Obecna sytuacja w Cantrze

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

oxyquan
Posts: 238
Joined: Sun Aug 15, 2010 9:51 am

Obecna sytuacja w Cantrze

Postby oxyquan » Sat Feb 11, 2012 5:48 pm

Cześć. Z rok temu skasowałem konto i zastanawiam się nad powrotem, ale nie wiem czy warto. Mam w związku z tym kilka pytań:
Ile jest teraz graczy i postaci w polskiej strefie, a także ogólnie w grze? Wdrożono jakieś nowości, które mają istotny wpływ na grę? Jest ciągle tyle samo poduszkowego pacyfizmu, czy może jednak coś się dzieje ciekawego? Fajnie jakby ktoś mógł się podzielić wydarzeniami, czy tym jak wygląda np. teraz Vlotryan (najlepiej przez prywatne wiadomości, żeby nie psuć innym zabawy). Dzięki.
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Obecna sytuacja w Cantrze

Postby poziomek90 » Sat Feb 11, 2012 8:27 pm

Ogólnie 820 graczy, 4554 postaci, polskich 320 graczy i 1791 postaci. Nic ciekawego
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
Koralat
Posts: 268
Joined: Thu Jul 10, 2008 12:14 pm

Re: Obecna sytuacja w Cantrze

Postby Koralat » Sat Feb 11, 2012 9:13 pm

A ja bym powiedziała - sprawdź sam.
Każdy ma inne odczucia co do sytuacji panującej aktualnie w grze.
There's a light at each end of this tunnel,
You shout 'cause you're just as far in as you'll ever be out
And these mistakes you've made, you'll just make them again
If you only try turning around.
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Obecna sytuacja w Cantrze

Postby psychowico » Sun Feb 12, 2012 9:30 am

Mi się gra świetnie, konflikty jak zawsze w polskiej strefie głównie u Bojvingów.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
kamil1313
Posts: 456
Joined: Mon Apr 13, 2009 11:41 am

Re: Obecna sytuacja w Cantrze

Postby kamil1313 » Sun Feb 12, 2012 12:38 pm

Też się ostatnio zastanawiam nad powrotem, zielone uzależnia :mrgreen: Ale jak sobie przypomnę śpiące maleńkie osady, to mój entuzjazm ciut słabnie.
User avatar
Koralat
Posts: 268
Joined: Thu Jul 10, 2008 12:14 pm

Re: Obecna sytuacja w Cantrze

Postby Koralat » Sun Feb 12, 2012 1:06 pm

A mnie zaczynają denerwować osoby, które przybywają do miasta i czekają nawet niecałą godzinę na odpowiedź, po czym iście ze wstrętem mówią: "co za śpiące miejsce", albo coś podobnego...

Jak to jest w opisie gry:
Cantr jest grą z wolnym tempem!

Nie każdy może sobie pozwolić, aby grać 24h na dobę...

A tak na marginesie:
Przypominam i oznajmiam "młodym" graczom, że kiedyś był limit minutek na grę... trzeba było "zarządzać czasem", aby wszystko dać radę zrobić i jeszcze to odegrać...

I właściwie nie rozumiem pytania: Jak jest teraz w Cantr?
Jak chcesz zobaczyć, to stwórz postać i staraj się coś pograć...

Tyle ode mnie.
There's a light at each end of this tunnel,

You shout 'cause you're just as far in as you'll ever be out

And these mistakes you've made, you'll just make them again

If you only try turning around.
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Obecna sytuacja w Cantrze

Postby gawi » Sun Feb 12, 2012 5:19 pm

<lol> wdech i wydech .. wdech i wydech :D Koralatko :D
Już uspokojona ? no to graj :D
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Obecna sytuacja w Cantrze

Postby Sasza » Mon Feb 13, 2012 9:49 am

A to zależy czego oczekuje się od gry. Czy sam będziesz tworzył i napędzał fabułę, czy chcesz mieć warzywo czekające na rozwój wydarzeń.

Na pewno jest wiele ułatwień dzięki naszym czołowym programistom - psychowico i GreeKa, a będzie jeszcze więcej.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Obecna sytuacja w Cantrze

Postby in vitro... » Mon Feb 13, 2012 7:12 pm

wprowadzili widok z pierwszej perspektywy i można latać śmigłowcami i napierdzielać z laserów. a serio to jest tak jak 2000 dni temu, może trochę więcej surówy w magazynach i notatek w kopertach
cantr się posypał
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Obecna sytuacja w Cantrze

Postby poziomek90 » Mon Feb 13, 2012 11:08 pm

I smoki!
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
Zlotnik
Posts: 76
Joined: Fri Mar 04, 2011 10:26 pm

Re: Obecna sytuacja w Cantrze

Postby Zlotnik » Mon Mar 05, 2012 4:45 pm

Gra się sama nie ożywi, wszystko zależy od samych graczy ble ble ble

Nabieram przekonania, że przydałby się ktoś, kto by zrobił selekcję osad... kiedy gracze mają dużo postaci przestają wystarczająco skupiać się na tych najważniejszych i skutkuje to ospałością wszystkich.
Mnie również irytuje ten brak wyobraźni graczy... i to wynika chyba własnie z potrzeby "ogarnięcia" wszystkich postaci na raz... czyli z braku czasu lub rutyny, a nie braku zrozumienia istoty gry.

in vitro nie miałbym nic przeciwko teleportowi na Fu by postacie mogły się stamtąd ewakuować na macierzyste wyspy...
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Obecna sytuacja w Cantrze

Postby psychowico » Mon Mar 05, 2012 7:41 pm

Tym którym brakuje wyobraźni, nic im jej nie stworzy. Ale jest w grze jeszcze wiele "smaczków" które bardzo sprzyjają usypianiu postaci, traktowaniu niektórych jako wyrobników, czy nawet ograniczaniu wyobraźni. Staramy się, żeby zaczęło ich ubywać, chodź wiele rzeczy to bardziej kwestia problemów z zadecydowaniem, niż z implementacją.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
Shadowly
Posts: 137
Joined: Tue Aug 03, 2010 6:19 pm

Re: Obecna sytuacja w Cantrze

Postby Shadowly » Wed Mar 07, 2012 5:57 pm

Moim zdaniem grę napędzają też zmiany, ponieważ można znaleźć w nowych przedmiotach cel do którego dążyć. Chcemy coś mieć, to staramy się postacią by do tego dojść. Nawet straszne pustkowie może nas za inspirować i odmienić upragnione losy naszego bohatera :P Ale tak czy tak wyobraźnia odgrywa tutaj wielką rolę. Ci co chcą ją ćwiczyć, bądź korzystać z niej to zaczynają grać ;)

Wiadome jest że do Zielonego się wraca, w wielu przypadkach ludzie wracają. Więc nawet osoba która z pierwszego ruchu decyduje się przestać grać, to możliwe że kiedyś sobie o zielonym przypomni :roll:
Image

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest