komisja rewizyjna Gabinetów ;)

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

komisja rewizyjna Gabinetów ;)

Postby Echo » Fri Oct 17, 2008 10:25 pm

Mam pomysł, żeby stworzyć specjaną komisję. To nie jest mój wybryk, tylko zawsze takie komisje istnieją przy organizacjach. Komisja rewizyjna bada poprawność działań tej wyższej jednostki. :) Być może inne narody nie są zwyczjane takim kontrolom, ale z moich obserwacji, jednoznacznie wynika, że nam jest to niezbędne ;)
Last edited by Echo on Sun Oct 19, 2008 9:01 pm, edited 1 time in total.
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Fri Oct 17, 2008 11:28 pm

ciekawa kto mialby sie tym zajmowac?
Image
Image
Image
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Postby Echo » Fri Oct 17, 2008 11:44 pm

Ja! :D i jeszcze kilku ochotników :D
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Fri Oct 17, 2008 11:47 pm

oo ;] no to za 8)
Image

Image

Image
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Sat Oct 18, 2008 12:02 am

Wszyscy pójdą do komisji rewizyjnej na ochotnika (ja też chce!),tylko robić nie ma komu. :P
User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Postby Ula » Sat Oct 18, 2008 8:46 am

Zgodnie z konstytucją cantrową taką komisją dla GAB jest GAC. Czyli coś jakby dubelek.
BTW - Jos też dał po krzyżu. No już naprawdę ni ma komu robić.

Echo wrote:Być może inne narody nie są zwyczjane takim kontrolom, ale z moich obserwacji, jednoznacznie wynika, że nam jest to niezbędne


Średnio rozumiem kwestię narodowościową. Na liście departamentów napisane jest, że w GAB jest tylko jeden Polak. Niestety marol chyba jeszcze nie wrócił do zajmowania się Cantrem, choć bardzo chciałabym się mylić. To może chciałabyś nie GAB kontrolować, lecz pedeków? Tu już się paru naszych, polskich uzbiera.

Optymistyczny i offtopowy przerywnik muzyczny:
Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego (2), fantazja, lalalalalala lalalalala.
Image
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Postby Echo » Sat Oct 18, 2008 12:07 pm

Nie, nie, Ula. PD to ja nie mam ochoty kontrolować. Zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka ciąży na każdym z nich. Sami też chyba to odczuli. Jak nic, rozstrzygają przecież sprawy trudne i nieograniczone realiami świata rzeczywistego, tylko fantazją graczy. A Marola kontrolować, masz rację - po co?

Zapomniałam, że jest i GAB, i GAC. To zdecydowanie wystarczająca ilość komórek. ;)
I druga sprawa; nie umniejszając nam, potrafimy wymyślić takie rzeczy, które innym nie przychodzą tak łatwo do głowy. Cóż, mamy wyobraźnię i stosujemy ją w różnych, pozytywnie kreatywnych i mniej kreatywnych, celach. Jak to sami o sobie mówimy; Polak potrafi. ;)

Wypisuję się z tego. ;)
O! Zrobimy komisję lustracyjną wzorem z reala? :wink: :D żartuję
User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Postby robin_waw » Sat Oct 18, 2008 4:18 pm

Proponuję komisję do kontroli PD i komisję do kontroli komisji kontroli PD. :P
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Sat Oct 18, 2008 8:15 pm

Ja mogę podjąć się tej pracy, mogę nawet kontrolować samego siebie :P
User avatar
Sztywna
Posts: 1091
Joined: Sun Aug 20, 2006 1:51 pm
Location: Costerina/ Wolne Miasto Gdańsk

Postby Sztywna » Sun Oct 19, 2008 12:00 am

robin_waw wrote:Proponuję komisję do kontroli PD i komisję do kontroli komisji kontroli PD. :P


Chętnie stanę na czele komisji do kontroli komisji do kontroli komisji do kontroli PD :D
Strzeż się! Cantr silnie uzależnia...

<autolans> [url=http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-f0063db4f171b228025e719ce414cee1.html]A co "góra" na drugi serwer? :P[/url] </autolans>
User avatar
Chimaira_00
Posts: 377
Joined: Thu Sep 28, 2006 1:31 pm
Location: Immanence Where to: Transcendence

Postby Chimaira_00 » Mon Oct 20, 2008 9:46 am

BTW - Jos też dał po krzyżu. No już naprawdę ni ma komu robić.

>>> Hm.
It doesn't think. It doesn't feel.
It doesn't laugh or cry.
All it does from dusk till dawn
Is make the soldiers die.

---
gg - 9243805
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Postby Echo » Fri Nov 07, 2008 6:57 pm

Staff Opportunities

As most of you know, the Polish players make up a large part of Cantr's players. The game staff wants to make sure that we are meeting the needs of the Polish community efficiently. At the moment, the staff needs Polish members in the following departments:

Communications Department:
The CD helps moderate the forums and the IRC channel and in general helps to make sure that we have a peaceful and friendly OOC environment for all of the players to enjoy. The Polish forums are a very active place, so this is a very important job that needs good volunteers. Unfortunately, very few staff members right now speak or read Polish well, so more native speakers to help share news between the Polish and English world are needed.

Players Department
The PD helps to make sure that everyone is playing by the rules so that we can all enjoy the game fairly without cheaters getting unfair advances by cooperating OOC. This is also a very important job that needs responsible and honest volunteers.

Marketing Department
The reason that we have so many Polish players is due to the very hard work of our Polish players to advertise the game. The MD is now looking for help from people who know how to find good websites and ways to spread news of Cantr to the Polish speaking world.



If you want to help out to help out with improving the game and forum life, please apply for Cantr staff.

-----------------------------------------------

Możliwości dołączenia do personelu Cantr


Jak większość z Was zapewne wie, polscy gracze stanowią dużą część połeczności Cantr. Personel gry chciałby mieć pewność, że efektywnie wychodzi naprzeciw Waszym potrzebom. W chwili obecnej potrzebujemy polskich członków w następujących departamentach:

Communications Department:
CD pomaga w moderacji forum i kanałów IRC, i w ogólności stara się zapewnić spokojną i przyjazną atmosferę społeczności OOC. Polskie forum jest niezwykle aktywnym miejscem, więc jest to bardzo ważne zadanie, wymagające wobec ochotników. Niestety, obecnie niewielu członków personelu posługuje się językiem polskim w stopniu wystarczającym, potrzebujemy więc więcej osób znających ten język, by zapewnić lepszą komunikację między strefą angielską a polską.

Players Department:
PD dba o to, by wszyscy grali zgodnie z zasadami, byśmy wszyscy mogli cieszyć się grą bez oszustów zyskujących przewagę środkami OOC. To również jest bardzo ważne zadanie, wymagające od ochotników odpowiedzialności i uczciwości.

Marketing Department:
Społeczność polskich graczy jest tak duża dzięki ich ogromnemu wkładowi w promocję gry. MD szuka obecnie pomocy ludzi, którzy wiedzą, jak znaleźć dobre strony www i sposoby rozpowszechniania wiadomości o Cantr w świecie polskojęzycznym.


Jeśli chciałbyś pomóc w udoskonalaniu gry i społeczności forum, złóż podanie o przyjęcie do personelu Cantr.


Tam temat zamknięto, ale tu... tu nie ;)

Widzę, że jest sporo nowych graczy, krtórzy mogą się zaangażować. Widać to; i po sugestiach, i po reklamie cantr. :)
Tehanu, jeśli jeszcze grasz, i Ty jesteś świetna do relacji. Nic i tak się nie stało, choć zadrapania były. ;)

Nie ma tu ludzi, których uznałabym za życiowych wrogów. To chyba sens gry. Wkurzyć się można, ale bez przesady... Nie na tyle, żeby niemożliwym się stała dyskusja..? Chyba tak źle nie jest? ;)


I wybaczcie wszyscy... jest fajnie, choćby i patrząc z boku ;)
Last edited by Echo on Fri Nov 07, 2008 7:43 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Fri Nov 07, 2008 7:16 pm

Chyba jesteś przesadnie emocjonalna.
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Postby Echo » Fri Nov 07, 2008 7:54 pm

Elmo, czy Emo? W jakim elemencie zauważyłeś nadmiar emocji? Zaczynam się zastanawiać; co ja tu robię? Czuję, odczuwam, moim zdaniem zupełnie sensowne emocje, zupełnie zrozumiałe są wg. mnie moje odczucia i reakcje... Ale ze wszystkimi, którzy twierdzą, że nie czują nic, że nie pamiętają o tym, że po drugiej stronie jest człowiek - gracz... I radzą sobie świetnie z emocjami... Tym nie wierzę! Są albo chorzy, albo czeka nas kolejny etap ewolucji - zwyrodnienie zwane znieczuleniem, inaczej znieczulicą! I jakimi łatwymi staną się wojny i zabijanie, kiedy nie będzie nikt musiał odczuwać tego, co czują inni i patrzeć na twarze! A teraz pomyśl, Elmo! Czy, emocje są czymś złym?


Teraz stwierdzę sama; Tak. Odczuwam emocje. Czuję i żyję! I nie chcę stracić z mojego życia ani chwilki! ;)


Ale teraz dałeś mi kilka spraw do zastanowienia... Faktycznie, po co grać, jeśli nie można wyrazić opinii..? czy ktoś się tutaj czuje zaszczuty? Czy zwyczajnie, nie ma powodów do dyskusji, bo o czym mówić, kiedy wszyscy są tak zrównoważeniu i nikt, absolutnie, nie czuje się ciut dziwnie grając w cantr..? Ha! Już wiem, w czym sedno! Odstaję, bo nie mam 16-stu, 17-stu.. ani nawet tylko 20-stu lat... :D :twisted: Aleś mnie nakręcił Elmo!
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Fri Nov 07, 2008 8:48 pm

Ekhem. Dla mnie to tylko gra, i to dość nudna ostatnimi czasy.
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest