gracze, których brak

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

gracze, których brak

Postby Echo » Sun Sep 28, 2008 1:33 am

Zmieniłam temat, zmieniam treść posta, ale teraz to już nie ma sensu. Poprzedni temat był zbyt konfliktowy... To może wywalamy? A ich i tak brak na forum, bo nie mówię o grze. Może grają... ;)

Chatette, Wojd, Izabela, Nemo, Eresan, Leming, Cmr, Laura.., Robert..,

:D

Ciekawa jestem, co u nich słychać. Grają, nie grają..?
Last edited by Echo on Sun Sep 28, 2008 10:50 am, edited 1 time in total.
matt_
Posts: 1030
Joined: Mon Oct 16, 2006 9:17 pm

Postby matt_ » Sun Sep 28, 2008 1:55 am

Nemo i Eresana zostaw w spokoju, lubiłem z nimi grać.

i sprecyzuj temat! :D
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Postby Echo » Sun Sep 28, 2008 2:03 am

Ja z nimi wszystkimi lubiłam grać... To są gracze, bez których nie potrafie... nie umiem juz grac. matt_ jestem kretynka, to już wiem, ale nie rób mi tego. Nie chcę, żeby moi ulubieni gracze poczuli ode mnie antypatię... bo wg. mnie byli świetni :)



;) no dobra. masz kredki, Sztywna? Ja chce kredki!
Last edited by Echo on Sun Sep 28, 2008 10:40 am, edited 1 time in total.
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Sun Sep 28, 2008 9:04 am

ja tez nie bardzo rozumiem idee tematu 8)
Image
Image
Image
User avatar
Sztywna
Posts: 1091
Joined: Sun Aug 20, 2006 1:51 pm
Location: Costerina/ Wolne Miasto Gdańsk

Postby Sztywna » Sun Sep 28, 2008 9:41 am

*przykłada Eszko rąsię do czółka*
Taaak, dobrze, dobrze... Kupimy kredki...
Strzeż się! Cantr silnie uzależnia...

<autolans> [url=http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-f0063db4f171b228025e719ce414cee1.html]A co "góra" na drugi serwer? :P[/url] </autolans>
Legalus
Posts: 270
Joined: Sun Feb 19, 2006 10:23 am

Postby Legalus » Sun Sep 28, 2008 10:19 am

Ech, jak to dobrze, że ja nie wpadłem w konfliktowy świat forum cantra :D. Bo osobiście ceniłem większość z podanych graczy.
Lepiej spłonąć niż dać się rozwiać przez wiatr...
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Re: gracze, których brak

Postby nemo49 » Sun Sep 28, 2008 11:13 am

Echo wrote:
Ciekawa jestem, co u nich słychać. Grają, nie grają..?


Nie gram. Nie skorzystałem z udzielonego mi łaskawie pozwolenia na założenie 1 nowej postaci w miejsce skasowanych przez PD. Ale z ciekawości zaglądam czasami na forum i wrzucam jakiś wspominkowy spam:)
User avatar
Luke
Posts: 410
Joined: Sun Sep 16, 2007 10:05 pm
Location: Wroclaw, Poland

Postby Luke » Sun Sep 28, 2008 2:00 pm

Nie bardzo rozumiem ideę tego tematu. Nie znam graczy cantryjskich, więc mi ich nie brakuje. No, może osobowość kilku osób trochę niby, minimalnie, znam, bo więcej piszą/pisali na forum. Ale to jeszcze nie wystarczy chyba, żeby "brakowało" jakiegoś gracza?

Mnie brakuje ich postaci! O ile wiem o niektórych, kto je prowadził i układał dla nich scenariusze gry. Postaci tak, brakuje. Niektórych bardzo.

Kilku postaci Lemingi i CMRa. Kilku postaci Nema. Eresana.

Ale Laura przecież gra! Dystansując się od tego, co tu się działo na forum - personalnie pomiędzy graczami - postacie Laury są jedyne w swoim rodzaju. Nadają kolorytu tam, gdzie je można spotkać. Nic więcej nie powiem, kto gra, ten wie. Są przemyślane, zdecydowane, konsekwentne, bardzo charakterystyczne, dobrze rozpoznawalne. Wywołują emocje. Więc patrząc "z wewnątrz" gry, tylko pozazdrościć.

I naprawdę można, jeżeli się chce, nie mieszać tego z relacjami graczy "z zewnątrz", spoza gry.
[*]...
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Postby Echo » Sun Sep 28, 2008 7:39 pm

Luke. Dokładnie to miałam na myśli, co i Ty. Postacie nie żyją własnym życiem. Ktoś prowadzi je przez zielony świat. Czytałam posty tych ludzi, a niektóre z ich postaci znam poprzez moje. Tylko na tej podstawie mogę coś napisać. Wymieniłam Chatette z tego względu, że śledziłam jej wpisy na forum, czasem czytałam cantr.pl.

Nie będę nawiązywała do konfliktów, nie tego chcę. Już nie. Wczoraj tylko uświadomiłam sobie to, że ich odejście było konsekwencją 'czegośtam'. A, i jeszcze to, że sporo ich było i dobrzy gracze. Szkoda i tyle. :)
Fajnie byłoby grać znów z kilkoma ich postaciami. Jednak, choćby nawet zaczęli grać, to postaciom życia nie przywrócą. Dlatego piszę o graczach, a nie o postaciach.
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Postby Laura_ » Sun Sep 28, 2008 9:51 pm

ja przeciez gram! i to dosc intensywnie ostatnio :wink:
PS. dziekuje za slowa uznania
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Postby Echo » Wed Oct 01, 2008 9:18 pm

Tak, to prawda, że wymieniłam i Ciebie Lauro, choć grasz. A powinnam była wspomnieć o Koliberku. :)

Nie tylko po to weszłam na forum.
Cieszą te powroty starych graczy, ale najweselsze jest to, że szlag trafił moje wywody z poprzedniego posta. ;) Postaci wróciły, a gracze wcale nie! :shock:

Rusałka, Belina, Artura, Ushola... iiii... znów nie pamiętam, kogo mi brak ;)
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Sun Oct 05, 2008 7:03 pm

:(
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Sun Oct 05, 2008 7:20 pm

:(
http://www.matix.salon24.pl
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Postby Echo » Tue Oct 07, 2008 2:02 pm

Matix, Ty się nie smuć, bo Ciebie też brakuje. ;) Wracasz do gry, czy już wróciłeś?

Jest jeszcze wielu graczy, których brak. Niektórzy rzeczywiście byli bardziej tajemniczy i nie zapisali się w pamięci forumowiczów, za to ich postaci każdy by rozpoznał. Inni odwrotnie. Znani na forum, a w grze postaci nie wyróżniają się bardzo.

O, Lusi mi też brakuje na forum. A pisała takie fajne posty. Zamia to samo - chociaż czasem pisze. O, jeszcze i Elfik... I Ula pisze za mało. :wink: Khe, wcale na forum się nie odzywa.

A forum może być dobre, Cald dashew. :wink:
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Postby Khe » Tue Oct 07, 2008 6:24 pm

Ze ja niby sie nie odzywam? To skad te ponad 200 postow? :P ;)
No dobra, moze nie odzywam sie za czesto, ale to nie znaczy, ze tu nie zagladam... ja wszystko obserwuje i notuje, na kazdego teczka musi byc ;)


no to +1 :twisted:, a za chwile +2 (zeby nie bylo, ze tak malo... no i po tym limit literek na ten rok sie wyczerpie ;) )

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest