Tutaj ujawniamy swoje postacie

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Mon Feb 27, 2006 8:50 am

Nie... Chyba, ze gracze z English Zone czytają ten topic ;)
==============
User avatar
KilDar
Posts: 474
Joined: Wed Jul 20, 2005 10:02 am
Location: Polska, Katowice

Postby KilDar » Mon Feb 27, 2006 9:51 am

aktualizacja, choć bez większych zmian:
J* C* -robi swoje, czyli dalej bandyta, kłusownik, mieszka w lesie, bije ruskich, ostatnio sobie domek zbudowal nawet :)
D* -jeszcze niezdecydowany, ma dom i marzenia o morzu, ale łazi po *fic za surowcami
Ga* -łazil za surowcami, nawiazał ciekawe kontakty ale zrobiono go zaraz potem namiestnikiem w jednej z prowincji
Gr* -szefuje dalej dzielnie, stara się rozwijać rodzinne miasto
K* -wytopy, narzędzia, to jego praca... buduje mieszkanie
W* -wyjątkowy talent do gotowania ;) poznaje coraz to nowe możliwości i uzupełnia wyposażenie
L* H* -buduje i lepi, brudna sprawa ale miasto rośnie jak na drożdżach
Z* -zbudował statek, będzie pływał i pomagał osadzie
V* -był sam, teraz widzi sporo krzątających się ludzi... być może zbliża się czas wycieczki
O* W* -coraz bogatszy, nie ma to jak znaleźć dobre miejsce i pożądany surowiec
M* T* -na wysokim stanowisku, lubi porządek i przestrzeganie prawa
F* -pomaga swej wybrance, wiedzie im sie coraz lepiej
W* P* -jedna podróż dobiegła końca, wybrał się w drugą... odkrył nowe bogate miejsca, które są jeszcze niezamieszkane
K* P* -zrezygnował z handlowania ale nie może się od tego uwolnić... niedługo ruszy w morze i pewnie dalej będzie handlował ;)
B* -górnik, choć od dłużego czasu już zajmuje się czymś zupełnie innym, za to mocne wrażenia gwarantowane...
Matix wrote:Nie grałem w Cantra przez najbliższe pięć minut
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Tue Mar 07, 2006 12:39 pm

Autocenzura - wybaczcie ale zmienilem zdanie
Last edited by Hal on Sat Mar 11, 2006 11:53 pm, edited 1 time in total.
Rob z kobietami co chcesz, ale nie probuj ich rozumiec. cytat Izabeli
User avatar
CzerwonyMag
Posts: 508
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:33 pm
Location: Kraków/Cracow

Postby CzerwonyMag » Tue Mar 07, 2006 12:57 pm

autocenzura
Last edited by CzerwonyMag on Thu Aug 24, 2006 6:21 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Rusalka
Posts: 1509
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Sun Mar 12, 2006 1:58 am

Dobra, teraz moje.

Też zmieniłem zdanie.

CENZURA
Last edited by Rusalka on Fri Mar 31, 2006 2:10 pm, edited 1 time in total.
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
Kerad
Posts: 1
Joined: Tue Feb 28, 2006 6:26 pm
Contact:

Postby Kerad » Sun Mar 12, 2006 5:43 pm

S* Idzie zbudować leśnie królestwo choć sama nie ma nic. Niesamowita ambicja i feminizm.

Chyba wiem o kogo chodzi :D
User avatar
Susel
Posts: 453
Joined: Tue Jan 03, 2006 9:02 pm

Postby Susel » Sun Mar 12, 2006 6:54 pm

Już troche tu siedzę więc chyba czas i na mnie...

Wszystkie moje postaci mają też oprócz imion nazwiska, ale i tak nikt, oprócz nich, ich niezna...

Dxxxx- Mieszka w małej osadzie, jest bardzo przyjaźnie nastawiony... No cóż... Dość szara (aczkolwiek moja ulubiona) postać, ale przynajmniej nie "muł"...

Txxxxx- Złodziej, niestety marnuje swój duży potencjał bojowy... Ma bardzo lepkie ręce... Miał także wielkie plany... MIAŁ... Jego prawdziwego charakteru nawet ja nie znam... Zmienia oblicza jak maski, zaleznie od potrzeb moze być milutki aż krew zalewa, lub chamski...


Cxxxxx- Siedzi w dużym miescie na wyspie D... Miał małą przygodę z piratami i dopiero zaczął się zbierać żeby odejść z tego "azylu"... Ciągle szuka "siebie"...


Uxxxxxxxxxxxxx- Zygurdowiec... Na dobrą sprawę to w stanie głębokiego spoczynku... Bardzo cicha, acz nietypowa, postac...


Kxxx- Pomaga w pewnym duzym mieście, zaczyna sie zbierać do powrotu do "domu"... Przyjazny, aczkolwiek bardzo łatwo mu podpaść... Lubi spokój...

Niezbyt znaczące postaci... Ale... Jakoś mi tak... Ulżyło. :D
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Fri Mar 31, 2006 2:30 am

A zaktualizuje ich sobie, zobaczymy co unich ciekawego. :)


K**** - skonczyl kopac marchew siekiera. Zlapal wapien pod pache i poszedl handlowac. Jeszcze nie wrocil, ale juz po handelku. Sprzedal trzy razy drozej niz wskazywalaby logika. Ma chlopak talent. :)

X**** - jego ukochana zapadla w spiaczke. A on sie bawi, gada, smieje obija. I nie interesuje sie nadmiernie tym, ze prowadzi firme. ;) W praktyce rzadzi pewnym miejscem na V*.

X**** - delikatna misja sie zakonczyla. Sukcesem oczywiscie. :) Kolejna, mniej zdecydowanie delikatna, tez sie skonczyla. Teraz poszedl z ukochana szukac surowcow. I chwilowo jest na cudzym statku i poszukuja drewna na wlasny. :)

V**** - perspektywy sie rozmyly. Przeszly w cos bardzo dziwnego. W miedzyczasie zostal morderca i wyszla na jaw jego zla natura. Ale czy w Cantr tez zli maja lepiej?

C**** - przestal kopac na dobre. Wciagnal i zagral nawet glowne skrzypce momentami w aferze, ktora wstrzasnela pewnym rejonem V. Teraz probuje sprawe zalagodzic, dogadac sie jakos. Ale wychodzi na to, ze trzeba bedzie jednak kombinowac. Ale czy poradzi sobie bedac zwyklym gornikiem? I tak juz rzadzi dosc wazna lokacja na D*, zobaczymy czy podola wszystkiemu...

M**** - dwoch najblizszych wspolpracownikow zmarlo w spiaczce. trzecie sie pojawil i zmarl nim zdazyl odegrac znaczaca role. A on sie powoli zalamuje. Co tu robic, gdy nie ma rak do pracy? Mimo niezlych stawek. Moze maly rejs mu pomoze? Rzadzi pewna lokacja na V*.

O**** - przestal pisac i ruszyl w podroz. Ale tylko po to by poznac ludzi, moc o nich napisac, napisac o miejscach. A potem wrocic i nadrobic to czego nie napisal, gdy go nie bylo.

D*** P*** - Juz wrocil z misji handlowej. I radosnie sie obija udajac, ze nie slucha potwornego gwaru robionego tam przez jedna osobe...

S**** - drewna brak... Ruszyl wiec po nie przed siebie, moze jakies znajdzie...

P**** - praca w pocie czola mu sie znudzila. Gadatliwi mieszkancy tez. Wzial wiec co mogl z narzedzi i poszedl przed siebie. Moze szczescie bedzie mu sprzyjac?

P**** - szlaja sie w tych samych okolicach co S****. I tez szuka drewna. Zbieg okolicznosci? Tyle, ze on je juz znalazl. Zbiera, poluje, zbiera, poluje. Moze mu sie poszczesci...
Regis
Posts: 185
Joined: Wed Jan 25, 2006 6:09 pm
Contact:

Postby Regis » Sat Apr 01, 2006 7:18 pm

Czas na update:

R***s - robi swoje w lesie kolo pewnego duzego miasta. Ostatnio zatrudnil pracownika. O krok od produkcji stali :)

R*****s - spore sukcesy w zyciu zawodowym. Do tej pory szeregowy budowlaniec, teraz - w pewnym sensie w wyniku zbiegu okolicznosci - zastepca zarzadcy pewnego portu, kolo pewnego duzego miasta, na pewnej wyspie :wink: Ponadto - przy pomocy zarzadcy portu i pracownikow tegoz, realizuje swoje plany produkcji chleba na masowa skale i handlu nim :) Wszystkie decyzje uzgadnia z kamieniami!

S******n - odnalazl sie jako pracownik huty w pewnym duzym miescie. Pracuje na swoja emeryture - lodka z prowiantem juz czeka (ale pewnie poczeka jeszcze z 10-15 lat :P )

R*g - w stanie agonalnym. Zmasakrowany przez zwierzeta czeka z dala od cywilizacji na smierc na jednej z wysp (kolonizowanej przez ludzi z wyspy V*). Ostatnio po raz pierwszy od ponad 3 lat spotkal zywe osoby. Ale one takze maja klopoty ze zwierzetami. Sytuacja dramatyczna, raczej bez wyjscia.

R**n - robi swoje. czyli zbiera drewno i spi - na zmiane.

D***n - Wraz z towarzyszami dluuuugo zbieral wegiel, ale wreszcie ruszyl na podboj kolejnych lokacji. Poki co wraz z przyjaciolmi buduje 'kapital' y moc handlowac :wink:

O****n - plywa to tu, to tam, wraz z dwojka znajomych, oraz czasem z przypadkowym pasazerem. Blizny na jego rekach czuja sie samotne - juz dawno nie polowal.

E***n - robi swoje - lapie i wedzi ryby - na pewnej plazy wraz ze znajomym.

G****r - wraz ze znajomym zalozyl w pewnym lesie ambasade pewnej osady :) A tak na prawde to osiedlili sie tam zeby osada miala latwiejszy dostep do surowcow, ktorych kolo osady nie ma.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Tue Apr 11, 2006 11:44 am

No i sie wkurzylem. Ujawniam tu swoje postacie, beda maly druczkiem, wiec bez obaw. Zobaczymy ile osob sie czpei mnie. :)

Kambyzes
Xavier
Xiangyou
Varthloukkur
Cahir
Morgon
Ohm
Don Pedro
Scypion
Perykles
Chuck
Pyrrus
Katon
Snog Nutt
Astrin


Jednak ja oddtajnilem, bo przestala byc na wykonczeniu. :)
Last edited by Gnom on Wed May 10, 2006 3:41 pm, edited 5 times in total.
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Tue Apr 11, 2006 12:53 pm

Gnom.. widzę, ze nasze postacie miały przyjemność się spotkać..;)
i kiedyś zło wreszcie natknie się na większe zło a trup nię będzie cudzy:)
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Tue Apr 11, 2006 12:56 pm

Ja za to, że Gnom ujawnił swoje postacie utaiłem swoje... przynajmniej bardziej utaiłem niż były utajone... Zbyt dużo złych sytuacji dzieje się jak ludzie znają swoje postacie... związki sie rozpadają etc.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Tue Apr 11, 2006 1:00 pm

Marcia wrote:Gnom.. widzę, ze nasze postacie miały przyjemność się spotkać..;)
i kiedyś zło wreszcie natknie się na większe zło a trup nię będzie cudzy:)


To grozba? Phi... Trup zawsze jest cudzy. I EOT bo zaraz porobimy tu NNZ. :)

EDIT: i to byla przyjemnosc? :)
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Tue Apr 11, 2006 1:03 pm

groźba?? w żadnym wypadku.. powiedziałabym że mała wskazówka;) ale jeśli nie wiesz o czym mówię, to trudno..
ps. a przyjemnośc była :)
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Tue Apr 11, 2006 1:05 pm

Wiem doskonale. Szkoda, ze ta moja psoatc nie moze tego wiedziec. :)

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest