Marzy mi się.. Cantr III

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Co sądzisz o resecie?

Cantr II powinien byc zresetowany, wszystko od zera
38
30%
Cantr II zostaje, powinien zostać otworzony nowy serwer Cantr III
43
34%
Nie jest idealnie, ale po resecie byłoby jeszcze gorzej
36
28%
Powinno zostać jak jest, bo jest idealnie.
5
4%
Moje postacie mają stołki! Nie chcę ich oddać!
6
5%
 
Total votes: 128
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Marzy mi się.. Cantr III

Postby cald dashew » Sat Aug 21, 2010 5:31 pm

Mechanika jak w Cantr II, tylko wszystko od początku. Od zera. Nowe wyspy, nowe miasta, nowi ludzie.

Ah...

:|

(EDIT :idea: i jakieś ciekawsze rozmieszczenie surowców, +komponenty do zrobienia żelaza ciężkie do zdobycia)
Last edited by Miri on Mon Aug 23, 2010 8:23 am, edited 5 times in total.
Reason: poll change
Image
Image
Image
User avatar
tehanu
Posts: 865
Joined: Thu Sep 21, 2006 9:00 pm
Location: 3city

Re: Marzy mi się.. Cantr III

Postby tehanu » Sat Aug 21, 2010 5:32 pm

A mi się marzą lody z bitą śmietaną.

Ah..
:wink:
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Re: Marzy mi się.. Cantr III

Postby cald dashew » Sat Aug 21, 2010 5:33 pm

tehanu wrote:A mi się marzą lody z bitą śmietaną.

Ah..
:wink:



E lody z bitą to można wyjść i kupić za 10zł a Cantra III to już nie
Image

Image

Image
Shadowly
Posts: 137
Joined: Tue Aug 03, 2010 6:19 pm

Re: Marzy mi się.. Cantr III

Postby Shadowly » Sat Aug 21, 2010 8:38 pm

Też nad tym myślałem jak fajnie byłoby gdyby wszystko było od zera... No ale to raczej nie realne :P
Image
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Marzy mi się.. Cantr III

Postby in vitro... » Sat Aug 21, 2010 9:04 pm

niech no tylko dodadzą psucie się pojazdów i reszty, to sam się zrobi cantr 3
cantr się posypał
Shadowly
Posts: 137
Joined: Tue Aug 03, 2010 6:19 pm

Re: Marzy mi się.. Cantr III

Postby Shadowly » Sat Aug 21, 2010 9:52 pm

Taaa, wpierw musi to nastąpić... a tempo bywa zabójcze :P
Image
User avatar
A.L.M.E.R
Posts: 299
Joined: Sat May 08, 2010 2:42 pm
Location: Urlop
Contact:

Re: Marzy mi się.. Cantr III

Postby A.L.M.E.R » Sat Aug 21, 2010 10:12 pm

Shadowly wrote:Też nad tym myślałem jak fajnie byłoby gdyby wszystko było od zera... No ale to raczej nie realne :P

Jeżeli wszyscy, powtarzam wszyscy, jednogłośnie (Tu już mogę skończyć bo to nierealne jest ) byliby za Resetem, to takowy by nastąpił.
Zieleń czy nie zieleń- oto jest pytanie
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: Marzy mi się.. Cantr III

Postby kaloryfer » Sun Aug 22, 2010 7:59 am

Przecież nikt, kto już dorwał się do stołka, nie odda go z własnej woli.
Jedyni, którzy by popierali reset to albo młodzi (bo chcą mieć możliwość zawalczenia o władzę ze starymi), albo znudzeni gracze, którym chyba już nie mają radości z władzy.
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Re: Marzy mi się.. Cantr III

Postby cald dashew » Sun Aug 22, 2010 9:42 am

kaloryfer wrote:Przecież nikt, kto już dorwał się do stołka, nie odda go z własnej woli.
Jedyni, którzy by popierali reset to albo młodzi (bo chcą mieć możliwość zawalczenia o władzę ze starymi), albo znudzeni gracze, którym chyba już nie mają radości z władzy.


Eee , parę moich postaci ma stołki.. I? Co z tego.. To nie o to chyba chodzi.. Chodzi o przywiązanie do postaci, no i że niektórzy lubią jak jest duży postęp technologiczny. Jak teraz. Jest przesyt wszystkiego.

Tylko że mi chodzi o coś innego, fajnie by było gdyby był drugi serwer z Cantrem III a Cantr II zostałby bez zmian. Wiem że nierealne no ale.. Poza tym jak dla mnie to i Cantra II można by zresetować.
Image

Image

Image
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Marzy mi się.. Cantr III

Postby Sasza » Sun Aug 22, 2010 11:18 am

Bandyci z drewnianymi tarczami i kościanymi dzidami! To bym zrobił zaraz po resecie! :D
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Re: Marzy mi się.. Cantr III

Postby Rusalka » Sun Aug 22, 2010 12:01 pm

Rozumiem wasz ból w pełni. Też byłem za resetem jakis czas temu. Najwyższa władza niezmiennie mówi: Resetu nigdy nie będzie.

Rozkład każdego przedmiotu załatwi sprawę. Nawet dobrze zbalansowany przyczyni się do tego, że przez pierwsze 500 dni będziemy świadkami Wielkiego Rozkładu cywilizacji :) Później się wszystko ładnie ustablizuje, wrócą jaskiniowcy i dzikie hordy *umiecha się najszerzej jak potafi*
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
Pies
Programming Dept. Member
Posts: 383
Joined: Sat Nov 29, 2008 1:32 pm
Location: https://314es.pl/irc
Contact:

Re: Marzy mi się.. Cantr III

Postby Pies » Sun Aug 22, 2010 12:46 pm

Niestety, sam bym chętnie widział reset, jest on raczej nie realny ze względu na graczy którzy by odeszli po utraceniu kilkuletniej pracy. Historii zresztą też by było szkoda..

Drugi serwer - ciekawe, ale niestety też raczej nie do realizacji - za mało jest graczy, by jeszcze dzielić ich między serwery. Chociaż... *zastanawia się* Gdyby można było mieć tylko jedną nową postać... Ja najchętniej widziałbym nową wyspę w Cantrze. Gdzieś na kompletnym zadupiu, można by tam mieć tylko jedną postać i stare postacie by nie były w stanie tam przeżyć (np jakaś choroba, -10% hp codziennie). Wtedy by jednocześnie mogły być zalety nowego serwera czy resetu (nowy ląd, budowanie cywilizacji od zera) jak i zachowanie historii.

Niestety jest to chyba trochę za bardzo wydumane rozwiązanie...
dwudziestoletni mężczyzna wrote:"OOC: Jak ci się nie podoba, to nie graj. Ta gra nie szuka więcej graczy."

kaloryfer wrote:This game already has a lot of problems, new players would only bring new ones.
User avatar
tehanu
Posts: 865
Joined: Thu Sep 21, 2006 9:00 pm
Location: 3city

Re: Marzy mi się.. Cantr III

Postby tehanu » Sun Aug 22, 2010 12:52 pm

cald dashew wrote:Mechanika jak w Cantr II, tylko wszystko od początku. Od zera. Nowe wyspy, nowe miasta, nowi ludzie.

Ah...

:|

(EDIT :idea: i jakieś ciekawsze rozmieszczenie surowców, +komponenty do zrobienia żelaza ciężkie do zdobycia)

A ja jednak bólu nie rozumiem. Wszystko od początku? Proszę bardzo. Wciśnij krzyża i przebudź postać na peryferiach Fu. Gwarantuję, że tam komponenty do zrobienia żelaza ciężkie do zdobycia, a miast nie ma, więc masz szansę zbudować od podstaw. Tylko z ludźmi nie pomogę. Niestety od lat to samo, wierne zielonemu, towarzystwo, tylko postacie się zmieniają.

Co do rozkładu cywilizacji.. widzę miasta, które niegdyś zachwycały bogactwem, a teraz ograbiane są nawet z kamiennych stołów. Nadal mało?
User avatar
koliberek
Posts: 237
Joined: Thu Mar 15, 2007 8:28 pm

Re: Marzy mi się.. Cantr III

Postby koliberek » Sun Aug 22, 2010 6:16 pm

Ja nie mam stołków, a nawet jakbym miała, to nie w tym rzecz...
Nie chciałabym restartu. Mam krzyże za sobą, więc wiem, jak to jest... lubię swoje postaci, a one lubią swoich znajomych... :D. Nie mam potrzeby zaczynać od nowa, a jeśli zechcę, to wiem, jak to zrobić...
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Re: Marzy mi się.. Cantr III

Postby Echo » Sun Aug 22, 2010 10:04 pm

I rację ma Koliberek! Reset? Krzyżyk! I po resecie.
A coś nowego? A noż się przytrafi. Narzędzi i ciuszków sami się domagaliśmy, to samo ulepszeń broni. I sposobem takim, jaki sobie wymarzyliśmy, albo i nie - tym, ktory był narzucony od zarania dziejów.

Nie, to nie w cantrowi reset potrzebny, a graczom. Sami sobie powinniśmy podnieść poprzeczkę, bo ostatnio czatujemy, nie gramy. Nie ma w tym prawie za grosz polotu, a ledwo kilka skleconych zdan.
W tej kwesti, jak podejrzewam, nie trudno o reset. ;)

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest