Najciekawsze osady

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
B.M.T.
Posts: 871
Joined: Mon Jun 22, 2009 4:14 pm
Location: W okolicy nóżek Buki.

Postby B.M.T. » Sun Nov 15, 2009 9:36 pm

Moal, Nikt Ważny, Janusz i Joidn to moje postacie....
Kto miał zareagować na podrzucone notatki?
O tym samym miejscu mówimy.
MagdaB
Posts: 115
Joined: Wed Jul 22, 2009 5:38 am

Postby MagdaB » Mon Nov 16, 2009 10:30 am

B.M.T. wrote:Moal, Nikt Ważny, Janusz i Joidn to moje postacie....
Kto miał zareagować na podrzucone notatki?
O tym samym miejscu mówimy.


Lubie Moala i czekam na niego ;)
User avatar
B.M.T.
Posts: 871
Joined: Mon Jun 22, 2009 4:14 pm
Location: W okolicy nóżek Buki.

Postby B.M.T. » Mon Nov 16, 2009 2:07 pm

Taa.. ze śrubokrętem, ale założę się że akcja reklamowa Festynu w Sparcie wkurzyła większość obdarowanych.
reve
Posts: 159
Joined: Sun Sep 13, 2009 9:31 pm
Location: Poland, Szczecin

Postby reve » Mon Nov 16, 2009 6:09 pm

4 dni minęły :D Ślub i wesele w Cechowicach - miodzio! Kawał dobrze odegranej imprezy!
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Postby AUTO » Mon Nov 16, 2009 7:16 pm

Moja postać chce ślubu, chyba pojedzie do Cechowic ;) (żart, nie zamierzam łamać zasad gry).
User avatar
B.M.T.
Posts: 871
Joined: Mon Jun 22, 2009 4:14 pm
Location: W okolicy nóżek Buki.

Postby B.M.T. » Mon Nov 16, 2009 7:30 pm

Fuj! Tego się właśnie po Cechowicach spodziewałem, a kto z kim?
MagdaB
Posts: 115
Joined: Wed Jul 22, 2009 5:38 am

Postby MagdaB » Mon Nov 16, 2009 7:59 pm

B.M.T. wrote:Taa.. ze śrubokrętem, ale założę się że akcja reklamowa Festynu w Sparcie wkurzyła większość obdarowanych.

Bynajmniej ;)

Moja postac chyba srubokretu nie ma ;)
User avatar
B.M.T.
Posts: 871
Joined: Mon Jun 22, 2009 4:14 pm
Location: W okolicy nóżek Buki.

Postby B.M.T. » Mon Nov 16, 2009 8:48 pm

Mi Joidna z Cechowic wygnali, jakoś za sztywne towarzystwo, kobiety cantryjskiego świata strzeżcie się Joidna i Hruna!
reve
Posts: 159
Joined: Sun Sep 13, 2009 9:31 pm
Location: Poland, Szczecin

Postby reve » Mon Nov 16, 2009 9:32 pm

B.M.T. Joidin to już nawet za moich czasów odszedł. (Tak, nie wygnali ;) ). Fajnie zagrany !
User avatar
B.M.T.
Posts: 871
Joined: Mon Jun 22, 2009 4:14 pm
Location: W okolicy nóżek Buki.

Postby B.M.T. » Mon Nov 16, 2009 10:10 pm

Odszedł bo mu kazali, opłaciło się. Teraz terroryzuje kobiety w innych częściach świata.
User avatar
Pyskozaur
Posts: 31
Joined: Sun Sep 27, 2009 3:28 pm
Location: New Tokyo

Postby Pyskozaur » Tue Nov 17, 2009 12:19 am

AUTO wrote:Moja postać chce ślubu, chyba pojedzie do Cechowic ;) (żart, nie zamierzam łamać zasad gry).


Swego czasu nie trzeba by podobnych nawiasów stosować, bo wszyscy by załapali.

Pewna moja była postać pozdrawia pewną Twoją postać zza grobu... a może już w zaświatach?


Inna rzecz, jaka mnie dziwi to tak otwarte pisanie o własnych postaciach. Mój jest ten, tamten i jeszcze tamten. Wolałem się dowiadywać po śmierci danej postaci, do kogo należała, a nie myśleć: aaa... to ten od tego, czy tamtego d... z forum ;) Ewentualnie: aaa... to jego postać. W sumie to nie dam go mojej postaci zabić. :P
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Postby AUTO » Tue Nov 17, 2009 12:07 pm

Pyskozaur wrote:Pewna moja była postać pozdrawia pewną Twoją postać zza grobu... a może już w zaświatach?


Na pewno chodzi o moją postać? Ja żadnych swoich postaci nie ujawniałem odkąd wróciłem do gry, no chyba, że chodzi o dawne dzieje, ale grałem bardzo dawno temu, a widzę, że na forum jesteś od niedawna.

Pyskozaur wrote:Inna rzecz, jaka mnie dziwi to tak otwarte pisanie o własnych postaciach. Mój jest ten, tamten i jeszcze tamten. Wolałem się dowiadywać po śmierci danej postaci, do kogo należała, a nie myśleć: aaa... to ten od tego, czy tamtego d... z forum ;) Ewentualnie: aaa... to jego postać. W sumie to nie dam go mojej postaci zabić. :P


No właśnie, też stwierdziłem, że to bez sensu i dlatego nie ujawniam swoich żyjących postaci. Jeśli któraś odejdzie w zaświaty to po jakimś czasie się do niej przyznam :)
MagdaB
Posts: 115
Joined: Wed Jul 22, 2009 5:38 am

Postby MagdaB » Tue Nov 17, 2009 12:09 pm

B.M.T. wrote:Mi Joidna z Cechowic wygnali, jakoś za sztywne towarzystwo, kobiety cantryjskiego świata strzeżcie się Joidna i Hruna!


Cechowickei damulki rzeczywiscie sztywne.
Ja tez im na odciska nastapilam, ale odszkodowanie wyplacily grzecznie
User avatar
Pyskozaur
Posts: 31
Joined: Sun Sep 27, 2009 3:28 pm
Location: New Tokyo

Postby Pyskozaur » Tue Nov 17, 2009 12:45 pm

AUTO wrote:
Pyskozaur wrote:Pewna moja była postać pozdrawia pewną Twoją postać zza grobu... a może już w zaświatach?


Na pewno chodzi o moją postać? Ja żadnych swoich postaci nie ujawniałem odkąd wróciłem do gry, no chyba, że chodzi o dawne dzieje, ale grałem bardzo dawno temu, a widzę, że na forum jesteś od niedawna.




Powinienem napisać pewna moja bardzo dawno już była postać pozdrawia Twoją bardzo dawno byłą. :D Aaa... otrzymasz PW. Powiedzmy, że to moje cantryjskie wcielenie na forum jest od niedawna.
User avatar
B.M.T.
Posts: 871
Joined: Mon Jun 22, 2009 4:14 pm
Location: W okolicy nóżek Buki.

Postby B.M.T. » Tue Nov 17, 2009 2:01 pm

Co zmienia znajomość posiadacza danej postaci? Przecież żadna postać nie wie kto kieruje inną postacią, a moim zdaniem dobrze jest wiedzieć czyja jest postać, nie wiem jak wam, ale wg. znajomość gracza nic nie zmienia.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest