Pedecy są odrażająco brudni i źli

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Pedecy są odrażająco brudni i źli

Postby kaloryfer » Mon Aug 20, 2012 8:06 pm

wyrazy uszanowania dla pd
nie spodziewalem sie ze gra znowu zacznie rosnac a tu taka mila niespodzianka
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: statystyki

Postby Greek » Mon Aug 20, 2012 8:46 pm

Myślę, że wpływ PD na to jest marginalny. ;d
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
Dawid
Programming Dept. Member
Posts: 86
Joined: Mon Mar 12, 2012 7:07 pm

Re: statystyki

Postby Dawid » Tue Aug 21, 2012 5:46 am

Lol, zapamiętajcie to raz a dobrze - W tej grze nie ma żadnego PD (chyba, że ich postaci mają kłopoty)
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: statystyki

Postby Greek » Tue Aug 21, 2012 6:02 am

A to już przesada. Kto mi zatem odpisuje?
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
Dawid
Programming Dept. Member
Posts: 86
Joined: Mon Mar 12, 2012 7:07 pm

Re: statystyki

Postby Dawid » Tue Aug 21, 2012 6:14 am

Greek :x
Cały Cantryjski świat wie, że Ty tu murzynisz i nawet sam sobie musisz odpisywać :/
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: statystyki

Postby Leinades » Tue Aug 21, 2012 9:23 am

zidek wrote:Greek :x
Cały Cantryjski świat wie, że Ty tu murzynisz i nawet sam sobie musisz odpisywać :/


Mi tylko Doug odpisywał :( A GreeK odpowiadał szybko na każde pytanie zadane na IRCu. Szkoda, że takiego in vitro dla przykładu tam nie widuję.
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: statystyki

Postby psychowico » Tue Aug 21, 2012 11:00 am

Praca PD z irc'em za dużo wspólnego nie ma. Macie w większości dziwne problemy z tym PD. Pisałem o tym już kiedyś - obserwuje mailing i prawie każde zgłoszenie jest rozpatrywane. Wielu z was ma wielki problem z tym, że trzeba poczekać parę dni - niektórzy potrafią pisać maile co 3 godziny. Jak jakiś rozpuszczony milioner zechce płacić nam za pełnoetatowe zajmowanie się Cantrem będziemy reagować szybciej i skuteczniej - a tak zostaje nam te parę godzin w tygodniu poza pracą, studiami, rodzinami, firmami i własnym graniem.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: statystyki

Postby Sasza » Wed Aug 22, 2012 3:54 am

psychowico: wielu użyszkodników uważa inaczej


Ps. Theda aktywowała mi konto i mam jednego śpiocha w angielskiej strefie. Choć może we Vlo przydałby się jakiś rozrabiaka :-)
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Re: statystyki

Postby Marcia » Wed Aug 22, 2012 7:46 am

Sasza wrote:psychowico: wielu użyszkodników uważa inaczej

To niech ci uzyszkodnicy porzuca cale swoje prywatne zycie, prace, szkole, dom, rodzine, czas wolny i poswieca 24h kazdego dnia tylko i wylacznie na Cantr. A i tutaj, zeby nie bylo za kolorowo, nie na gre dla wlasnej przyjemnosci, ale na prace w PD. Bo ani ja, ani zaden inny czlonek PD, wyobraz sobie, nie moze tego zrobic. Dziwne, nie?
Bo jeden z drugim gracz musi wyslac piec maili ponaglajacych w ciagu dnia ze skarga, ze minelo juz przeciez dwie godziny i nikt nie raczyl zajac sie jego sprawa.
Wyobrazcie sobie, ze czesto takich spraw codziennie jest kilka. I kazdy chcialby, by to nim zajac sie w pierwszej kolejnosci. I staramy sie, by kazda z nich byla rozpatrzona z nalezyta uwaga. A nasz wolny czas jakos, kurcze, nijak nie chce sie rozciagnac.

Leinades wrote:A GreeK odpowiadał szybko na każde pytanie zadane na IRCu. Szkoda, że takiego in vitro dla przykładu tam nie widuję.

Bo wyobraz sobie, PD ma inne zadania niz umilanie czasu graczom na ircu o kazdej porze dnia i nocy. Na ircu to my bywamy prywatnie. Masz sprawe do PD, problem, pytanie - nie ma problemu. Skontaktuj sie przez maila lub chocby przez pm na forum do kogos z PD. Zapewniam, ze kazdy aktywny czlonek odpowie Ci tak szybko, jak to bedzie mozliwe.


Wiecie co jeszcze zauwazylam? Czesto najglosniej krzycza i narzekaja na prace PD wlasnie ci gracze, ktorzy maja najwiecej za uszami. Zabawne, nie?
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: statystyki

Postby poziomek90 » Wed Aug 22, 2012 7:49 am

Życiowe. Ja tam psioczyłem na Ulę dopiero po tygodniu :P
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: statystyki

Postby Sasza » Wed Aug 22, 2012 12:24 pm

O, podejście Marci to esencja podejścia polskiego PD. Każda inna osoba z supportu Cantra zachowuje się fair wobec graczy, a nawet czasem za bardzo poświęcają czas. No, ale to zawsze była norma w polszczy-PD-EGO.

Marcia: ja mam tak naprawdę obojętny stosunek, bo to nie mój cyrk, ale przestań pisać takie bzdury.
Nie lubię też, gdy ktoś najpierw się na coś pisze, chętnie pomoże, a później wypomina pod byle okazją (jak w tym temacie) i traktuje graczy poświęcający ogrom czasu jak takich "użyszkodników" - z tego powodu odeszło wielu dobrych graczy z Cantra i dziwię się że Greekowi chce się poświęcać tutaj czas. Nie masz czasu, to poprostu o tym powiedz i nie zwalaj winy na innych; ewentualnie znajdź rozwiązanie
Aha, i żebym tutaj, albo na moim cantr.pl, nie opisał tego co ty masz za uszami.


PS. Przy okazji, poziomek - ode mnie też dostałbyś bana za swoją grę
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
all.about.eve
Posts: 49
Joined: Fri May 11, 2012 8:43 am
Location: Pohjoinen

Re: statystyki

Postby all.about.eve » Wed Aug 22, 2012 12:53 pm

A ja nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy PD. Za każdym razem, gdy miałam jakiś problem, czy prośbę, otrzymywałam pomoc.
.
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: statystyki

Postby Leinades » Wed Aug 22, 2012 1:08 pm

all.about.eve wrote:A ja nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy PD. Za każdym razem, gdy miałam jakiś problem, czy prośbę, otrzymywałam pomoc.


Od Douga lub GreeKa?
ImageImageImageImage
ImageImage
all.about.eve
Posts: 49
Joined: Fri May 11, 2012 8:43 am
Location: Pohjoinen

Re: statystyki

Postby all.about.eve » Wed Aug 22, 2012 1:17 pm

Leinades wrote:
all.about.eve wrote:A ja nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy PD. Za każdym razem, gdy miałam jakiś problem, czy prośbę, otrzymywałam pomoc.


Od Douga lub GreeKa?


Nie tylko.
.
User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Re: statystyki

Postby Ula » Wed Aug 22, 2012 2:51 pm

Na chwilę wyłonię się z niebytu, by wydzielić temat, skoro już nawet zostałam imiennie wywołana. Zdaje się, że troszkę zmeandrował. :)

Cóż, nie zawsze wszystko wygląda tak, jak byśmy chcieli. Sama ostatnio niewiele zaglądam do zielonego, jak i spraw wokół niego. Ze swojej strony przepraszam za moją osobistą nieaktywność i zaniechania. Brak czasu to jedno, brak odpowiedniej motywacji do czegokolwiek związanego z Cantrem to drugie. Mea culpa, mea maxima culpa.

Sasza, zamiast zadawać się z nami, podłymi degeneratami, może jednak bardziej zainteresowałbyś się swoimi osiągnięciami. Zarówno tymi przeszłymi, jak i obecnymi w stawianiu kalki Cantra oraz zbawianiu angielskiej strefy. Naprawdę, szkoda Twojego bezcennego czasu i potencjału.

No i dziękujemy za jak zawsze konstruktywny feedback, jak to mawiają mistrzowie internetowego marketingu, social media, itepe. :)
Image

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest