Pie***ny zarządca!

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Re: Pie***ny zarządca!

Postby robin_waw » Fri Aug 06, 2010 9:06 am

Rusalka wrote:No właśnie, o tym na początku pisałem...


Za ja powiem tak nie spotykam się za często z określeniem że ktoś jest zarządcą.
Natomiast często pojawia się ktoś nowy czy przybysz i pyta kto tu zarządza, kto tu rządzi i być może z tego bierze się nazwa zarządca.
Ktoś pokaże osobę która troszczy się o dane miejsce i powstaje w ten sposób zarządca.
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Re: Pie***ny zarządca!

Postby w.w.g.d.w » Fri Aug 06, 2010 11:28 am

Shadowly wrote:Najlepiej to zebrać cantryjskich przyjaciół i jeśli tak jak ty też nie tolerują jednego "nachapanego" zarządcy, przejrzeć mape i wybrać sobie miejsce gdzie byście chcieli mieszkać... W Cantrze jest tyle wolnych miast, pustkowi które można rozwinąć i często mają lepszy dostęp do surowców niż wielkie miasta... No ale trzeba się rzucić na budowę od zera ;) Ja polecam, jest to wspaniała zabawa...

A czasem można trafić na już rozbudowane ale porzucone miejsce, pełno takich po zmniejszeniu gęstości zaludnienia.
User avatar
Ice-Man
Posts: 326
Joined: Mon Jun 26, 2006 6:09 pm
Location: Here and there

Re: Pie***ny zarządca!

Postby Ice-Man » Fri Aug 06, 2010 11:38 am

Ja z własnego doświadczenia powiem, że jak dałem komuś klucz od magazynu, żeby też porządził to albo połaził trochę i zasypiał/umierał, albo po paru dniach oddawał klucz (w najlepszym razie) i polazł gdzieś, albo nachapał się kosztowności z magazynu i uciekł. A to ludzie, którzy byli aktywni i godni zaufania.

Zresztą jak wiele osób ma dostęp do magazynów, to jest duże prawdopodobieństwo, że jakiś młody zwinie klucz po śmierci takiej osoby i pokradnie z magazynu.
Image
ImageImage
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Re: Pie***ny zarządca!

Postby cald dashew » Fri Aug 06, 2010 5:03 pm

Ice-Man wrote:Ja z własnego doświadczenia powiem, że jak dałem komuś klucz od magazynu, żeby też porządził to albo połaził trochę i zasypiał/umierał, albo po paru dniach oddawał klucz (w najlepszym razie) i polazł gdzieś, albo nachapał się kosztowności z magazynu i uciekł. A to ludzie, którzy byli aktywni i godni zaufania.

Zresztą jak wiele osób ma dostęp do magazynów, to jest duże prawdopodobieństwo, że jakiś młody zwinie klucz po śmierci takiej osoby i pokradnie z magazynu.


Też.. Święte słowa.
Image
Image
Image
User avatar
A.L.M.E.R
Posts: 299
Joined: Sat May 08, 2010 2:42 pm
Location: Urlop
Contact:

Re: Pie***ny zarządca!

Postby A.L.M.E.R » Mon Aug 09, 2010 9:01 am

Nie rozumiem po co ten temat. nie rozumiem czemu w nim pisze... hm... :)
Zieleń czy nie zieleń- oto jest pytanie
User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Re: Pie***ny zarządca!

Postby Ula » Mon Aug 09, 2010 9:49 am

A.L.M.E.R wrote:Nie rozumiem po co ten temat. nie rozumiem czemu w nim pisze... hm... :)


Może po prostu jesteś spamerem? :roll:
Image
User avatar
B.M.T.
Posts: 871
Joined: Mon Jun 22, 2009 4:14 pm
Location: W okolicy nóżek Buki.

Re: Pie***ny zarządca!

Postby B.M.T. » Mon Aug 09, 2010 9:50 am

Ula wrote:
A.L.M.E.R wrote:Nie rozumiem po co ten temat. nie rozumiem czemu w nim pisze... hm... :)


Może po prostu jesteś spamerem? :roll:


Tylko ci się tak wydaje...
User avatar
A.L.M.E.R
Posts: 299
Joined: Sat May 08, 2010 2:42 pm
Location: Urlop
Contact:

Re: Pie***ny zarządca!

Postby A.L.M.E.R » Mon Aug 09, 2010 10:27 am

Każdy kiedyś SPAMuje.. Dobrze, wracamy do tematu jakim jest "Pierdo**ny Zarządca ujęcie 14 akt 26 *klasnął*
Zieleń czy nie zieleń- oto jest pytanie
User avatar
Zamia
Posts: 790
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:38 pm

Re: Pie***ny zarządca!

Postby Zamia » Tue Aug 10, 2010 7:17 am

Mam sporo postaci z kluczami. I bardziej od "zarządca* /niekoniecznie pie***ny/ pasuje mi słowo opiekun, koordynator...
Żadna z moich postaci nie jest pazerna. Ale z doświadczenia wiem, że osób chętnych do wyręczania w obowiązkach wcale nie jest tak dużo. Owszem, jak już " Pie***ny zarządca!" naszykuje, przygotuje, to się nawet "pod projekt podłączą", ale żeby tak samemu... :roll:
W Cechowicach Lucynka poprosiła jedną osobę aby zajmowała się przygotowaniem wytopu w dymarkach na placu /wiem, wiem, lepiej w piecach wytapiać, ale Cechowice tak mają i już :wink: / Obywatel X dostał klucz do Głównego Magazynu....troszkę popracował i odjechał swoim samochodzikiem w siną dal /z kluczem przy dupie/. :evil:
User avatar
B.M.T.
Posts: 871
Joined: Mon Jun 22, 2009 4:14 pm
Location: W okolicy nóżek Buki.

Re: Pie***ny zarządca!

Postby B.M.T. » Tue Aug 10, 2010 12:20 pm

Zamia wrote:Mam sporo postaci z kluczami. I bardziej od "zarządca* /niekoniecznie pie***ny/ pasuje mi słowo opiekun, koordynator...
Żadna z moich postaci nie jest pazerna. Ale z doświadczenia wiem, że osób chętnych do wyręczania w obowiązkach wcale nie jest tak dużo. Owszem, jak już " Pie***ny zarządca!" naszykuje, przygotuje, to się nawet "pod projekt podłączą", ale żeby tak samemu... :roll:
W Cechowicach Lucynka poprosiła jedną osobę aby zajmowała się przygotowaniem wytopu w dymarkach na placu /wiem, wiem, lepiej w piecach wytapiać, ale Cechowice tak mają i już :wink: / Obywatel X dostał klucz do Głównego Magazynu....troszkę popracował i odjechał swoim samochodzikiem w siną dal /z kluczem przy dupie/. :evil:


A ja to mam problem żeby się dobić do jakiejkolwiek posady w rzadzeniu wiochą.
User avatar
A.L.M.E.R
Posts: 299
Joined: Sat May 08, 2010 2:42 pm
Location: Urlop
Contact:

Re: Pie***ny zarządca!

Postby A.L.M.E.R » Tue Aug 10, 2010 12:46 pm

B.M.T. wrote:
Zamia wrote:Mam sporo postaci z kluczami. I bardziej od "zarządca* /niekoniecznie pie***ny/ pasuje mi słowo opiekun, koordynator...
Żadna z moich postaci nie jest pazerna. Ale z doświadczenia wiem, że osób chętnych do wyręczania w obowiązkach wcale nie jest tak dużo. Owszem, jak już " Pie***ny zarządca!" naszykuje, przygotuje, to się nawet "pod projekt podłączą", ale żeby tak samemu... :roll:
W Cechowicach Lucynka poprosiła jedną osobę aby zajmowała się przygotowaniem wytopu w dymarkach na placu /wiem, wiem, lepiej w piecach wytapiać, ale Cechowice tak mają i już :wink: / Obywatel X dostał klucz do Głównego Magazynu....troszkę popracował i odjechał swoim samochodzikiem w siną dal /z kluczem przy dupie/. :evil:


A ja to mam problem żeby się dobić do jakiejkolwiek posady w rzadzeniu wiochą.

Ja tak samo. pech jakis
Zieleń czy nie zieleń- oto jest pytanie
Shadowly
Posts: 137
Joined: Tue Aug 03, 2010 6:19 pm

Re: Pie***ny zarządca!

Postby Shadowly » Tue Aug 10, 2010 2:39 pm

A.L.M.E.R wrote:
B.M.T. wrote:
Zamia wrote:Mam sporo postaci z kluczami. I bardziej od "zarządca* /niekoniecznie pie***ny/ pasuje mi słowo opiekun, koordynator...
Żadna z moich postaci nie jest pazerna. Ale z doświadczenia wiem, że osób chętnych do wyręczania w obowiązkach wcale nie jest tak dużo. Owszem, jak już " Pie***ny zarządca!" naszykuje, przygotuje, to się nawet "pod projekt podłączą", ale żeby tak samemu... :roll:
W Cechowicach Lucynka poprosiła jedną osobę aby zajmowała się przygotowaniem wytopu w dymarkach na placu /wiem, wiem, lepiej w piecach wytapiać, ale Cechowice tak mają i już :wink: / Obywatel X dostał klucz do Głównego Magazynu....troszkę popracował i odjechał swoim samochodzikiem w siną dal /z kluczem przy dupie/. :evil:


A ja to mam problem żeby się dobić do jakiejkolwiek posady w rzadzeniu wiochą.

Ja tak samo. pech jakis



Może za mało się staracie, albo wręcz za bardzo :P
Image
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Re: Pie***ny zarządca!

Postby Laura_ » Tue Aug 10, 2010 2:43 pm

kazdemu to, na czym najmniej mu zalezy :twisted:
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Re: Pie***ny zarządca!

Postby Echo » Tue Aug 10, 2010 7:52 pm

Nie raz rzadza swiecila tak mocnym promieniem, ze nawet pewnie tego blasku sam gracz nie widzal, a spostrzegalam wylacznie pazernosc i samolubstwo.

Taki, niby, jest godzien najdostonniejszego zaszczytu?
Szkoda, ze nie mamy berel, ani koron ;)

ups, korony sa! moze to dla nich, dla takich niepewnych najlepsze? ;)
Shadowly
Posts: 137
Joined: Tue Aug 03, 2010 6:19 pm

Re: Pie***ny zarządca!

Postby Shadowly » Wed Aug 11, 2010 3:18 pm

Jak ktoś lubi kształtować sobie szacunek poprzez ubiór a nie czyny to droga wolna :P Korony są i to całkiem niezły asortyment ;)
Image

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest