
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Problemy Poziomka

Postby Greek » Mon Nov 26, 2012 3:01 pm

Wydzielam z "Jak on/ona mnie wkurza...", by ta ważna dyskusja nie zaginęła wśród mniej ważnych postów.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Problemy Poziomka

Postby psychowico » Mon Nov 26, 2012 3:03 pm

Bo ktoś tutaj szanuje Twoje zdanie poziomek90. Masz opinię jaką masz i tylko totalne zapatrzenie w sobie może być powodem tego, że dziwisz się zachowaniom ludzie wobec Ciebie. Gdzie nie spotykałem Twoich postaci, zawsze robiły problemy, często na granicy zasad gry (albo i poza). Na forum też trollujesz. Wg Ciebie wszyscy są porypani, tylko nie Ty. Jest na przypadek takich ludzi nawet przysłowie, którego nie przytoczę, powinieneś się domyślić sam.

Greek wrote:Wydzielam z "Jak on/ona mnie wkurza...", by ta ważna dyskusja nie zaginęła wśród mniej ważnych postów.


Hehehe. :mrgreen:
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Problemy Poziomka

Postby Leinades » Mon Nov 26, 2012 3:07 pm

Poziomkowe duperele. Zaczyna mnie to nudzić, ale patrząc spoza poziomkowej perspektywy też można dostrzec ten problem... Ale to tylko w mniejszych, nielicznych osadach.
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Problemy Poziomka

Postby poziomek90 » Mon Nov 26, 2012 4:26 pm

W nosie mam wasz szacunek i opinie, szczególnie twoje psychowico. Nie potraficie już grać w tą grę, wykorzystujecie wiedzę, że jesteście w Teamie i podglądacie kto jakie ma postacie, a potem traktujecie jego postacie gorzej niż śpiące od przebudzenia niemowy. Dla was, hipokrytów z kółka adoracji, wy jesteście zawsze dobrzy, a ja zawsze zły. Ktoś tu się zatrzymał na poziomie intelektualnym z czasów palenia czarownic
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Problemy Poziomka

Postby Leinades » Mon Nov 26, 2012 4:30 pm

Nie wnikam w całość postu, ale informacje o postaciach danego gracza ma tylko Players D... szkoda :(
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Problemy Poziomka

Postby poziomek90 » Mon Nov 26, 2012 4:32 pm

Ojej, ale problem napisać do kółka adoracyjnego na IRCu i zapytać. Oni tam wszyscy znają swoje postaci i otwarcie o tym mówią
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Problemy Poziomka

Postby psychowico » Mon Nov 26, 2012 4:33 pm

Czy Twój poziom intelektualny jest niewystarczający, żebyś załapał, że sam się przyznałeś do wszystkich postaci z którymi ja miałem do czynienia? Np. posępnym imieniem "Poziomka", albo kłóceniem się ze mną na forum, gdy opisałem zachowanie jakieś durnej postaci na forum w "Jak to mnie wkurza", czy coś takiego. Ale of course Ty masz swoją wizję świata. I wszystkich masz w dupie. Zgaduje, że przysłowia nie załapałeś. A jeśli tak, proponuje zacytować.
Last edited by psychowico on Mon Nov 26, 2012 4:34 pm, edited 1 time in total.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Problemy Poziomka

Postby Leinades » Mon Nov 26, 2012 4:34 pm

Seeerio? Jak ostatnio wypytywałem się o Biankę to nikt nic nie wiedział :(

Poziomek, nikt Ci nie broni. Wejdź na IRC i sprawdź. Nic takiego nie ma miejsca.
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Problemy Poziomka

Postby poziomek90 » Mon Nov 26, 2012 4:38 pm

Widocznie nie machasz jeszcze wystarczająco dobrze ogonkiem, gdy ci każą, więc nie mówią ci wszystkiego. Byłem wielokrotnie i prawie za każdym razem ktoś mówił o swoich postaciach albo nagabywał mnie na privie, by ujawnić. Otwórz oczy
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest